Boxes
2241 |
Nederland frankeergeldig met 7310x1 en 100x5. Frankeerwaarde +/- € 8500,-.
Low Estimate € 3400
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2242 |
Doos Nederland frankeergeldig op waarde gesorteerd in zakjes meest €0,29 €0,39 en €0,44. Frankeerwaarde +/- € 7350,-.
Low Estimate € 2950
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2243 |
Nederland frankeergeldig alle tarieven met velletjes en blokken. Frankeerwaarde =/- € 6350,-.
Low Estimate € 2540
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2244 |
Nederland frankeergeldig veel uit abonnements leveringen tevens iets divers. Frankeerwaarde +/- €5525,-.
Low Estimate € 2200
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2245 |
Doos Nederland 2 albums 4 insteekboeken en een schoenendoos 2001-2018. Frankeergeldig (2639x1) +/- € 4900,-.
Low Estimate € 2000
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2246 |
Doos frankeergeldig Nederland in Jaarcollecties, zegels uit jaarcollecties en Decemberzegels. Frankeerwaarde € 4368.-
Low Estimate € 1700
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2247 |
Nederland Frankeergeldig 2002-2014 iets rommelig geheel. Frankeerwaarde +/- € 4270,-. En tevens iets diverse.
Low Estimate € 1700
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2248 |
Nederland Frankeergeldig 2002-2021 in 9 insteekboeken en 3 albums waarbij 1671x1 inclusief persoonlijke zegels. Frankeerwaarde +/- € 4075,-.
Low Estimate € 1630
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2249 |
Nederland 2000-2012 in 7 ringbanden gestempeld en postfris. Frankeerwaarde +/- €3100,-.
Low Estimate € 1250
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2250 |
Nederland Frankeergeldig 2001-2009 (3x Jaar collectie), 2010-2020 (1x Jaar collectie). Frankeerwaarde +/- € 2830,-.
Low Estimate € 1130
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2251 |
Nederland frankeergeldig waarbij 545 tarief 1, tevens iets diverse w.o gulden boekjes en iets USA. Frankeerwaarde +-/ € 2430,-.
Low Estimate € 970
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2252 |
Doos Nederland 9 insteekboeken en 1 luxe Davo album met +/- € 2350,- frankeergeldig (829x1) en ook iets divers materiaal.
Low Estimate € 940
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2253 |
Nederland 1981-2013 postfrisse collectie in 4 Davo albums en een Importa ringband inclusief de boekjes en velletjes. Frankeerwaarde +-/ € 2320,-.
Low Estimate € 925
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2254 |
Doos Nederland met 11 PTT mapjes albums (4 leeg), van Nr 231a t/m 648 (excl. 563a-565a). Frankeerwaarde +/- € 2230,-.
Low Estimate € 890
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2255 |
Nederland 1990-2013 in Davo albums en jaarsets 2005-2013. Frankeerwaarde +/- € 2150,-.
Low Estimate € 860
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2256 |
Nederland Frankeergeldig jaarsets 1998-2021. Frankeerwaarde +/- € 1950,-.
Low Estimate € 780
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2257 |
Nederland Frankeergeldig in album, insteekboeken cassette. Frankeerwaarde +/- €1500,-. Tevens iets divers materiaal.
Low Estimate € 600
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2258 |
Nederland frankeergeldig waarbij diversen in 4 kleine ordners (615x1). Frankeerwaarde +/- € 1350,-.
Low Estimate € 540
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2259 |
Verhuisdoos frankeergeldig in PTT mapjes en velletjes in 2 Davo albums, 6 ringbandjes en wat los in jaarcollecties. Frankeerwaarde € 1213,-
Low Estimate € 500
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |