Amerika (V.S.) continued...
1142 |
AMERIKA (V.S.) [1861-2000]. Collectie in 6 Davo albums, deels dubbel of meervoudig aanwezig. Begin gebruikt, daarna hoofdz. ongebruikt, w.bij veel postfris incl. velletjes, etc. (Image)
Start Price EUR 150
See note on Table of Contents regarding bidding on this lot. |
1146 |
AMERIKA (V.S.). Doos met diverse (restant)collecties gebr./ongebruikt en postfris tussen circa 1857 en 1990 in 8 albums, ringband en stockboek. (Image)
Start Price EUR 150
1152 |
AMERIKA (V.S.) [1851-2000]. Verz. in 4 Davo albums, 2 stockboeken en ringband incl. doubletten. Bevat o.a. aardig klassiek gedeelte gebruikt en periode 1981-2000 vnl. postfris. (Image)
Start Price EUR 170
1160 |
AMERIKA (V.S.). Doos met 2 collecties vanaf klassiek met gebr./ongebruikt en later overgaand in postfris in 4 albums.
Start Price EUR 150
1236 |
AMERIKA (V.S.). Diverse in doos, w.bij veel revenue stamps en ander back of the book op bladen, in stockboek en los.
Start Price EUR 60
1254 |
AMERIKA (V.S.). Vnl. postfrisse collectie tussen 1922 en 2009 in 4 blanco albums, w.bij veel plateblocks alsmede velletjes en boekjes hoofdz. vanaf de 90-er jaren. Mooie koop met flinke nominale waarde! (Image)
Start Price EUR 200
1263 |
AMERIKA (V.S.) [1932-1990]. Uitgebreide collectie plateblocks ongebruikt en veel postfris in 9 speciale albums in doos. Leuke koop!
Start Price EUR 180
1276 |
AMERIKA (V.S.). Voorraad/partij vanaf 1898 t/m circa 2005, w.bij in aantallen in 10 dikke insteekboeken in verhuisdoos. Veel gebruikt doch later ook hier een daar ongebruikt/postfris aanwezig. (Image)
Start Price EUR 150
1304 |
AMERIKA (V.S.). Doos met 4 (restant)collecties vanaf klassiek met veel gebruikt doch ook deels ongebruikt/postfris in 4 albums.
Start Price EUR 130
1312 |
AMERIKA (V.S.) [1918-1994]. Vrijwel geheel ongebruikte collectie, w.bij veel postfris en iets gebruikt of zonder gom in 5 albums. Bevat ook automaatboekjes, velletjes, etc. Flinke nominale waarde! (Image)
Start Price EUR 150
1348 |
AMERIKA (V.S.). Diverse vanaf klassiek in 4 stockboeken, op bladen en los met gebr./ongebruikt, w.bij postfris. Bevat ook Hawaii. Toegevoegd "The United States Postage Stamps" in 3 delen. (Image)
Start Price EUR 70
1351 |
AMERIKA (V.S.). Doos met 36 postfrisse jaarsets en jaarboeken tussen 1974 en 2002, w.bij dubbel. Tevens 5 sets diverse.
Start Price EUR 100
1362 |
AMERIKA (V.S.) [1945-2005]. Geheel ongebruikte en veelal postfrisse collectie in 5 luxe Davo albums incl. velletjes, boekjes, etc. Flinke nominale waarde! (Image)
Start Price EUR 170
1367 |
AMERIKA (V.S.). Verz./partij tussen 1851 en 2010 in 2 albums en 3 dikke insteekboeken met vnl. gebruikt en tussen 1938 en 1982 veelal postfris. (Image)
Start Price EUR 75
1372 |
AMERIKA (V.S.) [1945-1995]. Verz. in 6 Lindner albums gebr./ongebruikt, w.bij postfris en tussen 1970 en 1985 deels dubbel. Bevat ook wat eenvoudig materiaal voor 1945. (Image)
Start Price EUR 110
1376 |
AMERIKA (V.S.). Vnl. postfrisse collectie/partij hoofdz. tussen 1973 en circa 2002 in 4 deels dikke insteekboeken, jaarsets en veel los materiaal o.a. automaatboekjes en velletjes in grote doos. Hoge nominale waarde! (Image)
Start Price EUR 200
1386 |
AMERIKA (V.S.). Verz./partij vanaf klassiek met vnl. gebruikt op blanco bladen in 5 klembanden, w.bij in aantallen. Tevens diverse poststukken en wat p.w.s. vanaf oud. (Image)
Start Price EUR 130
1398 |
AMERIKA (V.S.). Gebruikte restantcollectie tussen 1851 en 2007 in 3 Davo albums met heel aardig klassiek doch in zeer wisselende kwaliteit. (Image)
Start Price EUR 100
1411 |
AMERIKA (V.S.). Doos met voorraad/partij vanaf klassiek t/m circa 2005, w.bij in aantallen in 13 deels dikke insteekboeken. Veelal gebruikt doch later ook hier een daar wat ongebruikt/postfris aanwezig. (Image)
Start Price EUR 150
1415 |
AMERIKA (V.S.). Vnl. postfrisse partij met hoofdz. velletjes, blocks en automaatboekjes in 4 ringbanden of albums en stockboek in doos. Flinke nominale waarde! (Image)
Start Price EUR 150