OMSLAGEN continued...
NEDERLAND continued...
2456 |
1852-1969, */** op 2 insteekbladen wb. leuke variëteiten en betere nummers, hoge cat. waarde! (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2457 |
EMISSIE 1864, Utrechtse en Haarlemse druk wb. in paren en strippen in mooie gebr. kwaliteit op Safe bladen (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
Est. EUR 150
Currently...€150.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2458 |
NEDERLAND EMISSIE 1867 en1869, gebruikt op tandingen gespecialiseerd op zwarte Safe bladen, € 2700,- (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2459 |
EMISSIE 1872, 5 cent in kamtanding 12½ grote gaten nr. 19L in veldeel van 60 zegels met velrand, waarop 2 telblokjes, die op de 6e, 11e en 16r rij werden aangebracht. Diverse exemplaren zijn minder mooi, enkele beschadigd, sommige zegels
op gomzijde wat albumzwart, hier en daar op de tanding los, tanding op meerdere plaatsen met plakker verstevigd, maar ook ca. 15 postfrisse exemplaren. Aan de voorzijde oogt het veldeel heel fris van kleur. Opmerking inzender: 'Door het zachte papier
dat tussen januari en juli 1891 is gebruikt zijn de gaatjes dichtgelopen en lijken op kleine gaatjes.' Ondanks wat bemerkingen een zeer zeldzaam geheel, ook voor studiedoeleinden heel geschikt (Image) (Image2)
Est. EUR 750
Currently...€740.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2460 |
NEDERLAND, Emissie 1872 op insteekkaarten waarbij o.a. : 29 (6), 27 in blok van 10 waarbij 27J+H, 20 (24), 25(17), 26F(23) waarvan 3 met certificaat. In doorgaans zeer nette kwaliteit! (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
(Image8)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2461 |
NEDERLAND EMISSIE 1872, gebruikt op tandingen gespecialiseerd, wb. 19A, 24A, 26F, 27E+D, 23J+H en 26J+H, alle in keurige kwaliteit (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2462 |
1891-1921, */** wb. 30b/33a, 41/42, 49, 78, 84/86, 100 en een serie Armenwet 1/8, ondanks enkele bemerkingen een mooie koop met hoge waarde.
(Image) (Image2)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2463 |
Velrandbijzonderheden. 4 cent nr. 58 in *hoekpaar (oplage A) en **hoekblok (oplage B) met hetzelfde drukkersteken 48 (Image) (Image2)
Est. EUR 50
Currently...€50.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2464 |
Presentatiemapje van de Nederlandse PTT voor de deelnemers van het Postcongres te Madrid in 1932, met daarin 20 postfrisse zegels (gom hier en daar wat licht getint) met watermerk van het type Lebeau en Veth w.o. nrs. 196/98 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 75
Currently...€75.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2465 |
1935-1971, kleine verzameling met betere postzegelboekjes op bladen waarbij PZ 38, 52, PB6b, 9b, 9d, 9eF, enz. (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
ROLTANDING
2466 |
ROLTANDING, verzameling op eigengemaakte albumbladen wb. R1/18 in paren */**, R19/31 idem, R29a in blok van 4 **, R33/56 in blokken van 4 */**, R51a o/*, R53a/c, R57/70 in paren */**, alle kinderseries in paren (82/85 in blokken) */**,
alsmede een aantal brieven. Prachtkoop met zeer hoge waarde. (Image)
(Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
(Image8)
(Image9)
(Image10)
(Image11)
(Image12)
(Image13)
(Image14)
(Image15)
(Image16)
(Image17)
(Image18)
(Image19)
(Image20)
(Image21)
(Image22)
(Image23)
(Image24)
(Image25)
(Image26)
Est. EUR 1,000
Currently...€1,000.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
NEDERLAND
2467 |
ROLTANDING, 1/18 (1,2 en 5 in paren) in centraal gestempelde blokken van vier, 19/31 in paren, 29a, 33/56 in blokken van vier, en 57/70 in paren, alle gebr. prachtex. Cat.wrd. € 3425,- (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
(Image8)
(Image9)
Est. EUR 400
Currently...€400.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2468 |
ROLTANDING, 1 t/m 70 compleet gebruikte prachtex. (Image)
(Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2469 |
ROLTANDING 19/31, 33/56, 57/70 en 71/101, postfrisse prachtex. op Davo bladen. (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
Est. EUR 300
Currently...€300.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
NEDERLAND
2471 |
ROLTANDING, 71 t/m 101 zowel losse serie, alsook in verticale paren (82/85 in blokken van vier), alle prachtex. Cat. wrd. € 1504,- (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2472 |
ROLTANDING, postfris op 2 insteekbladen, alle in paren en blokken in mooie kwaliteit en met een cat. waarde van ruim € 5600,- (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2473 |
ROLTANDING, zegels en series met nummers 1-101, alles postfris in perfecte kwaliteit en een cat. waarde van ruim € 10.000,- op 2 insteekbladen.
(Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
Est. EUR 1,000
Currently...€1,000.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2474 |
POSTZEGELBOEKJES, 22c-1, 22d-N, 22d-R, 38N, 38R, 43b, 50-R, 50-N, 51-N en 52, alle boekjes in mooie kwaliteit € 1085 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2475 |
PORT 1881, vrijwel complete plaatreconstructie van de 5 cent nr 6B, merendeels gebruikte prachtex. waarbij diverse typen en plaatfouten. Ex. Verbeek
(Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |