1861 imageMOTIEF: Vlinders, prachtige zeer uitgebreide verzameling o/*/** in 18 Leuchtturm albums en 3 insteekboeken, met vele beter genoteerde series, blokken, velletjes, boekjes, proeven, epreuves de luxe, etc., etc. van o.a. Burundi, China, Gambia, Grenada, Guyana, Libanon, Macau, Swaziland, Togo, etc., etc. Fantastische koop met zeer hoge waarde! (Image)

Est. EUR 1,000

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1862 imageMOTIEF: Vogels, uitgebreide verzameling o/*/** in 12 Kosmos albums en 6 insteekboeken, lopend tot ca. 2004, met veel gezochte 'gevleugelde' nrs. en series. Zie fotocollage voor een eerste indruk (Image)

Est. EUR 1,000

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1863 imagePALESTINA 1928-1937, ca.90 poststukken in Leuchtturm ringband, wb. goede en zeldzame frankeringen, Aangetekend, Censuur enz. Prachtkoop voor de specialist! (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1864 imagePERU 1858-1873, uitgebreide verzameling afstempelingen op de klassieke uitg. wb. paren en strippen en vele schitterende afdrukken. De verzameling loopt verder tot 1942 en dan gebr./ongebr./postfris, wb. div. ex./series in aantallen. Een ideale koop voor de 'cancel-finder', maar zeker ook om verder te detailleren. Enorme cataloguswaarde! (Image)

Est. EUR 1,000

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1865 imageTAIWAN 1945-2001, o/*/**, well documented collection in 2 binders, with nice numbers, series, blocks and m/s (Image)

Get Market Data for [China (Republic of China) Collection]

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1866 imageVENEZUELA, div., meest postfris waarbij aardige 'errors' en enkele betere nrs. o.a. Mi.230/31, alsmede velletjes 90-er jaren (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1867 imageGEHELE WERELD, Luchtpost, verzameling wb. betere nrs., series, mis- en foutdrukken o.a. Brazilië ZP4, Griekenland 352/53, IJsland ZP, Italië, Liechtenstein 114/15, Libanon 157I en Rusland 462/66, etc., etc. (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1868 imageGEHELE WERELD, Luchtpostverzameling o/*/** in 3 insteekboeken, wb. diverse beter genoteerde nrs., series en blokken (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1869 imageGEHELE WERELD, o/*/**, diverse betere nrs. en series, foutdrukken, ongetand, etc. waarbij Spanje 355/60, Yemen 144B en Ba, etc., etc. (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1870 imageGEHELE WERELD, postfrisse verzameling in 3 insteekboeken, waarbij aardige nummers motief, etc. (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1871 imageWERELD, ca. 140 Luchtpostbrieven en Aerogrammen, Luchtpost-aanduidingen o.a. Condor en Mancomun, alsmede enkele Scheepsbrieven en censuur (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1872 imageWERELD, Postwaardestukken en zegel-uitknipsels van briefkaarten, krantenbanden en enveloppen gebruikt en ongebruikt in dik Schaubek album (1904) en 2 dikke insteekboeken. Een zeer uitgebreide verzameling met 637 cpl. poststukken, wb. div. betere! Prachtkoop! (Image)

Est. EUR 2,000

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1873 imageZUID- en MIDDEN AMERIKA, ongebruikte resp. postfrisse verzameling in 2 dikke insteekboeken. Hoge cat.wrd. (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1874 imageZUID AMERIKA, Luchtpostbrieven 28 stuks van o.a. DOX, Condor, Scadta, Panair en Zeppelin (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM

Munten en Bankbiljetten

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
1875 imageNEDERLAND, 50 Stuiver Lodewijk Napoleon (Sch.149), ZF (Image)

Get Market Data for [Netherlands Coins]

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1876 imageNEDERLAND, ½ Gulden Willem III 1853 (Sch.623a) ZF/P. Zeldzaam! (Image)

Est. EUR 1,500

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1877 imageNEDERLAND, 1 Gulden Willem III 1853 (Sch.606) ZF (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1878 imageNEDERLAND, 10 Gulden Willem III 1875 (Sch.549) ZF + (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1879 imageNEDERLAND, Gouden 10 Gulden Willem III 1889 (Sch.558) ZF/P (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1880 imageNEDERLAND, Gouden 10 Gulden Wilhelmina (Sch.742) ZF/P (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM