Albums continued...
2240 Nederland frankeer ongeldig in omslag 312x € 0,39 en 100x € 0,44. Dit zijn zegels (postfris) waar einde frankeergeldig datum van verstreken is. Kavel dient bekeken te worden.

Low Estimate € 10

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
Boxes
2241 Nederland frankeergeldig met 7310x1 en 100x5. Frankeerwaarde +/- € 8500,-.

Low Estimate € 3400

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2242 Doos Nederland frankeergeldig op waarde gesorteerd in zakjes meest €0,29 €0,39 en €0,44. Frankeerwaarde +/- € 7350,-.

Low Estimate € 2950

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2243 Nederland frankeergeldig alle tarieven met velletjes en blokken. Frankeerwaarde =/- € 6350,-.

Low Estimate € 2540

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2244 Nederland frankeergeldig veel uit abonnements leveringen tevens iets divers. Frankeerwaarde +/- €5525,-.

Low Estimate € 2200

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2245 Doos Nederland 2 albums 4 insteekboeken en een schoenendoos 2001-2018. Frankeergeldig (2639x1) +/- € 4900,-.

Low Estimate € 2000

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2246 Doos frankeergeldig Nederland in Jaarcollecties, zegels uit jaarcollecties en Decemberzegels. Frankeerwaarde € 4368.-

Low Estimate € 1700

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2247 Nederland Frankeergeldig 2002-2014 iets rommelig geheel. Frankeerwaarde +/- € 4270,-. En tevens iets diverse.

Low Estimate € 1700

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2248 Nederland Frankeergeldig 2002-2021 in 9 insteekboeken en 3 albums waarbij 1671x1 inclusief persoonlijke zegels. Frankeerwaarde +/- € 4075,-.

Low Estimate € 1630

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2249 Nederland 2000-2012 in 7 ringbanden gestempeld en postfris. Frankeerwaarde +/- €3100,-.

Low Estimate € 1250

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2250 Nederland Frankeergeldig 2001-2009 (3x Jaar collectie), 2010-2020 (1x Jaar collectie). Frankeerwaarde +/- € 2830,-.

Low Estimate € 1130

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2251 Nederland frankeergeldig waarbij 545 tarief 1, tevens iets diverse w.o gulden boekjes en iets USA. Frankeerwaarde +-/ € 2430,-.

Low Estimate € 970

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2252 Doos Nederland 9 insteekboeken en 1 luxe Davo album met +/- € 2350,- frankeergeldig (829x1) en ook iets divers materiaal.

Low Estimate € 940

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2253 Nederland 1981-2013 postfrisse collectie in 4 Davo albums en een Importa ringband inclusief de boekjes en velletjes. Frankeerwaarde +-/ € 2320,-.

Low Estimate € 925

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2254 Doos Nederland met 11 PTT mapjes albums (4 leeg), van Nr 231a t/m 648 (excl. 563a-565a). Frankeerwaarde +/- € 2230,-.

Low Estimate € 890

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2255 Nederland 1990-2013 in Davo albums en jaarsets 2005-2013. Frankeerwaarde +/- € 2150,-.

Low Estimate € 860

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2256 Nederland Frankeergeldig jaarsets 1998-2021. Frankeerwaarde +/- € 1950,-.

Low Estimate € 780

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2257 Nederland Frankeergeldig in album, insteekboeken cassette. Frankeerwaarde +/- €1500,-. Tevens iets divers materiaal.

Low Estimate € 600

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2258 Nederland frankeergeldig waarbij diversen in 4 kleine ordners (615x1). Frankeerwaarde +/- € 1350,-.

Low Estimate € 540

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2259 Verhuisdoos frankeergeldig in PTT mapjes en velletjes in 2 Davo albums, 6 ringbandjes en wat los in jaarcollecties. Frankeerwaarde € 1213,-

Low Estimate € 500

Closing..Jun - 27, 11:00 AM