Asia (182)   |  Canada (4)   |  Congo (546)   |  France and French Colonies (280)   |  Germany and German Colonies (14)   |  Great Britain and British Commonwealth (134)   |  Portugal and Portuguese Colonies (3)   |  Postcards (644)   |  Topicals (221)   |  United Nations (4)   |  Worldwide (1045)   |  Worldwide Stamps and Covers (2687)   |

Belgium continued...

DOZEN Zegels continued...
2981 nh/og/0 image1924/1960 Samenstelling betere zegels en blokken in gemengde kwaliteit, wo. BL1/2 *, 5/6 *, 26 **, 30/31 **, Boudewijn bril 6,50fr. en 9fr. **, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2982 nh image1936/1962 Samenstelling met dubbels in omslagen w.o. 1005/7 en Boud. bril, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2983 og/ng/0 image1942/1979 Voorraad in omslagen en postfolders, waarbij veel reeksen jaren '50 zonder gom, nominaal: 11.486 BEF + leeg album en bladen, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2984 nh image1946/1962 Mooie voorraad overwegend volledige reeksen op kaartjes, zm/m (OBP €8.000) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2985 0/PWS/FDC image1964/1998, 1° dagstempel op enveloppe of FDC of MK, zm/m/ntz (+500 stuks) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2986 nh/og/0 imageSamenstelling in 8 insteekboeken (w.o. 1 map) + 1 doosje w.o. veel volledige reeksen en dubbels, ook preo, strafportzegels, spoorwegzegels, betere waarden ** + iets Luxemburg, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2987 imageVanaf begin, 24 insteekboeken met stempels op koningszegels, restantverzameling en kleine stockboeken moderner, zm/m/ntz (Image)

Get Market Data for [Belgium Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2988 nh/og/0 imageZeer uitgebreide verrassingsdoos vanaf semi-klassiek in zakjes en omslagen, w.o. zegels, blokken, HK, FDC, postfolders, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2989 nh/og/0 imageSamenstelling, alle periodes, waarbij betere waarden en stempels op insteekkaarten, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2990 nh/og/0 imageSamenstelling diverse uitgiften w.o. voorraad recente zegels afgewerkte in omslagen (veel zelfklevers), dienst, SP, blokken in 3 boeken, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2991 nh/Imperf. imageAllerlei, samenstelling nominaal (+8.000 BEF) in doosje, BK, voorgefrankeerde omslagen, 10-tallen portogrammen, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2992 nh/og/0 imagePubs, kleine stock in 2 albums en op kaartjes + een beetje KP, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2993 imageVanaf klassiek, stempelverzameling ongeordend, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2994 nh/og/0 imagePreo's, alle periodes, kleine stock, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2995 nh imageBuzin, preo's, na te zien op variëteiten, curiosa, enz., zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2996 imageSamenstelling 192 FDS (1999/2015) , zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2997 nh/og/0 imageMooie samenstelling, curiositeiten en variëteiten, overwegend klassiek o.a. n° 30, Pellens, liggende leeuw, etc., zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2998 MIX imageGevarieerde samenstelling, erinnofilie, privé, NA, zwart-wit velletjes, BK, 1° dag, etc., zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2999 imageVoorraad HK 1990/2004,w.o. 2x Finch en 4x Missale Romanum (2x Hongaarse kaart), zm (OBP €841) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
3000 MIX imageDiverse periodes, samenstelling op insteekkaartjes en omslagen, zegels in zeer gemengde kwaliteit w.o. spoorwegzegels en volledige reeksen, merendeel hergomd, ook iets nominaal, zm/m/ntz (Frankeerwaarde: +2.850 BEF) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM