NEDERLAND continued...
1250 |
16D, 1½ cent roze, Kt. 13¼ gr.g. en 18C, 2½ cent violet, Kt. 13¼ kl,g., ongebruikte prachtex. € 1050 (Image)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1251 |
16D, 17D en 18Da, 1½, 2 en 2½ cent, Kt. 13¼ gr.g., ongebruikte prachtex. € 1030 (Image)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1252 |
17A, 2 cent bruingeel op dik papier, Lt. 14 kl.g. , postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 600 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1253 |
18A, 2½ cent violet, Lt. 14 kl.g., ongebruikt, perfect getand prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 1100 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1254 |
18C, 2½ cent violet, Kt. 13¼ kl,g., postfris prachtex. met certificaat NVPH (2024) € 6000 (Image) (Image2)
Est. EUR 2,000
Currently...€2,000.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1255 |
18C, 2½ cent violet, Kt. 13¼ kl.g., ongebruikt prachtex. met klein keurstempeltje op gomzijde. € 800 (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1256 |
13v (paar), t/m 18v, ½ cent t/m 2½ cent, ongetande, goed gerande prachtex. (18v - zeer fraai) met originele gom. € 1320 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1257 |
() |
PC.80h, i, koningskopje in cirkel naar een tekening van H.F.C. ten Kate uit 1871. Stam te 's-Gravenhage maakte van deze tekening een gravure, waarvan enige proefafdrukken zijn gemaakt, in dit kavel in groen op wit papier en geelbruin op
wit papier. Fl. 700 (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1258 |
() |
PC.84 t/m 89, Berlijnse kleurproeven, ongetand, op wit papier, complete serie van de 7 waarden in alle gecatalogiseerde kleuren in prachtkwaliteit. Fl. 2925
(Image) (Image2)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1259 |
() |
PC.92a t/m e, Haarlemse kleurproeven op licht gewafeld papier, ongetand en ongegomd, van de 50 cent in de gekozen kleuren voor de 5, 10, 15, 20 en 25 cent, in prachtige blokken van vier. Fl. 2000 (Image) (Image2)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1260 |
() |
PC.93a t/m j, kleurproeven voor een nieuw in te voeren zegel van 12½ cent, aangevraagd in mei 1875, complete reeks van 10 proeven. Fl. 690 (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1261 |
o |
PC.93a, kleurproef voor een nieuw in te voeren zegel van 12½ cent, aangevraagd in mei 1875, in paar op briefstukje, afgestempeld met grootrond Amsterdam 16 mei 1896. Hoogst ongebruikelijk (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1262 |
19, (19v€), volgens de inzender een proef van de 5 cent in de gekozen kleur blauw, ongetand en met volle, originele gom, in een prachtig randblok van vier (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1263 |
19 (paar), 21, 22, 23, 24, 25, 27 en 28, ongebruikte, meest prachtex. € 4630 (Image) (Image2)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1264 |
19, 5 cent ongetand, maar met volle, originele gom met plakkerrest. Randblok van 4 met blokje in velrand (iets ingeknipt tussen twee rechter zegels) en een paartje. De Belgische postzegelhandelaar Moens heeft tussen 1867 en 1872
ongeperforeerde vellen gekocht bij Joh. Enschedé & Zn, dit met toestemming van de controleur. De heer Enschedé kocht op het postkantoor in Haarlem vellen geperforeerde zegels en ruilde deze om voor ongeperforeerde bij de controleur. Deze
ongeperforeerde vellen werden aan Moens geleverd tegen nominaal. Info: Mw T.B. Steiner-Spork, Filatelie Informatief, p.7505/9 (Image)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1265 |
o |
19, 7 gebruikte ex. waarvan 6 met tandingvariëteiten (o.a. diamanttanding, dubbele tanding), 1 ex. met verschoven drukinkt en tevens 12½ cent nr. 22 met dubbele tanding boven (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1266 |
o |
19/27, van enkele waarden uit deze reeks 5 gebruikte zegels gedrukt op verschillende papiersoorten, en 5 ongebruikte zegels met verschillende gomsoorten. Info bijgevoegd (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1267 |
19H, 5 cent blauw, Kt. 12½ x 12 gr.g., postfris prachtex, € 400 (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1268 |
19H, 5 cent blauw, Kt. 12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. (Image)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1269 |
19H en 20H, 5 cent en 7½ cent, Kt. 12½ x 12, postfrisse prachtex. € 850 (Image)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |