Netherlands continued...
1840 Verhuisdoos Nederland en Engeland in 15 stockboeken/albums (waarbij leeg) met veel engros en FDC's.

Get Market Data for [Netherlands Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Low Estimate € 20

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1841 Nederland vnl. ** in 4 albums en 2 stockboeken vnl. 1940 - 2000 w.o. blokjes van 4 en een hoeveelheid PTT mapjes uit de gulden periode tevens een aantal boekjes.

Low Estimate € 20

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1842 Verhuisdoos Nederland met 4 FDC albums, startverzameling in 5 Lindner albums, 3 stockboeken divers Nederland alsmede wat los materiaal in plastic hoesjes incl. iets frankeergeldig.

Low Estimate € 10

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1843 Verhuisdoos engros Nederland in 19 stockboeken wb. Tevens 1e dag bladen en massawaar.

Low Estimate € 10

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1844 Verhuisdoos Nederland met PTT mapjes tot 2000 en Eerste Dagbladen tot 2010.

Low Estimate € 10

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1845 Verhuisdoos massawaar, zegels in zakjes in pakketten, poststukken iets ongebruikt en wat diverse landen . Doos tot de rand toe gevuld.

Low Estimate € 10

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1846 Verhuisdoos 10 albums (1 aangevreten en sommige bijna leeg)) met FDC's en random materiaal ook een map met (in)complete vellen.

Low Estimate € 10

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
Netherlands and (former)overseas territories
1847 Verhuisdoos Davo Curaçao 1873-1969 meest ongebruikt (specimen), Davo Aruba 86-95 postfris, Davo Antillen 70-89, dealer stock (postbewijs-dienst-port), dealer stock Indonesië (3x), dealer stock Repoeblik Indonesië, map poststukken en een Schaubek waarbij roltanding in blokken van 4.

Low Estimate € 250

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1848 imageVerhuisdoos Nederland/Overzee 1852-1999 waarbij port (Nl + overzee), Stempeltjes (kleinrond + punt), roltanding (inc kind), Jaren 30/50 (waarbij veel postfris), postzegelboekjes voor 1950 (gevarieerde kwaliteit), collectie Suriname (2 Davo albums) en wat andere landen. In 16 albums/stockboeken **/*/0. Voor impressie zie foto. (Image)

Low Estimate € 200

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1849 Verhuisdoos handelsvoorraad in 14 stockboeken waarbij (veel meermaals aanwezig) Nr 3(0), 6(0), Legioen (*), 99 (0), Port(types), Postbewijs, Stempeltjes, Roltanding en nog veel meer. **/*/0.

Low Estimate € 200

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1850 Nederland FDC's nr 711-779 en 788 t/m 806 compleet, diverse covers waaronder Molenenveloppen, herdenkingscovers, Kinderbedankkaarten, Nederlandse Antillen FDC's E 41 t/m E148 compleet, PTT mapjes en Nederland 1949-2001 postfris in aantallen.

Low Estimate € 200

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1851 4 verhuisdozen 22 Davo (veel luxe), 37 stockboeken en 5 diverse albums Nederland/Overzee 1852-2000. Port, roltanding, legioen blokken (meermaals) veel jaren 30-50 (waarbij veel postfris) alles in diverse kwaliteiten en hoeveelheden. **/*/0.

Low Estimate € 150

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1852 Verhuisdoos Nederland en Overzee in 9 stockboeken en 2 albums. Waarbij Curaçao, Antillen, Suriname veel [postfris en Nederland op de top stukken na een redelijk gevulde collectie gestempelde zegels.

Low Estimate € 150

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1853 Verhuisdoos Nederland in 2 Leuchtturm albums 1876-1990 (meest postfris), Overzee album met automaatboekjes, cutterpairs en wat Nederlandse blokken, stockboek met wat Nederland en 4 Edel collecties "Mint Stamps of the world)", "Bird live Stamp collection", "The Olympics" and 'Willem & maxima" (FDC's and **/0).

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1854 2 Verhuisdozen met Nederland en Overzee start collecties in 29 stockboeken, Davo, safe, Importa albums. Waarbij Euro zegels gestempeld (2001 en jonger) en ook iets frankeergeldig (zelf even tellen).

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1855 Verhuisdoos 12 stockboeken/Albums 1852-2000 Nederland en Overzee waarbij een enkele betere. **/*/0.

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1856 Verhuisdoos 17 stockboeken/albums Nederland en Overzee met veel gulden periode postfris in aantallen, Belastingzegels ook voor 1950 is het een en ander aanwezig. **/*/0.

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1857 Verhuisdoos Nederland en Overzee in 10 albums/stockboeken met veel dubbel gulden materiaal postfris maar ook de 50tiger jaren plus een stapel PTT mapjes.

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1858 Nederland in 2 verhuisdozen met 15 stockboeken/albums/ringbanden, PTT mapjes en jaarsets. Gigantische catalogus waarde en een waar Walhalla voor de plaatfout verzamelaar.

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1859 Verhuisdoos met 10 starters verzamelingen Nederland 1852-2010 in voornamelijk Davo albums waarbij frankeergeldig.

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM