DOZEN Zegels continued...
2981 |
//0 |
1924/1960 Samenstelling betere zegels en blokken in gemengde kwaliteit, wo. BL1/2 *, 5/6 *, 26 **, 30/31 **, Boudewijn bril 6,50fr. en 9fr. **, zm/m/ntz
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2982 |
1936/1962 Samenstelling met dubbels in omslagen w.o. 1005/7 en Boud. bril, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2983 |
//0 |
1942/1979 Voorraad in omslagen en postfolders, waarbij veel reeksen jaren '50 zonder gom, nominaal: 11.486 BEF + leeg album en bladen, zm
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2984 |
1946/1962 Mooie voorraad overwegend volledige reeksen op kaartjes, zm/m (OBP €8.000) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2985 |
0/PWS/FDC |
1964/1998, 1° dagstempel op enveloppe of FDC of MK, zm/m/ntz (+500 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2986 |
//0 |
Samenstelling in 8 insteekboeken (w.o. 1 map) + 1 doosje w.o. veel volledige reeksen en dubbels, ook preo, strafportzegels, spoorwegzegels, betere waarden ** + iets Luxemburg, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2987 |
Vanaf begin, 24 insteekboeken met stempels op koningszegels, restantverzameling en kleine stockboeken moderner, zm/m/ntz (Image)
Get Market Data for [Belgium Collection] Visual Pricing Guide Sample Census |
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2988 |
//0 |
Zeer uitgebreide verrassingsdoos vanaf semi-klassiek in zakjes en omslagen, w.o. zegels, blokken, HK, FDC, postfolders, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2989 |
//0 |
Samenstelling, alle periodes, waarbij betere waarden en stempels op insteekkaarten, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2990 |
//0 |
Samenstelling diverse uitgiften w.o. voorraad recente zegels afgewerkte in omslagen (veel zelfklevers), dienst, SP, blokken in 3 boeken, zm/m/ntz
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2991 |
/Imperf. |
Allerlei, samenstelling nominaal (+8.000 BEF) in doosje, BK, voorgefrankeerde omslagen, 10-tallen portogrammen, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2992 |
//0 |
Pubs, kleine stock in 2 albums en op kaartjes + een beetje KP, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2993 |
Vanaf klassiek, stempelverzameling ongeordend, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2994 |
//0 |
Preo's, alle periodes, kleine stock, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2995 |
Buzin, preo's, na te zien op variëteiten, curiosa, enz., zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2996 |
Samenstelling 192 FDS (1999/2015) , zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2997 |
//0 |
Mooie samenstelling, curiositeiten en variëteiten, overwegend klassiek o.a. n° 30, Pellens, liggende leeuw, etc., zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2998 |
MIX |
Gevarieerde samenstelling, erinnofilie, privé, NA, zwart-wit velletjes, BK, 1° dag, etc., zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2999 |
Voorraad HK 1990/2004,w.o. 2x Finch en 4x Missale Romanum (2x Hongaarse kaart), zm (OBP €841) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
3000 |
MIX |
Diverse periodes, samenstelling op insteekkaartjes en omslagen, zegels in zeer gemengde kwaliteit w.o. spoorwegzegels en volledige reeksen, merendeel hergomd, ook iets nominaal, zm/m/ntz (Frankeerwaarde: +2.850 BEF) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |