Duitsland continued...
2153 |
DUITSLAND (BADEN EN REICH). Verz. tot 1900 op bladen met vnl. gebruikt. (Image)
Start Price EUR 75
See note on Table of Contents regarding bidding on this lot. |
2154 |
DUITSLAND (INSELPOST) [1944-1945]. Kleine collectie op albumblad, w.bij 1 fotocertificaat en met keur. (Image)
Start Price EUR 75
2155 |
DUITSLAND (OUDE STATEN) [1851-1869]. Diverse gebruikte beter genoteerde zegels op insteekkaart. (Image)
Start Price EUR 75
2156 |
DUITSLAND (BERLIJN) [1949]. Mi. nr. 21 t/m 34 compleet, w.bij 1 en 2 Mark met keurstempel Schlegel B.P.P. doch nr. 33 verticale vouw.
Start Price EUR 60
2157 |
DUITSLAND (BEZETTING LUXEMBURG) [1940-1944]. Verz. op blanco bladen met gebr./ongebruikt. Ook diverse poststukken, w.bij met Duitse frankeringen. (Image)
Start Price EUR 45
2158 |
DUITSLAND. Diverse variëteiten in map, w.bij B.R.D. Mi. nr. 1537-1538U en D.D.R. Mi. block nr. 12 IV. (Image)
Start Price EUR 40
2376 |
DUITSLAND (B.R.D.) [1990-2020]. GROTE WINKELVOORRAAD MET BOEKJES, VELLETJES, BLOCKS EN ROLZEGELS MET POSTFRIS T/M 5 MAAL ALSMEDE GESTEMPELD MEEST 2 MAAL IN 6 IMPORTA BANDEN. TEVENS WAT MATERIAAL VOOR 1990. PRACHTKOOP MET ZEER
HOGE NOMINALE WAARDE! (Image)
Start Price EUR 2,500
2377 |
DUITSLAND (OUDE STATEN). PRACHTIGE VERZ. AFKOMSTIG UIT OUDE WERELDCOLLECTIE MET GEBRUIKT MAAR OOK ONGEBRUIKT MATERIAAL (SOMS ZONDER GOM). ALLE GEBIEDEN GOED VERTEGENWOORDIGD, W.BIJ WÜRTTEMBERG ER ECHT UITSPRINGT MET VELE
TOPNUMMERS. ZEER HOGE CAT. WAARDE! (Image)
Start Price EUR 1,100
2378 |
DUITSLAND (B.R.D.) [1991-2020]. MOOIE WINKELVOORRAAD FRANKEERZEGELS MET ZOWEL POSTFRIS ALS GESTEMPELD IN 4 VUISTDIKKE IMPORTA INSTEEKBOEKEN ALSMEDE OP WAT INSTEEKKAARTEN. HOGE NOMINALE WAARDE! (Image)
Start Price EUR 1,000
2379 |
DUITSLAND (REICH) [1872-1945]. PRACHTIGE COLLECTIE GEBR./ONGEBRUIKT IN 2 LEUCHTTURM ALBUMS MET GOED MATERIAAL O.A. ZEPPELINS EN BLOCK NR. 1 T/M 3. DAARNAAST AFDELING POSTSTUKKEN INCL. LEUKE AFDELING POSTWAARDESTUKKEN. ZEER
MOOIE KOOP MET AANZIENLIJKE CAT. WAARDE! (Image)
Start Price EUR 900
2380 |
DUITSLAND (P.O.'S EN KOLONIËN). PRACHTCOLLECTIE/PARTIJ MET GEBRUIKT EN ONGEBRUIKT, W.BIJ POSTFRIS IN INSTEEKBOEK. BEVAT OOK CHINA EN KIAUTSCHOU. MOOIE KOOP MET HOGE CAT. WAARDE! (Image)
Start Price EUR 600
2381 |
DUITSLAND (REICH) [1872-1945]. COLLECTIE MET GEBRUIKT EN VEEL ONGEBRUIKT, W.BIJ WAT POSTFRIS IN LUXE DAVO ALBUM. BEVAT O.A. GOED BLOCKS EN LUCHTPOST. MOOIE KOOP MET HOGE CAT. WAARDE! (Image)
Start Price EUR 600
2382 |
DUITSLAND (OUDE STATEN). COLLECTIE VAN BADEN T/M WÜRTTEMBERG IN KLEMBAND MET ZOWEL GEBRUIKT ALS ONGEBRUIKT MATERIAAL. MOOIE KOOP WAAR HIER EN DAAR WAT TOPNUMMERS ONTBREKEN MAAR OVERIGENS PRIMA GEVULD. HOGE CAT. WAARDE! (Image)
Start Price EUR 600
2383 |
DUITSLAND. Prachtcollectie met gebr./ongebruikt in dik insteekboek. Bevat o.a. goed Saar, Danzig, Memel, Franse en Russische Zône incl. blocks, etc. Mooie koop! (Image)
Start Price EUR 400
2384 |
DUITSLAND (P.O.'S EN KOLONIËN). Prachtcollectie in Leuchtturm klemband met veel ongebruikt maar ook deels gebruikt incl. China en Kiautschou. Mooie koop met beter genoteerd materiaal. (Image)
Start Price EUR 400
2385 |
DUITSLAND [1851-1949]. Collectie vanaf Oude Staten t/m Geallieerde Zônes met wat gebruikt en veel ongebruikt in 4 dikke insteekboeken. Bevat o.a. aardig Reich incl. blocks, bezette gebieden en wat Koloniën. Mooie koop! (Image)
Start Price EUR 350
2386 |
DUITSLAND [1849-1959]. Collectie met o.a. leuke afdeling Oude Staten, bezette gebieden, Danzig, Saar en Geallieerde Zônes met gebr./ongebruikt, w.bij postfris in 3 albums. Mooie koop! (Image)
Start Price EUR 350
2387 |
DUITSLAND. Collectie vanaf Oude Staten t/m Geallieerde Zônes in 1 luxe Davo en 3 Schaubek albums met gebr./ongebruikt. Bevat o.a. goed Saar incl. Hochwasserhilfe blocks, Danzig, Memel, etc. Mooie koop! (Image)
Start Price EUR 350
2388 |
DUITSLAND (REICH EN GEBIEDEN). Prachtcollectie op albumbladen, w.bij o.a. Koloniën, Danzig, Saar, etc. met deels ongebruikt. Bevat beter materiaal! (Image)
Start Price EUR 300
2389 |
DUITSLAND (D.D.R.) [1949-1962]. Dubbele collectie zowel ongebruikt/postfris als gebruikt met goed beginperiode incl. de blocks in Schaubek album. Mooie koop met zeer hoge cat. waarde! (Image)
Start Price EUR 300