POSTHISTORIE continued...
OMSLAGEN
NEDERLAND
2401 |
VERNIETIGINGEN met pen of potlood op 89 frankeerzegels w.o. van emissies 1852 (5 en 10 cent), 1867 (5, 10 en 25 cent), 1869 (½, 1 zwart en groen, 1½ en 2 cent), 1872 (diverse waarden, inclusief 5 cent in blok van 4 en strip van 3), 1876,
1891, etc. en portemissies 1870, 1894, etc. op insteekkaart (Image)
(Image2)
(Image3)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2402 |
Emissie 1872, kleine verzameling van losse zegels en 3 poststukken (Huibergen, Loppersum en Zomeren) afgestempeld met caoutchouc- of rubberstempels, tijdelijk gebruikt door 10 verschillende kantoren (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2403 |
Emissie 1872, diverse stempels op losse zegels, tevens van emissie 1876, w.o. francotakje, tweeletter, kleinrond, grootrond, cursieve naamstempels type telegraaf, Rotterdam/Brievenbus, etc. op 2 insteekkaarten (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2404 |
PUNTSTEMPELS tussen nummer 2 en 210 op emissie Port 1870 waarbij mooie afdrukken en enkele betere kantoren, ruim 80 stuks in iets gemengde kwaliteit.
(Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2405 |
PUNTSTEMPELS, 1867-1890, ruim 90 zegels, wb. betere ex. en div. schitterende afdrukken. (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2406 |
KLEINRONDSTEMPELS, ca. 110 zegels met veelal complete, duidelijke afdrukken wb. div. betere ex.! (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2407 |
NAAM- OF LANGSTEMPELS, 1852-1927, ruim 40 zegels, wb. afdrukken in rood en blauw en betere afstempelingen. (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2408 |
DRUKWERKROLSTEMPELS, 1899-1941, ca. 70 zegels met Drukwerkrolstempels. (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2409 |
GROOTRONDSTEMPELS, ruim 70 zegels met veelal complete afdrukken, op ook div. betere zegels. Mooi lot! (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2410 |
GROOTRONDSTEMPELS op 32 frankeerzegels (inclusief 2 paren) van emissies 1899 (Cijfer en Bontkraag), 1907 (1 cent), Jubileum 1913 (7x) en Jubileum 1923 (Heeten 31-12-1924 op 10 cent), allemaal prachtige en volledige afstempelingen van
kleine kantoren, op insteekkaart (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2411 |
Emissie 1913, 58 zegels met Kleinrond-, Groot-, Langebalk-, Kortebalk-, Langstempel-, Drukwerkrol- en Treinblok afstempelingen. (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2412 |
BUITENLANDSE AFSTEMPELINGEN, een 30-tal Nederlandse zegels 1852-1923 met div. buitenlandse afstempelingen. Leuk lot! (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2413 |
BUITENLANDSE STEMPELS (merendeels van België, Duitsland, Engeland, Frankrijk en Zwitserland) op 44 Nederlandse zegels (inclusief 3 paren) en knipsels van de emissies 1852 (5 cent), 1867 (10 cent), 1872 (diverse waarden), 1876 (diverse
waarden) en 1891 (5 cent), op insteekkaart (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 100
Currently...€100.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2414 |
EMISSIE 1852, 33 brieven in uitgezochte kwaliteit dus met een mooi fris aspect en zegels met volle tot zeer brede randen, zoveel mogelijk van verschillende platen en kleuren, 5 cent 17x w.o. nr. 1a (eerste kleur, 6-1-1852) en 1m
(melkblauw), 10 cent (15x) en 15 cent (1x op deel van briefomslag met Leeuwarden B type 2 van 8-11-1852!), geen schaarse halfrond-francostempels (op 5 en 10 cent niet uitgezocht op subtypen), tevens op diverse brieven naamstempels, Na Posttijd in
verschillende typen, etc. Alles beschreven, enkele brieven ex Hiegentlich, Van Hussen of Van Dieten (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
(Image8)
(Image9)
(Image10)
Est. EUR 500
Currently...€500.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |
2415 |
POSTWAARDESTUKKEN, verzameling van 47 ongebruikte en verzonden particulier bedrukte postwaardestukken (w.o. misdruk van TIB7, zwartdruk ontbreekt), postwaardestukken van filatelistische evenementen en enige postwaardestukken met
particuliere bijdruk (w.o. 3 mooie van postzegelhandel N.YAAR & Co.), opgezet op bladen (Image) (Image2)
(Image3)
(Image4)
(Image5)
(Image6)
(Image7)
(Image8)
(Image9)
(Image10)
(Image11)
(Image12)
(Image13)
(Image14)
(Image15)
(Image16)
(Image17)
(Image18)
(Image19)
(Image20)
(Image21)
(Image22)
(Image23)
(Image24)
Est. EUR 200
Currently...€200.00
Closing..Oct-12, 01:00 AM |