NEDERLAND continued...
1409 |
o |
1787, blok kinderzegels 1998 met variëteit: zeer sterk naar links verschoven druk, gebruikt prachtex., door ons nooit eerder gezien! (Image)
Est. EUR 100
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
ROLTANDING
1410 |
R1/R18, 1 ct. t/m 60 ct., tweezijdige roltanding zonder watermerk, postfrisse prachtex. € 1615 (Image)
Est. EUR 400
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1411 |
R1/R18, tweezijdige roltanding zonder watermerk 1 ct. t/m 60 ct., complete postfrisse prachtserie € 1615 (Image)
Est. EUR 400
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1412 |
o |
R32, 3-gaats roltanding, prachtex. met afstempeling Amsterdam. € 4500 (Image)
Est. EUR 750
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1413 |
o |
R32aa, 3-gaats roltanding, periode a (10-22 dec. 1927), gebruikt in de postzegelplakmachine van de Kas-Vereeniging. Gebruikt prachtex. met afstempeling Amsterdam 12-12-1927. € 6500 (Image)
Est. EUR 1,000
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1414 |
o |
R32ab, 3-gaats roltanding, periode b (22 dec. 1927 t/m 3 jan. 1928), handmatig van de rol afgescheurd en gebruikt door de Kas-Vereeniging. Gebruikt prachtex. met afstempeling Amsterdam. De brug linksonder ontbreekt, hetgeen karakteristiek
is voor deze periode. € 5500 (Image)
Est. EUR 750
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1415 |
o |
R32ab, 3-gaats roltanding, periode b (22 dec. 1927 t/m 3 jan. 1928), handmatig van de rol afgescheurd en gebruikt door de Kas-Vereeniging. Gebruikt prachtex. met afstempeling Amsterdam 28-12-1927. Het ontbreken van de brug is
karakteristiek voor deze periode. € 5500 (Image)
Est. EUR 900
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1416 |
R51b, 25 cent olijfgroen in postfris blok van vier waarin de bovenste ex. met afwijkende roltanding, enkele bruine vlekjes op de gomzijde, ov. prachtex. € 1600
Est. EUR 200
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1417 |
/ |
R71/R73 en R74/R77, in ongebr. blokken van vier waarin telkens 2 ex. postfris € 1370 (Image)
Est. EUR 200
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
LUCHTPOST
1421 |
LP12/LP13, Zeemeeuwen, postfrisse prachtex. met cert. Muis (1998) € 600 (Image)
Est. EUR 100
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
PORT
1422 |
P6BII, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. € 1350 (Image)
Est. EUR 400
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1423 |
P7BIfb, 10 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12 met plaatfout 'open lijst', postfris prachtex. € 1400 (Image)
Est. EUR 400
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1424 |
P7BIIIfe, 10 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12 type III met plaatfout 'E.T', postfris prachtex. € 1200 (Image)
Est. EUR 300
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1425 |
P1AA, 1AB, 2A, 2B en 1AA in paar, alle ongebruikte prachtex. € 1575 (Image)
Est. EUR 200
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1426 |
P4C + P4B, 1½ cent lichtblauw in gecombineerde tanding 11½ x 12, 12½ x 12, ongebruikt prachtpaar, niet in NVPH gecatalogiseerd. Uiterst zeldzaam! € -.-
Est. EUR 500
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1427 |
P6BII, 6BIII, 6BIII en 6BI in postfris rechterrandblok van vier met certificaat Vleeming (2017). Zeldzaam prachtblok € 4450 (Image)
Est. EUR 1,500
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1428 |
P13/P26, ½ cent t/m 25 cent type I, postfrisse prachtserie € 1750 (Image)
Est. EUR 750
Closing..Oct-12, 11:59 PM |