Albums
2200 |
Collectie "geïllustreerd verzamelen" in 4 luxe Davo albums, specialistisch verzameld op types, zo goed als bijna compleet. Frankeerwaarde +/- € 4240,-.
Low Estimate € 1700
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2201 |
Nederland Frankeergeldig 2009-2019 in 2 Importa ringbanden waarbij 1949x1 en persoonlijke zegels. Frankeerwaarde +/- € 3775,-.
Low Estimate € 1510
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2202 |
Nederland 2001-2023 in 3 stockboeken en plastic zakje. Frankeerwaarde +/- €2250,-.
Low Estimate € 900
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2203 |
Nederland frankeergeldig 1981-2016 handelsvoorraad in 3 dikke stockboeken. Frankeerwaarde +/- € 2250,-.
Low Estimate € 900
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2204 |
Nederland handelarenstock in 3 stockboeken 1973-1991/2001-2010 gestempeld en postfris (vaak 8x). Frankeerwaarde +/- € 2200,-.
Low Estimate € 880
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2205 |
Handelaren stock Nederland 2016-2018 postfris, meest velletjes met veel persoonlijke thema's zoals Janneke Brinkman Salentijn, Vogels, Bruna etc. Frankeerwaarde +/- € 2170,-.
Low Estimate € 870
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2206 |
Nederland Frankeergeldig 2001-2022 in 3 Davo albums waarbij 1101x1 en cryptozegel. Frankeerwaarde +/- € 2040,-.
Low Estimate € 820
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2207 |
Handelaren stock Nederland postfris 2012-2014 waarbij veel velletjes zoals, mooi Nederland, persoonlijke zegels, Zilver en ook iets gestempeld. Frankeerwaarde +/- € 1850,-.
Low Estimate € 740
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2208 |
Handelaren stock Nederland 2014-2016 postfris, meest velletjes met veel persoonlijke thema's zoals, Van Gogh, Janneke Brinkman Salentijn, Spar etc. Frankeerwaarde +/- € 1720,-.
Low Estimate € 680
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2209 |
Map met Nederland 151 velletjes van 10 (tarief) frankeergeldig meeste velletjes op de rand ingeplakt geweest. Frankeerwaarde +/- € 1650,-.
Low Estimate € 650
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2210 |
Map met Nederlandse frankeerzegels (1421x1) los en in velletjes/blokken, veel velletjes ingeplakt geweest doch zegels postfris. Frankeerwaarde +/- € 1550,-.
Low Estimate € 620
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2211 |
Handelaren stock Nederland 2018-2020 postfris, overwegend velletjes van 6 en 10 w.o persoonlijke zegels en XL-zegels. Frankeerwaarde +/- € 1500,-.
Low Estimate € 600
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2212 |
Nederland t/m 2019 in 3 Davo albums en 1 Importa. Frankeerwaarde (450x1) +/- € 1475,- tevens ook iets gestempeld.
Low Estimate € 590
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2213 |
Nederland Frankeergeldig 3 stockboeken postfris en gestempeld 1998-2007. Frankeerwaarde +/- € 1480,-.
Low Estimate € 590
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2214 |
Nederland collectie 1990-2016 in 2 luxe Leuchtturm albums. Frankeergeldig +/- € 1400,-.
Low Estimate € 560
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2215 |
Handelaren stock Nederland 2010-2011 postfris waarbij frankeerwaarde +/- € 1380,-. Tevens wat diverse w.o Blauwdrukken.
Low Estimate € 550
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2216 |
Nederland 1993-2016 collectie velletjes in 2 Davo luxe albums. Frankeerwaarde +/- €1300,-.
Low Estimate € 520
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2217 |
Nederland persoonlijke postzegels in Safe album waarbij Luchtvaart, Flora&Fauna etc (548x tarief- 260x priority). Frankeerwaarde +/- € 1100,-.
Low Estimate € 440
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2218 |
Nederland 3 ringbanden PTT mapjes Nr 419 t/m 555b. Frankeerwaarde +-/ € 1070,-,
Low Estimate € 430
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |
2219 |
Nederland stockboek persoonlijke postzegels w.o Chinese Dierenriem, Typisch Nederland, Flora&Fauna, Rien Poortvliet etc. Frankeerwaarde (890x1) +/- €1090,-.
Low Estimate € 430
Closing..Jun - 27, 11:00 AM |