Asia (182)   |  Canada (4)   |  Congo (546)   |  France and French Colonies (280)   |  Germany and German Colonies (14)   |  Great Britain and British Commonwealth (134)   |  Portugal and Portuguese Colonies (3)   |  Postcards (644)   |  Topicals (221)   |  United Nations (4)   |  Worldwide (1045)   |  Worldwide Stamps and Covers (2687)   |

Belgium continued...

2341 nh image"OC 66A-V7 ""10c. roze"", type III met variëteit Varibel V7, zm (OBP ++€250)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2342 nh image"OC 77T ""5fr. Veurne"" in tanding 15 (OBP €400)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2343 nh image"OC 79/83 Opdruk ""Malmédy"", strafportzegels, zm (OBP €158)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2344 nh image"OC 90A ""20c. paars - opdruk Eupen"", type IV, zm (OBP €225)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
Bezetting OC - Verzamelingen Samenstellingen
2345 og imageOC 1/25 + OC 84/100, zm/m/ntz (OBP €495) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
Rolzegels
2346 c image"R1 ""2fr. - Boudewijn bril - rolzegels"", op brief verstuurd uit Bruxelles in 1956 naar Etterbeeck, zm/m " (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2347 nh image1966/2021 Verzameling rolzegels in insteekboek w.o. R24, zm/m (Frankeerwaarde: €134) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
Frankeervignetten
2348 nh imageATM 131A, 132A, samenstelling, zm (Frankeerwaarde: €107,98) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2349 nh/0 image1981/2004 Zeer uitgebreide verzameling/voorraad in 2 insteekboeken w.o. ATM 61 set type I, diverse types opdrukken, heel veel nominaal, sets, curiositeiten, testdrukken, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2350 nh/0/FDC image1981/2001 Startverzameling in ringklasseur, waarbij sets, FDC's, curiositeiten, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2351 c image1985/1989 Verzameling met specialiteiten in ringmap, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2352 nh image1990/2012 Verzameling volledige sets op bladen, zm (OBP €819) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2353 nh image2001/2012 Kleine voorraad volledige sets in insteekboekje, zm (OBP €988) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
Postzegelboekjes
2354 PWS image"Boekje 7Aa ""65c. wijnrood"" FN, reclame ""Persil"", niet uitgegeven, zeer zeldzaam (kaftje achteraan licht beschadigd hoekje), zm/m" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2355 PWS image"Boekje 7Ab ""65c. wijnrood"" NF, reclame ""Persil"", niet uitgegeven, zeer zeldzaam, zm" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
POSTZEGELBOEKJES - Oude
2356 nh imageA6 (rugnr. 27b) en A10b, 2 oude postzegelboekjes, onvolledig en diverse gebreken, erg roestig, m/ntz (OBP €2.340) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2357 nh image"A10a ""Pellens"", 2fr. met rode diagonaal met reclame ""Rotom"" n°167, boekje is slecht gesneden (zegels bovenaan niet getand), m (OBP €260)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2358 nh imageA10a Kaft van boekje + 3 velletjes van 5x n° 110 en 1 velletje van 4x n° 111, m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2359 nh image"A 11 ""Pellens 1914"", groen kaftje, ""2fr."", zonder publiciteit, zm/m (OBP €240)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
2360 nh imageA14a (2), 5 velletjes van 10 zegels n° 118 met doorschijnende schutblaadjes en publiciteit op 3 zijden, zm/m (OBP €880) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM