Postcards continued...
BELGIË - Provincie Vlaams Brabant Diverse plaatsen
202 |
ZK |
Brussel, w.o. 2 litho's (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
203 |
ZK |
Brussel, Leuven en kleinere plaatsen, allen oudere (168 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
204 |
ZK |
Brussel (8 stuks) wo. enkele winkels, Tienen (1 stuk) en Tervuren (1 stuk) (Totaal: 10 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
205 |
ZK |
Brussel en de rand (120 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
206 |
ZK |
Dielegem, alle betreffende de abdij (16 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
207 |
ZK |
Instituut St. Victor, foto's (53 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
208 |
ZK |
Laeken (53 stuks) reeks Domaine Royal en Brussel tentoonstelling 1910 (45 stuks) (Totaal: 98 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
209 |
ZK |
"Leuven, algemene zichten overwegend ""Zusters Franciskanessen"" (32 stuks)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
210 |
ZK |
Rillaar, Meise, Linkebeek (3 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
211 |
ZK |
Overwegend expo 1918 (51 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
212 |
ZK |
Diverse plaatsen Vlaams-Brabant en Brussel, mooie samenstelling (100 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
213 |
ZK |
Diverse wo. Zoutleeuw, Averbode, enz., alle oudere (33 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
BELGIË - Provincie Limburg
214 |
ZK |
Achel, voornamelijk de abdij (17 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
215 |
ZK |
Alken, kasteel Sarren, Brandepoel, enz. (11 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
216 |
ZK |
As, w.o. de watermolen, Molendreef, heidezichten (30 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
217 |
ZK |
Beringen, koolmijn, vele dorpszichten w.o. de molen (39 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
218 |
ZK |
Kamp van Beverlo, met enkele betere kaarten (16 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
219 |
ZK |
Beverloo/Leopoldsburg, gewone zichten van het kamp, verschillende van het station (38 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
220 |
ZK |
Bilzen, w.o. enkele mooie stadszichten (48 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |