O.G.D. continued...
1761 imageUNTEA, nrs. 20/38 tweede druk, 30 postfrisse series in blokken (cat. € 2280) alsmede 14 betere poststukken (incl. env. uit Sorong 1949) w.o. briefkaart met kleine opdruk, grote opdruk, verschoven opdruk en andere opdrukvariëteiten (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1762 imageCURAÇAO 1873-1985, gebruikte collectie in Davo album met o.a. 11/12, 74b (blok van 4), 75/81, 100f met cert., 104/120, 178/81, LP.18/25 en 82/88, enkele variëteiten en tandingen, etc. (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1763 imageSURINAME 1873-1975, geheel complete verzameling o/*/** in Davo album, 1/15 (incl. 10a), 32a, 37/40, 58a/59a, 60/64, 104/10, LP.8/14 'Do.X' (fraai), 18, Port 15/16 en 36/46. Prachtkoop! (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1764 imageSURINAME 1873-1975, ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Davo album met o.a. 11/15, 21, 37/40, 58a/59a, 60/64, 104/10, LP.8/14 Do.X, 15/19, Port 1/8, 15/16, 36/46, diverse variëteiten, tandingen, etc. (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-13, 11:59 PM

Album - Europa en gebieden

EUROPA EN GEBIEDEN
1765 imageALBANIË ca.1912-1980, o/*/** verzameling in insteekboek met beter ouder materiaal (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1766 imageALDERNEY 1983-2019, postfrisse verzameling in 2 Davo albums (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1767 imageBALTISCHE STATEN 1918-2000, o/*/** verzameling in 3 insteekboeken met leuk modern deel, tevens iets Memel (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1768 imageBELGIË 1849-1971, o/*/** verzameling in Schaubek album met zeer aardig klassiek, OBP 150/63, 165/78, 272A/K, 342/50, 363/74, 377/83, B1/5, Back of the Book inclusief Spoorweg met o.a. 334/35 postfris. Zeer hoge cataloguswaarde! (Image)

Est. EUR 2,000

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1769 imageBELGIË 1849-1977, o/*/** verzameling in 3 Leuchtturm albums met goed 30-er en 50-er jaren, o.a. Orval serie 1933, tevens hier en daar dubbel verzameld (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1770 imageBELGIË 1849-2005, o/*/** verzameling in 3 insteekboeken, met aardig materiaal meest gebruikt, waarbij Rode Kruis t/m 5 Fr., leuk 30-er en 50-er Jaren, etc. (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1771 imageBELGIË 1884-1940, ongebr. resp. postfrisse verzameling in Leuchtturm album, wb. div. goede nrs. en series o.a. 190/210, 221/33, 258/66, 290A/92A, 317/24, 356/62, 377/83, 394/400, blok 1 t/m 9 enz. De cat.wrd. bedraagt ruim € 12.000 (Image)

Est. EUR 750

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1772 imageBELGISCHE KOLONIËN 1886-1988, Congo, Ruanda en Burundi, o/*/** verzameling met goede nrs. en series in 3 dikke insteekboeken (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1773 imageBOSNIË-HERZEGOWINA 1900-1918, flinke voorraad o/*/** in dik insteekboek waarbij tandingvariëteiten (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1774 imageDENEMARKEN 1851-1937, o/*/** in Schaubek klemband, wb. div. aardige klassieke nrs. vanaf ca. 1875, vaak zowel gebr. als ongebr. met vele zegels met de velrandjes op het albumblad bevestigd, zodat er veel goed materiaal postfris aanwezig is, ook Dienst, Postfaerge en een leuke afdeling Reclame-aanhangsels. Mooie koop met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)

Est. EUR 1,000

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1775 imageDENEMARKEN, Spoorwegvellen, postfrisse verzameling in 4 ringbandjes (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1776 imageOUD DUITSE STATEN, Bayern 1920, 'Portofreiheitsmarken', o/*/** verzameling op insteekkaartjes met vele betere nummers o.a. Mi.15 gebr. (keur), 32/37 gebr. (keur), etc., etc. Cat.wrd. € 8700 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1777 imageDUITSE RIJK 1872-1945, hoofdzakelijk gebruikte verzameling in klemband, waarbij aardige nummers en tevens iets Gebieden (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1778 imageDUITSE RIJK 1933-1945, gebruikte verz. in mooie kwaliteit met o.a. Chicago-fahrt en blok 3, Tevens Feldpost gespecialiseerd en Bezette Gebieden o/*. Mooie koop met hoge cataloguswaarde! (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1779 imageDUITSLAND, Krijgsgevangenenpost 1943-49, ringband met 30 poststukken/kampkaarten van/naar Duitse gevangenen, w.o. 2 ex. van zoon Hans in Melbourne naar moeder in Breitbrunn (1943), doch vnl. vanuit Russische kampen (Lager Nos. 7144, 7401, 7474), daarvan 19 ex. uit een familiearchief, sommige ex. via het Rode Kruis verzonden (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1780 imageDUITSE RIJK, BUND, BERLIJN en DDR, o/*/** op kaartjes waarbij diverse betere nummers, tandingen en plaatfouten, in 2 insteekboeken. Cat.wrd. vlgs. inz. circa € 15.000 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-13, 11:59 PM