NEDERLAND continued...
1430 og image90Av, 2½ cent donkergroen, Lt. 11½ x 11 met variëteit: "bovenzijde ongeperforeerd", ongebruikt prachtex met klein attest Vleeming (2024) € 400 (Image) (Image2)

Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1431 og image93Bv, 10 cent grijszwart met variëteit: "onderzijde ongeperforeerd", ongebruikt prachtex met certificaat NVPH (2024) € 2250 (Image) (Image2)

Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1432 og image94Av, 12½ cent violetblauw met variëteit: "onderzijde ongeperforeerd", beh. miniem hoekknikje en originele gomvouw door de velrand, een ongebruikt prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 1800 (Image) (Image2)

Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1433 nh image95Bv, 20 cent bruin met variëteit: "bovenzijde ongeperforeerd", postfris prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 2350+ (Image) (Image2)

Est. EUR 1,000

Currently...€1,000.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1434 imageCinderella's. Nagedrukte serie Jubileum 1913 in grootformaat met randbedrukking 'Kantoorpersoneel Zilver's "A N P" betrekkingen Rotterdam - Amsterdam'. Leuke toevoeging aan uw Jubileum 1913 zegels (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1435 nh image102/03, hulpuitgifte, postfrisse prachtex. € 300 (Image) (Image2)

Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1436 nh image104/05, Rijksdaalderopdrukken, postfrisse prachtex. € 800 (Image) (Image2)

Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1437 nh image105P + 105PM, 2,50 op 10 gulden oranje, postfris horizontaal prachtpaar met plaatfouten resp. "punt onder 1e N van Nederland" en "gebroken 2e E van Nederland", certificaat Vleeming (2024) Mast € 1560 (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1438 og image105P, 2,50 op 10 gulden oranje met plaatfout: "gebroken E", ongebruikt prachtex. Mast € 280 (Image)

Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1439 nh image107/09, Cijfer, postfrisse prachtex. € 325 (Image) (Image2)

Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1440 nh image107/09 en 108a/108b in horizontaal paar, postfrisse prachtex. € 480 (Image) (Image2)

Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1441 (og) imageDiverse voorstellingen 1923, kleurproef van de goedgekeurde tekening van de waarde 1 cent met gekartelde rand in donkerultramarijn op een ongegomd velletje wit glanzend papier van 60 x 94,5 mm met knipteken kroontje (gebruikt voor proeven). Niet in PC 1988 en PC 2002, maar wel in HPN A11-24, afb. 43 linksboven. Zeer zeldzaam (Image)

Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1442 (og) imageDiverse voorstellingen 1923, kleurproef van de goedgekeurde tekening van de waarde 2½ cent in donkerbruinolijf op een ongegomd velletje van 95 x 103 mm met knipteken kroontje (gebruikt voor proeven) en rechtsonder met potlood geschreven III (voor de kleur), lijkt op PC.177b (1988), nauwkeuriger als PC.Ned.112c (2002). Ex. P.F.A. van de Loo. Zeer zeldzaam (Image)

Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1443 og image119B, 10 ct op 17½ ct ultramarijn, Lijntanding 11½, ongebruikt prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 1750 (Image) (Image2)

Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1444 o image119B, 10 ct op 17½ ct ultramarijn, Lijntanding 11½, gebruikt prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 1000 (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1445 nh image121/131, Jubileum 1923, complete postfrisse prachtserie met certificaat Muis (1993) € 1280 (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1446 o image127A, 35 cent bruingeel, Lijntanding 11, gebruikt prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 1500 (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1447 og image122Cva, 5 cent groen in verticaal paar met variëteit: "tussen de zegels ongeperforeerd", ongebruikt prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 2250 (Image) (Image2)

Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1448 nh image122Gv, 5 cent groen met variëteit: "bovenzijde ongeperforeerd", postfris prachtex. met plakkerrestje aan de bovenzijde van de velrand, certificaat NVPH (2024) € 550+ (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1449 nh image124Bv, 10 cent oranjerood, Lt. 11 x 11½ met variëteit: "onderzijde ongeperforeerd", postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 400+ (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM