O.G.D. continued...
1421 imageNED.- INDIË, 10 cent karmijnrood nr. 2, 15 vrijwel pracht- tot prachtex. € 3375 (Image)

Est. EUR 400

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1422 imageNED.- INDIË, Hulpuigifte nrs. 31/32, 34/36 in postfrisse aantallen (diverse zegels witte puntjes aan gomzijde, 4 ex. nr. 36 ongebruikt). Cat. ruim € 3600 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1423 imageNEDERLANDS INDIË 1864-1962, geheel ongebruikte resp. postfrisse verzameling op albumbladen met o.a. 1/2, 5, 12, 16, 20/30, 58/61 met tandingen, 71fc met cert., 79a, 79f, 97f, 149/59, 165/66, 260/65, 274/89, Port nr.1 met cert., Brandkast 1/7, Dienst, Ned. Nieuw Guinea, etc. (Image)

Est. EUR 750

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1424 imageNEDERLANDS INDIË 1864-1962, geheel gebruikte verzameling op albumbladen met o.a. 1/2, 3/16 met tandingen waarbij 11G en 15G + 15F, 79a met cert., 149/59, 165/66, 280, 289, Port met typen en tandingen, Dienst, Ned. Nieuw Guinea, etc. (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1425 imageNEDERLANDS INDIË, emissie 1870, kleine geheel ongebruikte verzameling op tandingen verzameld op 2 albumbladen, bevat o.a. 8A/16A, 5G, 7G, 11G (fraai), 12G, 13G, 15G, 16G, etc. (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1426 imageNEDERLANDS INDIË 1870-1962, o/* verzameling op albumbladen met o.a. 260, 274/89, Brandkast 1/7, Port 1/4, Dienst 1/27, etc., tevens Ned. Nieuw Guinea en Japanse Bezetting Java en Sumatra (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1427 imageNED.- INDIË, gebruikt nrs. 5F, 13B (zeer fraai), 30, 37B in blok van vier en D4f, ongebruikt nrs. 140 in hoekveldeel van 40 zegels op albumblad, 298v (nagegomd) en D27 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1428 imageNED.- INDIË, proeven type Kreisler op zwart karton geplakt, 2 cent met inschrift WAARDELOOS PC.162 (2 blokken van zes), 5 cent PC.168 (blok van zes) en 50 cent PC.194 (los ex. en in blok van zes) (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1429 imageNED.- INDIË INFAMY, kleine verzameling van 11 gewone en 40 luchtpost-opdrukken, waarvan diverse opdrukken niet zijn gecatalogiseerd maar wel echt zijn (enkele ex. dunne plek, vouw, diverse doubletten), aangegeven bij het kavel. Small collection of 11 regular and 40 airmail overprints of which several overprints are not listed but are definitely genuine (some with crease, thin spot, few duplicates), mentioned in the lot (Image)

Get Market Data for [Netherlands Collection]

Est. EUR 200

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1430 imageNEDERLANDS INDIË 1874-1888, Port, o/*/** verzameling op albumbladen met typen, tandingen en plaatfouten, waarbij diverse beter genoteerde nrs. Cataloguswaarde ruim € 3700 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1431 imageNEDERLANDS INDIË PORT, emissie 1882, geheel ongebruikte verzameling op typen en tandingen met o.a. 6 x nr.9 (w.o. type IV), op albumbladen (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1432 imageJAPANESE OCCUPATION & REPUBLIK INDONESIA 1945-1949, 16 covers/cards, amongst others an interesting Indonesian card from 17 JLY 48 with cachet POS-DELEGASI (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1433 imageREPUBLIK INDONESIA 1945-1949, JAVA, 15 postcards, some home-made, some former Japanese military fieldpost cards, and 1 money order, all franked with stamps (some from the Japanese occupation, some with pencil line through former country name), cancellations, censor marks, etc. (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1434 imageREPUBLIK INDONESIA 1945-1949, Commemorative souvenir sheets nos. 19-03 (8x) and 35-03l (9x). € 730 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1435 imageNED. NIEUW-GUINEA, 8 aantrekkelijke poststukken 1938-1963 w.o. postblad van dr. Toxopeus (1938) en met 40c port belaste prentbk. uit Duitsland (1958) (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1436 imagePOSTHISTORIE, oudere stempels van Curaçao (diverse vierkantstempels) en Suriname op 18 zegels (w.o. 1 paar) (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1437 imageCURAÇAO en SURINAME, kleine verzameling oudere zegels met o.a. rond-, kleinrond-, punt- en vierkantstempels op bladen (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1438 imageCURAÇAO 1873-1948, meest gebruikte vrijwel complete verzameling op albumbladen, bevat o.a. 1/12, 75/81, 104/20, 180/81, Luchtpost en Port compleet, etc. (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1439 imageCURAÇAO 1873-1951, geheel ongebruikte resp. postfrisse verzameling op albumbladen met o.a. 1/12 wb. tandingen, 19/23, 25, 68D/70D, 74b, 75/81, 104/20, 178/81, 230/33, Luchtpost compleet, Port w.o. 7 en 31/43. Mooie koop! (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-13, 11:59 PM
1440 imageO.G.D., Curaçao en Suriname */**, mooie samenstelling veelal beter materiaal met o.a. Curaçao 25, 74b, 104/20, 126/37, LP.1/3 en Suriname 37/40, 41/57, 229/238, LP.8/14 Do.X, 18, Port 36/46, etc. (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-13, 11:59 PM