1921 imageONDERSCHEIDINGEN en penningen, kavel met o.a. Metalen Kruis 1830-1831, Citadel van Antwerpen 1832, Mobilisatie Kruis 1914-1918, "Atjeh Medaille", en verschillende miniaturen w.o. Roode Kruis, Willems Orde, etc., etc. Ondanks enkele kwaliteitsbemerkingen div. aardige ex., alsmede een Zilveren Dukaat 1902 en enkele Penningen (Image)

Get Market Data for [Netherlands Coins]

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1922 imageNEDERLAND, Lotje diversen waarbij 10 en 50 Gulden, Victory Coin Israël, hoofdzakelijk Zilver (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1923 imageDIVERSEN, hoofdzakelijk eenvoudig materiaal, alsmede 10 Gulden stukken en Zilveren Rijksdaalders (Image)

Est. EUR 25

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1924 imageNEDERLAND, verzameling ½ Cent t/m 10 Gulden, Willem I t/m Beatrix in gevarieerde kwaliteiten, totaal in 8 mapjes, doosje en glazen pot (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1925 imageEURO, 1e officiële 1-kilo 50 Euromunt in Sterling Zilver, Proof in bijbehorende cassette (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1926 imageWERELD, Muntkoffer met Zilveren munten, waarbij 17 Zilveren Dollars en 9 stuks 5 Dollars (Maple Leaf), etc., etc. (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1927 imageDUITSLAND, speciaal klassiek album Notgeld 1914-1924 met grote variëteit aan biljetten in prima staat, inclusief mapje bankbiljetten (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1928 imageDIVERSEN, Herdenkingsuitgiften Euro, Officiële uitgiften Euro, doosje jaarsets Aruba en Antillen, Coins of the World in 2 mapjes, etc. (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1929 imageGEHELE WERELD, diversen in 5 albums, doosje en jaarsets, waarbij Zilver en koersmunten (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1930 imageDIVERSEN, wb. Eurosets, Zilveren Euro-uitgiften, Herdenkingsuitgiften van "Ons Vorstenhuis" en Rijksmuseum, etc., etc. (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1931 imageDIVERSEN, wb. Gouden 10 Euro "Leeuwarden Tientje" in cassette, enkele porseleinen Penningen en iets Euro (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1932 imageNEDERLAND, iets Koninkrijk wb. Zilver, alsmede Zilveren Rijksdaalders, 10 Guldens en 50 Guldens (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1933 imageNEDERLAND, Koninkrijk met veel Zilver, waarbij oudere aardige ex. in 3 albumpjes, cassette en in gripzakken (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1934 imageNEDERLAND, diversen waarbij € 475 Zilver, enkele Penningen, etc. (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1935 DIVERSEN, Zilveren 10 Guldens, 5 en 10 Euro, album Herdenkings Roebels waarbij Zilver, etc., etc.

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM

Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
1936 NEDERLAND, 35 firma-enveloppen met 10 cent Jubileum 1923 alle gestempeld met Bleu Band-machinestempel

Est. EUR 25

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1937 PRENTBRIEFKAARTEN, ca. 165 verzonden, merendeels oude ex. van Frankrijk (incl. 3 ex. uit Monaco) met mogelijk ook wat aardige frankeringen en stempels

Est. EUR 75

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1938 NEDERLAND Eerste Wereldoorlog, 39 poststukken van krijgsgevangenen/militairen w.o. diverse stempels Franc de Port, censuurstempels en stroken, notities, bestemmingen, etc.

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1939 PRENTBRIEFKAARTEN, ca. 75 verzonden, merendeels oude ex. van Nederland en Ned.- Indië (15 ex. vanuit en 16 ex. naar), w.o. enkele aardige klein- en grootrond w.o. Westeremden (2x)

Est. EUR 50

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1940 NED.- INDIË POSTHISTORIE, ca. 55 poststukken in gevarieerde kwaliteit vanaf 1869 w.o. kleinrond, vierkant spoorwegpostkantoren, postagenten, betere langebalk, noodport, etc.

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM