INDONESIË continued...
741 (og) imageKPI.142A/145A, 10 Jaar Vrij Indonesië 1955, ongetand en ongegomd, hoekblokken van vier. Rp. 9.600.000 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
742 (og) imageKPI.146A/149A, 10 Jaar Indonesische PTT met Mas Soeharto, ongetand en ongegomd, randblokken van vier. Rp. 8.000.000 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
743 (og) imageKPI.161A/163A, Studentenconferentie Azië-Afrika 1956, ongetand en ongegomd, hoekblokken van vier. Rp. 16.000.000 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
744 (og) imageKPI.179A/184A, Indonesische Rode Kruis 1957, ongetand en ongegomd, hoekblokken van vier met op velrand officiële notities. Rp. 36.000.000 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
745 (og) imageKPI.189A/194A, Gehandicaptenfonds 1957, ongetand en ongegomd, hoekblokken van vier. Rp. 12.000.000 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
746 (og) imageKPI.189A/194A, Gehandicaptenfonds 1957, ongetand en ongegomd, randblokken van vier. Rp. 12.000.000 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
747 (og) imageKPI.192Aw/193Aw, Gehandicaptenfonds 1957, 50s en 75s in andere kleuren, ongetand en ongegomd, hoekblokken van vier. Rp. 8.000.000 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
748 (og) imageKPI.200A/203A, Dag van de Samenwerking 1957, ongetand en ongegomd, hoekblokken van zes met op velrand officiële notities (fiat drukken). Rp. 24.000.000 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
749 nh imageKPI.259A/260A, Jeugdconferentie 1960, ongetand en gegomd, postfrisse randblokken van vier met op velrand officiële notities (m.b.t. kleur). Rp. 12.000.000 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
750 nh imageRepublik Maluku Selatan. Zwarte of rode opdrukken op de 1, 2, 2½, 3, 4, 5 en 10 sen in zeer fraaie tot vrijwel prachtblokken van vier, 15 sen in blok van acht en 7½ (2x), 12½ (2x), 20, 25 (tanding onder beschadigd), 30, 40, 60 en 80 sen in paren. Postfris, doch licht tropisch. Opinie SvL: de opdrukken zijn echt. Cat. Dai Nippon € 2160 (excl. 25 sen) (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
CURAÇAO
751 nh image57/67, Wilhelmina met scheepje, postfrisse prachtserie. € 330 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
752 nh image178/81, Koningin Wilhelmina 1½ t/m 10 Gulden, postfrisse prachtserie € 415 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
753 nh image183a, 2½ ct. + 5 ct. met opdrukafwijking ´Verschoven opdruk´ in postfris prachtblok van vier. Tevens Hulpuitgifte nr. 100 in gebruikt verticaal paar met ´Verschoven opdruk´. € 320 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
754 nh imageLP18/25, Prins Bernhard-fonds, postfrisse prachtserie (10 cent met plakker). € 320 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
SURINAME
755 og image32a, 10 cent op 25 cent ultramarijn, Kt. 12½ x 12, ongebruikt prachtex. € 700 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
756 (og) image33fa, Hulpuitgifte 10 cent op 30ct met variëteit ´Dubbele opdruk´, ongebruikt prachtex. € 350 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
757 nh image376/77, Hammarskjöld, 10 cent met variëteit ´Linkerzijde ongeperforeerd´ in verticale postfrisse strip van vijf, alsmede 20 cent met rode opdruk ´Specimen´ in postfris hoekstuk (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
758 nh imageLuchtpost 24fa, 22½ op 60 cent donkerlila, kopstaande opdruk, postfris hoekrandstuk (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM

Los - Posthistorie

PRENTBRIEFKAARTEN
759 on cover imagePrachtige kaart ´Nederland Postzegel- Jubeljaar 1852-1902´ geschreven en ondertekend door G. Keiser, de destijds fameuze postzegelhandelaar in de Haagsche Passage (1903), alsmede mooie kaart met bedrukking van de evenzeer beroemde handelaar Leon de Raay, 15 jaar Philatelistenclub ´Rotterdam´ (1920) (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
DIVERSE STEMPELS OP LOSSE ZEGELS
760 o imagePuntstempel 155 = Kamp Bij Zeist op 20 cent groen nr.24, prachtafdruk van een zeer weinig gebruikt stempel, beh. een onbeduidend tandscheurtje een prachtex., op de 20 cent waarschijnlijk uniek! Cert. Vleeming (2016) € -.- (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-12, 11:59 PM