458 14 imageKommunista vezetők kis összeállítás 2 berakólapon, benne sorok és egyedi értékek + 15 klf blokk, benne Kádár blokk / Communist leaders lot on 2 stockcards: sets, stamps, 15 different blocks(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4)

image (Image)

Currently...HUF5,500.00
in...US$ 17.05
Closing..Nov-09, 01:00 AM
459 5 imageA szocialista országok vezetői: Sztálin, Tito, Mao, Rákosi, Ho Chi Minh, Hruscsov stb több mint 100 FDC-n, CM-en, levélen. + Lenin képek újságokból, magazinokból, Lenin papírpénzek, jelvények és pénzérmék. Érdekes összeállítás berakóban és mappában / Leaders of the socialist countries, collection of more than 100 covers, FDCs, CM etc. interesting material in stockbook.(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5) (Image 6) (Image 7)

image (Image)

Currently...HUF80,000.00
in...US$ 248.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM
460 1345 imageHatalmas Lenin gyűjtemény 10 lapos berakóban, benne sorok, blokkok, rengeteg FDC, CM / Lenin collection in stockbook: sets, blocks, FDC's, CM's(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5)

image (Image)

Currently...HUF75,000.00
in...US$ 232.50
Closing..Nov-09, 01:00 AM
461 134 Hatalmas madár motívum gyűjtemény az egész világból 4 db A4-es és 7 nagy berakóban, benne rengeteg sor, régi és új kiadás, blokkok, összefüggések, jobb értékek. Ritkán látható tartalmas gyűjtemény! / Huge Bird motif collection all world in 11 A/4 or large stockbooks, including a lot of sets, old and modern issues, blocks, units, better values. Rarely seen remarkable collection!

Currently...HUF100,000.00
in...US$ 310.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM
462 145 imageOlimpia összeállítás: bélyegek, blokkok, borítékok, emléklapok stb, közte jobbak. Érdemes belenézni! / Olympic games lot: stamps, blocks, covers etc.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF16,000.00
in...US$ 49.60
Closing..Nov-09, 01:00 AM
463 145 imageSport motívum 54 klf komplett sor, 44 klf önálló érték, 50 klf blokk és 60 klf FDC / Sport thematic 54 sets, 44 stamps, 50 blocks andc 60 FDC-s(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Currently...HUF26,000.00
in...US$ 80.60
Closing..Nov-09, 01:00 AM

Hungarian and worldwide collections and lots
402 1 image16 db magyar és 7 db külföldi bélyegfüzet / 16 Hungarian and 7 foreign stamp booklets(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Currently...HUF22,000.00
in...US$ 68.20
Closing..Nov-09, 01:00 AM
403 014 imageSztálin gyűjtemény berakólapon: 54 db bélyeg és 3 db blokk / Stalin lot: 54 stamps and 3 blocks(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF40,000.00
in...US$ 124.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM
404 5 image40 db I. és II. világháborús tábori és hadifogoly lap közte német / 40 field postcards 1st and 2nd world war incl. 1 German(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF4,000.00
in...US$ 12.40
Closing..Nov-09, 01:00 AM

Hungarian lots and collections
1 4 imageRéznyomat átnézetlen vegyes minőségű tétel 6 lapos közepes berakóban, összesen kb 250 db bélyeg + 65 db Hírlapbélyeg pár db Kőnyomattal (700.000) / Engraved issue lot in stockbook, ca 250 stamps + 65 Newspaper stamps, including a few lithos.(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5) (Image 6) (Image 7) (Image 8) (Image 9) (Image 10) (Image 11) (Image 12) (Image 13)

image (Image)

Currently...HUF50,000.00
in...US$ 155.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM
2 6 imageHatalmas krajcáros bélyegzés gyűjtemény, főleg budapesti bélyegzések kb 1.050 db bélyegen, illetve levéldarabon, lefűzhető dossziéban, 21 oldalon / Huge collection of mostly Budapest cancellations 1874-1899, ca. 1.050 stamps(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5) (Image 6) (Image 7) (Image 8) (Image 9) (Image 10) (Image 11) (Image 12) (Image 13) (Image 14) (Image 15) (Image 16) (Image 17) (Image 18) (Image 19) (Image 20) (Image 21) (Image 22)

image (Image)

Currently...HUF200,000.00
in...US$ 620.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM
3 1 2000-2022 Luxus gyűjtemény 3 db Leuchtturm gyűrűs berakóban. Nagyon magas katalógus és névérték!! / Luxury colection in 3 Leuchtturm stockbooks. High catalog and postage value!!

Currently...HUF360,000.00
in...US$ 1,116.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM
4 5 imageKossuth Lajos élete a szabadságharc elvesztéséig 11 db bélyeg előtti levélen feldolgozva kiállítási lapokon, közte neki címzett levél.(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5) (Image 6) (Image 7)

image (Image)

Currently...HUF50,000.00
in...US$ 155.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM
361 456 image1850-1864 Magyar alap gyűjtemény magas értékekkel, katalogizált bélyegek, kevés kivételével a bélyegzők is, közte 8 db certificate, 4 db levél, összesen 51 db bélyeg 12 lapos A4-es berakóban. Ritka kínálat! / Collection 1850-1864 51 stamps, 4 covers, 8 certificates(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5) (Image 6) (Image 7) (Image 8) (Image 9) (Image 10) (Image 11)

image (Image)

Currently...HUF200,000.00
in...US$ 620.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM
362 4 image1871-1944 Gobát előnyomott bélyegalbumban szép, jó minőségű szinte teljes magyar gyűjtemény. Az 1871-es réznyomatú kiadástól kezdve a összes krajcáros és turulos kiadás hiánytalanul, Árvíz, Hadisegély sorok, továbbá sok jó kiadás, az összes Repülők, Zeppelin, Lehe blokktól végig 1944-ig 95 oldalon. Helyenként vízjelállás és színváltozatok. Minimális hiányok. Érdemes áttanulmányozni! (894.000) / 1871-1944 almost complete Hungarian collection in album, with better issues. High catalog value!(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5) (Image 6) (Image 7) (Image 8) (Image 9) (Image 10) (Image 11) (Image 12) (Image 13) (Image 14) (Image 15)

image (Image)

Currently...HUF20,000.00
in...US$ 62.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM
363 4 image560 db hibátlan Turul bélyeg fogazat és vízjel azonosítás nélkül, listával / 560 Turul stamps(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4)

image (Image)

Currently...HUF5,000.00
in...US$ 15.50
Closing..Nov-09, 01:00 AM
364 5 image19 db portós küldemény a Turul időszaktól az 1990-es évekig / 19 covers with postage due stamps(Image 1) (Image)

Currently...HUF10,000.00
in...US$ 31.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM
365 5 image15 klf használatlan díjjegyes zárt levelezőlap, különféle típusok, színek, felíratok / 15 different unused PS-cover cards, different types, colours, texts(Image 1) (Image 2) (Image 3)

image (Image)

Currently...HUF26,000.00
in...US$ 80.60
Closing..Nov-09, 01:00 AM
366 13 image1934-1959 Magyar blokk gyűjtemény kevés hiánnyal, összesen 31 db blokk 8 lapos A4 berakóban, benne Lánchídak, Roosevelt stb. / Block collection in stockbook 1934-1959, 31 blocks(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5)

image (Image)

Currently...HUF200,000.00
in...US$ 620.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM
367 1 image6 klf blokk az 1940-1950-es évekből jó minőségben (53.000) / 6 blocks(Image 1) (Image)

Currently...HUF15,000.00
in...US$ 46.50
Closing..Nov-09, 01:00 AM