261 |
ZK |
Sint-Truiden, zeer mooie stadszichten, w.o. 1 litho expositie 1907 (251 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
262 |
ZK |
Sint-Truiden, algemeen (104 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
263 |
ZK |
Tessenderloo, voornamelijk kerk, oude vismijn en markt, ook molen, enz. (18 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
264 |
ZK |
Tongeren, met enkele betere zichten (133 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
265 |
ZK |
Tongeren, algemene stadszichten (89 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
266 |
ZK |
Tongerlo, voornamelijk de abdij (12 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
267 |
ZK |
Velm, station, school, enz. (4 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
268 |
ZK |
Vraenhoven (Vroenhoven), kerk, bolwerk, brug (4 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
269 |
ZK |
Waterschei, alle periodes, mijn, site, enz. (31 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
270 |
ZK |
Winterslag, w.o. de mijn site en enkele mooie dorpszichten (52 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
271 |
ZK |
"Zolder, voornamelijk ""mijn site"" (18 stuks)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
272 |
ZK |
Zonhoven, voornamelijk kerk en school (11 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
273 |
ZK |
Diverse plaatsen, zeer mooie samenstelling met betere kaarten, vele kleine plaatsen (128 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
274 |
ZK |
Diverse plaatsen, mooie samenstelling algemene zichten (+/-460 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
275 |
ZK |
Diverse plaatsen, verschillende betere zichten w.o. Loksbergen, Mopertingen, Leut, Bolder, enz. (62 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
276 |
ZK |
Diverse plaatsen, wo. veel Beverlo en Sint-Truiden (32 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
BELGIË - Provincie Oost Vlaanderen
277 |
ZK |
Aalst, met vele betere stadszichten (20 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
278 |
ZK |
Aspelaere, winkelstock, 100 x 6 verschillende prachtige dorpszichten op groot formaat (+/-600 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
279 |
ZK |
Basel, dreef, achter de kerk, enz. (6 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
280 |
ZK |
Belsele, diverse zichten (4 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |