NEDERLAND continued...
2504 |
NEDERLAND, zilveren Dukaten, 11 stuks uit de serie de 12 Provincien alsmede 4 stuks uit de serie Nederlandse Kastelen in cassette (Image) (Image2)
Get Market Data for [Netherlands Coins] Visual Pricing Guide Sample Census |
Est. EUR 100
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2505 |
WERELD, muntkoffer met zilveren munten en penningen waarbij diverse Troy-ounce-munten, 50 gulden stukken, etc., etc. (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
Est. EUR 500
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2506 |
NEDERLAND, zilveren 10 guldens, 74 x Juliana Herdenkings munt (25 gr.) en 15 x Beatrix "Benelux" (15 gr.) (Image)
Est. EUR 500
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2507 |
DIVERSEN, hoofdzakelijk zilver, Nederlandse 10 guldens (25 gr.), Euro materiaal, Belgische 250 en 500 francs, WWF penningen, etc. (Image) (Image2)
Est. EUR 500
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2508 |
DIVERSEN, 2 Leeuwendaalders (fraai), enkele zilveren 5 Euro's, etc., etc. (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
Est. EUR 50
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2509 |
PENNINGEN en MEDAILLES, veelal Sport gerelateerd, waarbij aardige ex.! (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2510 |
EURO, hoofdzakelijk € 5,- coincards, enkele 10 Euro;s, Bu sets en ander Euro materiaal (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
Est. EUR 200
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2511 |
EURO, enkele jaarsets en speciale € 2 uitgiften waarbij Vaticaan 2007 en San Marino 2008 (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
Est. EUR 100
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2512 |
DIVERSEN, wb. Wereld munten (meest eenvoudig), zilveren Ecu's enkele jaarsets, enz., enz. (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 100
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2513 |
NEDERLAND, hoofdzakelijk zilveren guldens en 50 gulden stukken (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
(Image8)
Est. EUR 100
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2514 |
NEDERLAND, Nationale Een Kilo Herdenkingsmunt, 2 stuks 1 x Willem Alexander 50 jaar en 1 x Prins Willem van Oranje in bijbehorende cassettes
(Image) (Image2)
Est. EUR 100
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2515 |
NEDERLAND, Coincards waarbij veel 5 euro inclusief enkele 1e dag uitgiften herdenkingsmunten o.a. 200 jaar Koninkrijk en ter Land ter Zee en in de Lucht, etc., in 6 mapjes (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
Est. EUR 200
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2516 |
WERELD, hoofdzakelijk zilver waarbij Troy ounce en Crown formaat in 5 lades en 1 kistje (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
Est. EUR 100
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2517 |
NEDERLAND, hoofdzakelijk Juliana zilver alsmede diversen waarbij ½ gram goud (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
Est. EUR 100
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2518 |
NEDERLAND, Coincards "De Fabeltjeskrant Collectie" deel 1 t/m 3, 2 zilveren Penningen alsmede 7 mapjes van Olivier B. Bommel met een munt en velletje postzegels (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
(Image8)
Est. EUR 100
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2519 |
NEDERLAND, hoofdzakelijk Juliana zilver, ruim 70 guldens, 20 rijksdaalders en enkele 10 en 50 gulden stukken, tevens iets diversen (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
(Image8)
(Image9)
Est. EUR 300
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2520 |
EURO, diverse jaarsets, Bu sets, 2 lades 2 euro munten , etc. (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
(Image8)
(Image9)
(Image10)
(Image11)
(Image12)
Est. EUR 100
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2521 |
PENNINGEN, diversen waarbij aardige zilveren ex., iets buitenlandse jaarsets, postzegels in edelmetaal, enz. (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
Est. EUR 100
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2522 |
NEDERLAND, Jaartal verzameling in 6 albums waarbij zilver, alsmede zilveren penningen van Rembrandt, Ecu's, jaarsets, biljetten, etc., etc.
(Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
(Image8)
(Image9)
(Image10)
(Image11)
(Image12)
(Image13)
Est. EUR 200
Closing..Oct-13, 11:59 PM |
2523 |
NEDERLAND, verzameling in 2 albums in gevarieerde kwaliteit, cassettes met 10 en 50 gulden stukken, enkele 10 Euro stukken, alsmede enkele aardige oudere ex., aardig lot met veel zilver (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
(Image8)
(Image9)
(Image10)
Est. EUR 500
Closing..Oct-13, 11:59 PM |