Postcard lots continued...

42616 5 image1936 Garmisch-Partenkirchen IV. Olympische Winterspiele / 1936. évi téli olimpiai játékok / Winter Olympics in Garmisch-Partenkirchen advertisement card, winter sport, ski jump + So. Stpl s: Schroffner(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF3,000.00
in...US$ 9.30
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42617 5 image1936 Berlin XI. Olympische Spiele / 1936. évi nyári olimpiai játékok / 1936 Summer Olympics s: Schroffner + So. Stpl(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF4,000.00
in...US$ 12.40
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42618 1 image1936 Berlin, XI. Olympia. Dr. Illyés László kiadása, megemlékezése az olimpia megnyitójáról. Alkalmi Grafika 3. sz. / Summer Olympics in Berlin s: Márton Lajos(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF18,000.00
in...US$ 55.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42619 5 image1936 Berlin, XI. Olympiade, Frankreich / Franciák bevonulása a stadionba az 1936. évi nyári olimpiai játékokon / Parade of France in the stadium at the 1936 Summer Olympics. sport photo + So. Stpl(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF12,000.00
in...US$ 37.20
Closing..Nov-09, 01:00 AM

Topics - Playing cards
42444 1 imageKártyajósló cigány lány / Gypsy Card fortune teller. Art Nouveau litho (EK)(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF7,500.00
in...US$ 23.25
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42445 1 imageKártyajósló cigány lány / Gypsy Card fortune teller. Art Nouveau litho (fl)(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF7,500.00
in...US$ 23.25
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42446 1 imageKártyajósló cigány lány / Gypsy Card fortune teller. Art Nouveau litho (EK)(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF7,500.00
in...US$ 23.25
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42447 1 imageKártyajósló cigány lány / Gypsy Card fortune teller. Art Nouveau litho (EK)(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF7,500.00
in...US$ 23.25
Closing..Nov-09, 01:00 AM

Topics - Propaganda, politics
42620 1 imageA háború a legborzalmasabb tömeggyilkosság. Törvénykezés, törvényszentesítés és a papok imája: mind förtelmes hazugság, amíg szabad a tömegmészárlás! Meg kell szüntetni egyesek, osztályok és nemzetek kizsákmányolásának rendjét s megszűnik mindenfajta háború. A Magyarországi Szociáldemokrata Párt. Népszava könyvkereskedés kiadványa. Seidner chromolithografia / Hungarian Social Democratic Party's anti-war propaganda art postcard s: Biró (Rb)(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF18,000.00
in...US$ 55.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42621 1 imageMunkások! Polgárok! Március 4-én hétfőn délelőtt a Parlament elé vonulunk, hogy megkérdezzük az uraktól: Mi lesz a becsületes választójoggal? A Szociáldemokrata Párt felhívása Parlament elé vonulásra és tömegsztrájkra. Népszava könyvkereskedés kiadványa, Seidner chromolithografia / Hungarian Social Democrat Party propaganda postcard s: Biró (ázott sarok / wet corner)(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF18,000.00
in...US$ 55.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42622 5 image1915 Humoros első világháborús grafikai lap. A Központi hatalmak Krampusza virgáccsal fenyegeti az Antant hatalmakat. Kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military propaganda. Central Powers Krampus threatening the Entente Powers' soldiers with a birch. Anti-Entente Powers mocking art postcard. s: Biró (fl)(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF18,000.00
in...US$ 55.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42623 1 imageNépszava. Itt az írás! A Magyarországi Szociáldemokrata Párt Központi Közlönye. Munkásosztály propaganda, Seidner Chromolithographia. Népszava Könyvkereskedés kiadványa / Hungarian newspaper advertisement, working class propaganda s: Biró (fl)(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF18,000.00
in...US$ 55.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42624 1 imageHumoros első világháborús antant-ellenes grafikai lap. Kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military propaganda, Anti-Entente Powers mocking humorous art postcard s: Biró(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF18,000.00
in...US$ 55.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42625 1 image1939 The power of our state lies in the strength of Carpathian Sich! Quote of feminist activist Lesya Ukrainka - Ukrainian nationalist military propaganda woodcut / Kárpáti Szics Népi Önvédelmi Szervezet propaganda lapja a feminista aktivista Leszja Ukrajinka idézetével, fametszet s: M. M. (EK)(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF48,000.00
in...US$ 148.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42626 1 imageHumoros első világháborús grafikai lap. A Központi hatalmak Krampuszának virgácsán lógnak az Antant hatalmak. Kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military propaganda. Entente Powers hanging on the birch of the Central Powers Krampus. Anti-Entente Powers mocking art postcard. s: Biró(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF18,000.00
in...US$ 55.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42627 1 imageHumoros első világháborús antant-ellenes grafikai lap. Központi hatalmak katonái az Antant hatalmak Krampusza ellen. Kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military propaganda, Anti-Entente Powers mocking humorous art postcard. Central Powers soldiers against the Entente Powers Krampus s: Bíró (fl)(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF18,000.00
in...US$ 55.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42628 1 imageHumoros első világháborús grafikai lap. A Központi hatalmak Krampusza láncon vezeti az Antant hatalmak katonáit. Kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military propaganda. Central Powers Krampus leads the Entente Powers' soldiers on chain. Anti-Entente Powers mocking art postcard. s: Biró (EB)(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF18,000.00
in...US$ 55.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42629 1 imageHumoros világháborús grafikai lap. Magyar krampusz huszár az Antant hatalmak ellen. Magyar Földrajzi Intézet Rt. kiadása / WWI Anti-Triple Entente propaganda card, Austro-Hungarian (K.u.K.) Krampus hussar s: Biró(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF18,000.00
in...US$ 55.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42630 1 imageHumoros első világháborús propaganda lap, osztrák-magyar krampusz katona az Antant hatalmak ellen. A Magyar Földrajzi Intézet Rt. kiadása / WWI Anti-Triple Entente propaganda card, Austro-Hungarian Krampus soldier s: Biró (vágott / cut)(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF18,000.00
in...US$ 55.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
42631 3 image1938 Deutschland, deine Kolonien! Reichskolonialbund Drei koloniale Tage Dresden. Deutsche Sammlergemeinschaft Kolonial-Briefmarkenschau / NSDAP German Nazi Party propaganda, German collectors' colonial stamp expo + So. Stpl(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF8,000.00
in...US$ 24.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM