Duitsland continued...
2410 |
DUITSLAND (BEZETTE GEBIEDEN EN ABSTIMMUNGSGEBIETE) [1914-1920]. Collectie met gebruikt en ongebruikt in klemband incl. wat poststukken. Interessant! (Image)
Start Price EUR 100
See note on Table of Contents regarding bidding on this lot. |
2411 |
DUITSLAND (BEZETTING SERVIË, MONTENEGRO, ZARA, ETC.). Ongebruikte collectie op blanco bladen in album, w.bij beter materiaal.
Start Price EUR 100
2412 |
DUITSLAND (PERIODE NA ANNEXATIE OOSTENRIJK) [1938-1945]. Diverse in Lindner ringband incl. veel post- en postwaardestukken. Leuke koop! (Image)
Start Price EUR 90
2413 |
DUITSLAND (PERIODE NA ANNEXATIE OOSTENRIJK) [1938-1945]. Collectie op blanco bladen met zegels en post- of postwaardestukken.
Start Price EUR 70
2414 |
DUITSLAND (BÖHMEN UND MÄHREN EN GENERALGOUVERNEMENT). Ongebruikte verz. in klemband, w.bij wat postfris. (Image)
Start Price EUR 70
Engeland
629 |
GREAT BRITAIN. Mulready Letter Sheets en enveloppen met S.G. nr. ME1 en ME2 gebruikt en ME2 en ME3 ongebruikt. (Image)
Start Price EUR 100
630 |
GREAT BRITAIN. Kleine verz. van 6 klassieke poststukken, w.bij nr. 1 en nr. 23 op brief. (Image)
Start Price EUR 100
646 |
GREAT BRITAIN. Partij poststukken vanaf Penny Black (horizontale vouw door zegel) alsmede postwaardestukken gebr./ongebruikt in ringband. (Image)
Start Price EUR 75
1046 |
GREAT BRITAIN [1967-2001]. Gebruikte speciaalverz. machins (Elizabeth kopjes) met type, drukker, tanding, papiersoort, etc. alsmede regionals in dik insteekboek. Mooie koop voor de specialist. (Image)
Start Price EUR 40
1084 |
GREAT BRITAIN. Gebruikte verz. vanaf 1840 op blanco bladen. (Image)
Start Price EUR 70
1124 |
GREAT BRITAIN. Ongebruikte en vnl. postfrisse verz. tussen 1961 en 1994 in 2 Ka-Be albums en stockboek. Tevens schoenendoos met circa 150 presentationpacks. (Image)
Start Price EUR 110
1211 |
GREAT BRITAIN. Doos met avontuurlijke partij op kaartjes, blaadjes en in zakjes, w.bij veel oud materiaal. Bevat veel gebruikt maar ook ongebruikt en postfris. Leuk om uit te zoeken! (Image)
Start Price EUR 300
1215 |
GREAT BRITAIN. Verz./partij tussen 1840 en 2000 met gebr./ongebruikt en later postfris in 2 insteekboeken en los. (Image)
Start Price EUR 175
1344 |
GREAT BRITAIN [1948-2000]. Vrijwel geheel postfrisse verz. in Davo album. Tevens diverse los en album Kanaaleilanden.
Start Price EUR 100
2063 |
Mulready Letter Sheet S.G. no. ME1 unused, very fine. Cat. value £ 350,-. (Image)
Start Price EUR 45
2064 |
Mulready envelope S.G. no. ME4 unused, almost very fine. Cat. value £ 450,-. (Image)
Start Price EUR 50