NEDERLAND continued...
1430 |
90Av, 2½ cent donkergroen, Lt. 11½ x 11 met variëteit: "bovenzijde ongeperforeerd", ongebruikt prachtex met klein attest Vleeming (2024) € 400
(Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1431 |
93Bv, 10 cent grijszwart met variëteit: "onderzijde ongeperforeerd", ongebruikt prachtex met certificaat NVPH (2024) € 2250 (Image) (Image2)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1432 |
94Av, 12½ cent violetblauw met variëteit: "onderzijde ongeperforeerd", beh. miniem hoekknikje en originele gomvouw door de velrand, een ongebruikt prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 1800 (Image) (Image2)
Est. EUR 400
Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1433 |
95Bv, 20 cent bruin met variëteit: "bovenzijde ongeperforeerd", postfris prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 2350+ (Image) (Image2)
Est. EUR 1,000
Currently...€1,000.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1434 |
Cinderella's. Nagedrukte serie Jubileum 1913 in grootformaat met randbedrukking 'Kantoorpersoneel Zilver's "A N P" betrekkingen Rotterdam - Amsterdam'. Leuke toevoeging aan uw Jubileum 1913 zegels (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 50
Currently...€50.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1435 |
102/03, hulpuitgifte, postfrisse prachtex. € 300 (Image)
(Image2)
Est. EUR 75
Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1436 |
104/05, Rijksdaalderopdrukken, postfrisse prachtex. € 800 (Image)
(Image2)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1437 |
105P + 105PM, 2,50 op 10 gulden oranje, postfris horizontaal prachtpaar met plaatfouten resp. "punt onder 1e N van Nederland" en "gebroken 2e E van Nederland", certificaat Vleeming (2024) Mast € 1560 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1438 |
105P, 2,50 op 10 gulden oranje met plaatfout: "gebroken E", ongebruikt prachtex. Mast € 280 (Image)
Est. EUR 50
Currently...€50.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1439 |
107/09, Cijfer, postfrisse prachtex. € 325 (Image)
(Image2)
Est. EUR 75
Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1440 |
107/09 en 108a/108b in horizontaal paar, postfrisse prachtex. € 480 (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1441 |
() |
Diverse voorstellingen 1923, kleurproef van de goedgekeurde tekening van de waarde 1 cent met gekartelde rand in donkerultramarijn op een ongegomd velletje wit glanzend papier van 60 x 94,5 mm met knipteken kroontje (gebruikt voor
proeven). Niet in PC 1988 en PC 2002, maar wel in HPN A11-24, afb. 43 linksboven. Zeer zeldzaam (Image)
Est. EUR 400
Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1442 |
() |
Diverse voorstellingen 1923, kleurproef van de goedgekeurde tekening van de waarde 2½ cent in donkerbruinolijf op een ongegomd velletje van 95 x 103 mm met knipteken kroontje (gebruikt voor proeven) en rechtsonder met potlood geschreven
III (voor de kleur), lijkt op PC.177b (1988), nauwkeuriger als PC.Ned.112c (2002). Ex. P.F.A. van de Loo. Zeer zeldzaam (Image)
Est. EUR 400
Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1443 |
119B, 10 ct op 17½ ct ultramarijn, Lijntanding 11½, ongebruikt prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 1750 (Image) (Image2)
Est. EUR 400
Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1444 |
o |
119B, 10 ct op 17½ ct ultramarijn, Lijntanding 11½, gebruikt prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 1000 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1445 |
121/131, Jubileum 1923, complete postfrisse prachtserie met certificaat Muis (1993) € 1280 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1446 |
o |
127A, 35 cent bruingeel, Lijntanding 11, gebruikt prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 1500 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1447 |
122Cva, 5 cent groen in verticaal paar met variëteit: "tussen de zegels ongeperforeerd", ongebruikt prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 2250
(Image) (Image2)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1448 |
122Gv, 5 cent groen met variëteit: "bovenzijde ongeperforeerd", postfris prachtex. met plakkerrestje aan de bovenzijde van de velrand, certificaat NVPH (2024) € 550+ (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1449 |
124Bv, 10 cent oranjerood, Lt. 11 x 11½ met variëteit: "onderzijde ongeperforeerd", postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 400+
(Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |