1108 |
5
Cent donkerblauw nr. 1i-Pl.III-79/80, breed tot zeer breed gerand prachtig bovenrandpaar afgest. Assen B 19-1-1855 op omslag van Norg (az. naamstempel) via Steenwijk 19-1 naar de burgemeester van Steenwijkerwold (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-10, 01:00 AM |
1109 |
5
Cent nr. 1j-Pl.III-32 (linkerrand onder iets smal, overigens breed gerande zegel) op zeer kleine, deels dichtgeplakte briefomslag van Hoorn 25-12-1857 naar Wognum
Est. EUR 50
Currently...€50.00
Closing..Oct-10, 01:00 AM |
1110 |
5
Cent nr. 1o-Pl.V-11/16, normaal tot zeer breed gerand verticaal prachtpaar op brief van Utrecht 22-9-1862 naar Noordwijk (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-10, 01:00 AM |
1111 |
SCHAGEN B type I (de H/S 150) op 10 cent nr. 2b-Pl.I-61, breed tot zeer breed gerand prachtzegel op frisse, dichtgeplakte briefomslag van 12-10-1852 naar een notaris te Bolsward 14-10. Luxe afstempeling! Ex De Leeuw, Van Hussen (Image)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-10, 01:00 AM |
1112 |
10 Cent nr. 2e-Pl.III-71 (normaal tot breed gerand prachtex.) op wat smoezelige, gerepareerde briefomslag van Groningen 27-6-1857 naar hoogleraar Lauts (= professor Ulrich Gerhard Lauts, 1787-1865) te Amsterdam. Op de achterzijde staat
geschreven: 'Geopend bij vergissing, wegens gelijkluidendheid van den naam, zoo als die geschreven is op het adres, door Lentz predikant', waarna het postkantoor te Amsterdam de brief met lak heeft gesloten en doorgezonden naar Kampen 30-6. (Image)
Est. EUR 75
Currently...€75.00
Closing..Oct-10, 01:00 AM |
1113 |
10 Cent op dun papier nr. 2q-Pl.X-23, breed tot zeer breed gerand prachtig onderrandstuk op rouwomslag van Doetinchem (az. naamstempel) via Doesborgh 9-7-1864 naar een makelaar te Amsterdam 9-7 (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-10, 01:00 AM |
1114 |
10 cent rood en 15 cent oranje (2) op correct gefrankeerde brief van Delfshaven B (de H/S RR) 26-5-1858 via Londen 28 MY 58 naar New York 15/6. 1 ex. van de 15 cent rechtsonder minimaal aangesneden, ov. prachtbrief met zeer zeldzame
afst. (Image)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-10, 01:00 AM |
1115 |
15 cent nr. 3b, pos.47, aan drie zijden goed gerand ex. op frisse brief van Maastricht, type C, 18-6-55 naar Arnhem. Brief met mooi aspect en certificaat Vleeming (2023) (Image)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-10, 01:00 AM |
1116 |
15 Cent oranje nr. 3b, pos. 41, prachtex. op frisse briefomslag (miniem scheurtje bovenaan de brief) van Dokkum 29-4 naar de beroemde staatsman te 'sGravenhage. Ex Reed, veiling 558, kavel 447 'Voor dit moeilijke stempel een pracht
stempelafdruk.' (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-10, 01:00 AM |
1117 |
3b pos.79 op vouwbrief van Amsterdam 21/4 naar Maastricht, certificaat Dr. Louis (1999) (Image)
Est. EUR 50
Currently...€50.00
Closing..Oct-10, 01:00 AM |
1118 |
15 Cent oranje nr. 3c, 8 van iets smal tot breed gerande exemplaren (1 ex. fraai) op complete brief van Rotterdam 10-5-1862 via Londen 12-5-1862 naar Belfast 13-5-1862. De brief heeft een verticale vouw die ook door een zegel gaat,
overigens een mooie frankering van 120 cent (Image)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-10, 01:00 AM |
NEDERLAND EN O.G.D.
NEDERLAND
1201 |
4A/6A, 5, 10 en 15 cent Utrechtse druk, ongebruikte prachtex. € 2250 (Image)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1202 |
4AIb, 5 cent blauw, Utrechtse druk, postfris met certificaat Vleeming (2024) € 2100 (Image) (Image2)
Est. EUR 800
Currently...€800.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1203 |
4BI, 5 cent donkerblauw Haarlemse druk, Plaat I, ongebruikt prachtex. met minimaal plakkerrestje € 500 (Image)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1204 |
5A, 10 cent rozerood, Utrechtse druk, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2024) € 4200 (Image) (Image2)
Est. EUR 1,500
Currently...€1,500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1205 |
6B, 15 cent geeloranje, Haarlemse druk, ongebruikt prachtex. met minimaal plakkerrestje € 2500 (Image)
Est. EUR 400
Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1206 |
() |
Proeven van een tekening van Oscar Berger-Levrault in Straatsburg van februari 1866, twee verschillende ontwerpen wijd uit elkaar op een velletje PC.27a en 27b, zegels in de kleur blauw op 4 verschillend gekleurde velletjes (zie PC 1988,
onderaan blz. 17) (Image) (Image2)
Est. EUR 75
Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1207 |
() |
Stempelproef (€) in plaatdruk van de 20 cent in groen op wit, ongegomd papier, lijkend op type II, grovere druk en in diverse details afwijkend van de originele uitgegeven zegel, in hoekstrip van vijf met over het midden van de
zegels een golvende lijn, eveneens in plaatdruk. Als zodanig niet in de Proevencatalogi (Image)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1208 |
() |
Stempelproef (€) in plaatdruk van de 25 cent in donkerviolet op wit, ongegomd, dun papier, lijkend op type I, zeer grove druk en in diverse details afwijkend van de originele uitgegeven zegel, in zeer fraai hoekblok van tien
(rechter zegels rechts slechte druk). Als zodanig niet in de Proevencatalogi (Image)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |
1209 |
() |
Stempelproef (€) in plaatdruk van de 25 cent in donkerviolet op wit, ongegomd papier, lijkend op type I, grovere druk en in diverse details afwijkend van de originele uitgegeven zegel, in fraai hoekblok van vier (roestplekjes en 3
exemplaren hebben vouw). Als zodanig niet in de Proevencatalogi (Image)
Est. EUR 50
Currently...€50.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM |