Netherlands valid stamps / Face value

Albums
2200 Collectie "geïllustreerd verzamelen" in 4 luxe Davo albums, specialistisch verzameld op types, zo goed als bijna compleet. Frankeerwaarde +/- € 4240,-.

Low Estimate € 1700

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2201 Nederland Frankeergeldig 2009-2019 in 2 Importa ringbanden waarbij 1949x1 en persoonlijke zegels. Frankeerwaarde +/- € 3775,-.

Low Estimate € 1510

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2202 Nederland 2001-2023 in 3 stockboeken en plastic zakje. Frankeerwaarde +/- €2250,-.

Low Estimate € 900

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2203 Nederland frankeergeldig 1981-2016 handelsvoorraad in 3 dikke stockboeken. Frankeerwaarde +/- € 2250,-.

Low Estimate € 900

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2204 Nederland handelarenstock in 3 stockboeken 1973-1991/2001-2010 gestempeld en postfris (vaak 8x). Frankeerwaarde +/- € 2200,-.

Low Estimate € 880

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2205 Handelaren stock Nederland 2016-2018 postfris, meest velletjes met veel persoonlijke thema's zoals Janneke Brinkman Salentijn, Vogels, Bruna etc. Frankeerwaarde +/- € 2170,-.

Low Estimate € 870

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2206 Nederland Frankeergeldig 2001-2022 in 3 Davo albums waarbij 1101x1 en cryptozegel. Frankeerwaarde +/- € 2040,-.

Low Estimate € 820

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2207 Handelaren stock Nederland postfris 2012-2014 waarbij veel velletjes zoals, mooi Nederland, persoonlijke zegels, Zilver en ook iets gestempeld. Frankeerwaarde +/- € 1850,-.

Low Estimate € 740

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2208 Handelaren stock Nederland 2014-2016 postfris, meest velletjes met veel persoonlijke thema's zoals, Van Gogh, Janneke Brinkman Salentijn, Spar etc. Frankeerwaarde +/- € 1720,-.

Low Estimate € 680

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2209 Map met Nederland 151 velletjes van 10 (tarief) frankeergeldig meeste velletjes op de rand ingeplakt geweest. Frankeerwaarde +/- € 1650,-.

Low Estimate € 650

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2210 Map met Nederlandse frankeerzegels (1421x1) los en in velletjes/blokken, veel velletjes ingeplakt geweest doch zegels postfris. Frankeerwaarde +/- € 1550,-.

Low Estimate € 620

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2211 Handelaren stock Nederland 2018-2020 postfris, overwegend velletjes van 6 en 10 w.o persoonlijke zegels en XL-zegels. Frankeerwaarde +/- € 1500,-.

Low Estimate € 600

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2212 Nederland t/m 2019 in 3 Davo albums en 1 Importa. Frankeerwaarde (450x1) +/- € 1475,- tevens ook iets gestempeld.

Low Estimate € 590

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2213 Nederland Frankeergeldig 3 stockboeken postfris en gestempeld 1998-2007. Frankeerwaarde +/- € 1480,-.

Low Estimate € 590

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2214 Nederland collectie 1990-2016 in 2 luxe Leuchtturm albums. Frankeergeldig +/- € 1400,-.

Low Estimate € 560

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2215 Handelaren stock Nederland 2010-2011 postfris waarbij frankeerwaarde +/- € 1380,-. Tevens wat diverse w.o Blauwdrukken.

Low Estimate € 550

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2216 Nederland 1993-2016 collectie velletjes in 2 Davo luxe albums. Frankeerwaarde +/- €1300,-.

Low Estimate € 520

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2217 Nederland persoonlijke postzegels in Safe album waarbij Luchtvaart, Flora&Fauna etc (548x tarief- 260x priority). Frankeerwaarde +/- € 1100,-.

Low Estimate € 440

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2218 Nederland 3 ringbanden PTT mapjes Nr 419 t/m 555b. Frankeerwaarde +-/ € 1070,-,

Low Estimate € 430

Closing..Jun - 27, 11:00 AM
2219 Nederland stockboek persoonlijke postzegels w.o Chinese Dierenriem, Typisch Nederland, Flora&Fauna, Rien Poortvliet etc. Frankeerwaarde (890x1) +/- €1090,-.

Low Estimate € 430

Closing..Jun - 27, 11:00 AM