NEDERLAND continued...
1530 |
1225f, Europazegel van 45 cent met foutdruk 'Zonder Nederland en waarde-inschrift' op envelop tezamen met nrs. 1226, 1243 en 1248 lokaal aangetekend verzonden van Amsterdam-Courbetstraat 18-4-1984. Mogelijk uniek op poststuk! € 1000+ (Image)
Est. EUR 750
Currently...€740.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1531 |
1239v, 75 cent roze in veldeel van 20 stuks waarin 5x nummer 1239v, geheel ongetand, en 5 zegels met zwak doorkomende tanding, postfris prachtstuk met certificaat Vleeming (2024) € 1500 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1532 |
1261, 45 cent schaatsenrijder met variëteit: "sterk verschoven druk waardoor de Nederlandse vlag buiten het zegelbeeld valt", Curieus! (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1533 |
1270f, 50 jaar Veilig Verkeer Nederland, 60 cent met variëteit: "zonder blauwe druk Veilig Verkeer", postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 1500
(Image) (Image2)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1534 |
1272v (2), 70 cent Coevorden met variëteit: "bovenzijde ongeperforeerd", 2 exemplaren in combinatie met 2 normale ex. in pracht hoekrandblok van vier met certificaat Vleeming (2024_) € 2700 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 750
Currently...€740.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1535 |
1282, 60 + 25 cent zomerzegel 1983 met variëteit: "missende blauwe kleur waarde 60 met onder de tussenstrook van het dubbelvel", postfris prachtex. met klein attest Vleeming (2024) (Image) (Image2)
Est. EUR 50
Currently...€50.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1536 |
1300f, 70 cent Europees Parlement met variëteit: "missende kleur geel", postfris prachtex. met klein attest Vleeming (2024) (Image) (Image2)
Est. EUR 50
Currently...€50.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1537 |
1366v, kindervelletje 1986 met variëteit: "55 cent-zegel rechterzijde ongeperforeerd", postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 1500
(Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1538 |
1438v, kindervelletje 1989 met variëteit: "3 rechterzegels gedeeltelijk of geheel ongetand", postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 1250
(Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 400
Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1539 |
V1571/1572v, velletje Tien voor uw brieven met variëteit: "geheel ongetand", postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 680 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1540 |
V1662/1663v, velletje Decemberzegels 1995 met variëteit: "geheel ongetand", postfris prachtex. met attest Vleeming (2024) € 500 (Image) (Image2)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1541 |
V1702/1705v, velletje Decemberzegels 1996 met variëteit: "volledig ongestanst", postfris prachtex. met attest Vleeming (2024) € 350 (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1542 |
V1709, 80 cent Verrassingszegel in velletje van 10 zegels met variëteit: "zonder grijze kraslaag", oplage L1B1B1B1B, postfris prachtvelletje (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1543 |
V1740/1745v, velletje Decemberzegels 1997 met variëteit: "volledig ongestanst", postfris prachtex. met attest Vleeming (2024) € 400 (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1544 |
V1788/1807v, velletje Decemberzegels 1998 met variëteit: "volledig ongestanst", postfris prachtex. met attest Vleeming (2024) € 350 (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1545 |
V1842/1851v, velletje Hoogtepunten uit de 20e eeuw met variëteit: "nr. 1847 met verkeerde afbeelding van de stuw bij Hagestein (nooit uitgegeven) in plaats van de Stormvloedkering in de Nieuwe Waterweg". Uiterst zeldzaam postfris velletje
met certificaat NVPH (2022) Cataloguswaarde cursief € 2000 (Image)
(Image2)
(Image3)
Est. EUR 1,000
Currently...€1,000.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1546 |
V1856-1875v, Velletje Decemberzegels 1999 met variëteit 'geheel ongestanst'. € 300 (Image)
Est. EUR 75
Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1547 |
V1856/1875v, velletje Decemberzegels 1999 met variëteit: "geheel ongestanst", postfris prachtex. € 300 (Image)
Est. EUR 75
Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1548 |
V2083v, velletje Rode Kruis 2002 met variëteit: "geheel ongetand", postfris prachtex. met attest Vleeming (2024). In NVPH catalogus wel gemeld, maar niet geprijsd (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1549 |
V2135ccv, 10 eurocent bijplakzegel in velletje van 10 stuks met variëteit: "geheel ongeperforeerd", postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € -,-
(Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |