Belgium continued...
2941 |
Tussen 1 en 875, samenstelling ideaal voor stempelzoeker, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2942 |
/0 |
Verzameling blokken en reeksen in insteekboek w.o. erinnofilie, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2943 |
//0 |
Restant, back of the book, in 2 insteekboeken o.a. pubs, TX, BZ, SP, dienst, etc., heel veel postfris, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2944 |
/ |
Samenstelling diverse uitgiften en periodes in 5 insteekboeken + 1 album, wo. Erinnofilie, preo's, gewone uitgiften, oa. fijne baard, Houyoux, Kepie, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2945 |
//0 |
Verzameling, voornamelijk klassiek in 3 insteekboeken w.o. perfins, nominaal, zm/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2946 |
Verzameling in ringklasseur 1937/76,met +/-125 HK, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2947 |
//0 |
Verzameling in album Davo, waarbij klassiek in gemengde kwaliteit, pubs, KP, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2948 |
Voorraad alle periodes, in 3 insteekboeken, duizenden zegels, waarbij veel volledige reeksen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2949 |
Jeugdfilatelie 1960/2018, verzameling HK en speciale afstempelingen, mooi opgesteld in ringklasseur, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2950 |
Verzameling 190 duo-stamps in insteekboek, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2951 |
Vrij volledige verzameling alle periodes, op bladen in ringklasseur, spijtig genoeg zijn de zegels vastgekleefd, ntz (Hoge cataloguswaarde)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2952 |
"Koningshuis, verzameling in speciaal album, ""De Belgische dynastie"", zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2953 |
Leopold III, open kraag, samenstelling in insteekboek, w.o. veldelen, randinscripties, kopstaande, opdrukken, -10%, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2954 |
Kleine samenstelling vellen en veldelen 1915/45, n° 135/36, 165/66 en 716, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2955 |
//0 |
Cijfer op heraldieke leeuw, verzameling in album Victoria, w.o. randinscripties, kleurnuances, preo's, dienst, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2956 |
//0 |
Samenstelling alle periodes, SP, LP, dienst, TX, BZ en gewone uitgiften, overwegend gest. en SP, in 4 boeken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2957 |
Type Velghe, +/-1400 stempels volgens postnummer geklasseerd w.o. sterstempels, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2958 |
Samenstelling HK en omslagen met speciale stempels, 1937/99 in 2 mappen, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |