Belgium continued...
2341 |
"OC 66A-V7 ""10c. roze"", type III met variëteit Varibel V7, zm (OBP ++€250)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2342 |
"OC 77T ""5fr. Veurne"" in tanding 15 (OBP €400)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2343 |
"OC 79/83 Opdruk ""Malmédy"", strafportzegels, zm (OBP €158)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2344 |
"OC 90A ""20c. paars - opdruk Eupen"", type IV, zm (OBP €225)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Frankeervignetten
2348 |
ATM 131A, 132A, samenstelling, zm (Frankeerwaarde: €107,98) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2349 |
/0 |
1981/2004 Zeer uitgebreide verzameling/voorraad in 2 insteekboeken w.o. ATM 61 set type I, diverse types opdrukken, heel veel nominaal, sets, curiositeiten, testdrukken, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2350 |
/0/FDC |
1981/2001 Startverzameling in ringklasseur, waarbij sets, FDC's, curiositeiten, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2351 |
1985/1989 Verzameling met specialiteiten in ringmap, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2352 |
1990/2012 Verzameling volledige sets op bladen, zm (OBP €819) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2353 |
2001/2012 Kleine voorraad volledige sets in insteekboekje, zm (OBP €988) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Postzegelboekjes
2354 |
PWS |
"Boekje 7Aa ""65c. wijnrood"" FN, reclame ""Persil"", niet uitgegeven, zeer zeldzaam (kaftje achteraan licht beschadigd hoekje), zm/m" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2355 |
PWS |
"Boekje 7Ab ""65c. wijnrood"" NF, reclame ""Persil"", niet uitgegeven, zeer zeldzaam, zm" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
POSTZEGELBOEKJES - Oude
2356 |
A6 (rugnr. 27b) en A10b, 2 oude postzegelboekjes, onvolledig en diverse gebreken, erg roestig, m/ntz (OBP €2.340) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2357 |
"A10a ""Pellens"", 2fr. met rode diagonaal met reclame ""Rotom"" n°167, boekje is slecht gesneden (zegels bovenaan niet getand), m (OBP €260)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2358 |
A10a Kaft van boekje + 3 velletjes van 5x n° 110 en 1 velletje van 4x n° 111, m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2359 |
"A 11 ""Pellens 1914"", groen kaftje, ""2fr."", zonder publiciteit, zm/m (OBP €240)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2360 |
A14a (2), 5 velletjes van 10 zegels n° 118 met doorschijnende schutblaadjes en publiciteit op 3 zijden, zm/m (OBP €880) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |