NEDERLANDS-INDIË continued...
701 nh image195/210, Kreisler zonder watermerk 10 ct. t/m 2½ Gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 525 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
702 o image243a, 7½ + 2½ ct. bruin, met verticaal watermerk, gebruikt prachtex. € 650 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
703 nh image253/65, Kreisler met watermerk, 10 ct. t/m 5 Gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 1650 (Image)

Est. EUR 400

Closing..Mar-12, 11:59 PM
704 nh image262, 264/65, 80 cent, 2 en 5 gulden Kreisler met watermerk, postfrisse prachtex. € 600 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
705 o image280, 35 Cent van Konijnenburg, gebruikt prachtex. Opinie SvL: de zegel is echt gebruikt met een stempel uit of vlak na de Japanse bezetting. € 500 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
706 (og) image298v, 2 cent rood, bovenzijde ongeperforeerd, ongebruikte hoekrandstrip van drie zonder gom € 750 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
707 (og) image302, Inheemse dansers, 5 cent Pajoge danseres uit Zuid-Celebes, ontwerp Jan Felix Dickhoff, ongetand en ongegomd veldeel van 30 zegels waarvan de kleur in intensiteit loopt van licht naar donker, met aan de bovenzijde van het veldeel een deel van een hoge officier in uniform, doch met weggesneden hoofd, met als enige tekstbedrukking ´Kolff´s Koperdiepdruk´. Drie vellen in de kleuren blauw, rood en antracietgrijs. Zie: Bessels, blz. 122-123. Mogelijk uniek! (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
708 nh image304/16, ABC-serie 1 cent t/m 2½ gulden, postfrisse prachtex. met ronde doorboring en rode opdruk ´Specimen´ (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
709 og image330b, 80 cent Kreisler met opdruk ´1947´ op papier zonder watermerk, ongebruikt prachtex. Zeldzame zegel! Cert. ´Koopman, 1978´. € 625 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
710 og image330b, 80 cent oranjerood, zonder watermerk, ongebruikt, vrijwel postfris prachtex. € 625 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
INDONESIË
711 nh image353bf/56bf, 25, 45 en 50 cent in podtfrisse vrijwel prachtblokken van vier waarvan een ex. met foutdruk ´Zonder I van Indonesia´ (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
712 nh image366A, 4 Sen Cijfer type Smelt in postfris, licht tropisch randblok van twaalf met variëteit ´Verschoven horizontale perforatie´ (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
713 o image369B, 10 Sen paars, Kt. 11½, gebruikt prachtex. met cert. NVPH (1978) € 575 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
714 nh image380A, 50 Sen Gebouwen type Smelt in postfris, licht tropisch hoekblok van 21 met variëteit ´Sterk verschoven horizontale en licht verschoven verticale perforatie´ (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
NEDERLANDS-INDIË
715 nh imagePostzegelboekje PZ2 (Horn 2A), met 4 velletjes van 6 zegels nr.48, zeer fraai boekje met certificaat Vleeming (2018). Uiterst zeldzaam! € 2500 (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
716 nh imagePostzegelboekje PZ5 (Horn 5A), incompleet boekje met nog 2 velletjes van 6 zegels nr.115, kaftvariant met verschoven 10, tot op heden niet gemeld, tekst prijs f.2.40 handmatig gewijzigd in f.2.41 (1 cent voor kosten papier) met cert. Vleeming (2018). Uiterst zeldzaam, cat.wrd. voor het complete boekje € 2500 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
717 nh imagePostzegelboekje PZ8 (Horn 9A), met 4 velletjes van 6 zegels nr.142, velletjes licht tropisch en enkele gekleeft aan schutblad ov. fris boekje, slechts een enkel exemplaar bekend, met cert. Vleeming (2018), Cat.wrd. -.- (Image)

Est. EUR 750

Closing..Mar-12, 11:59 PM
718 nh imagePostzegelboekje PZ9 (Horn 8A), met 4 velletjes van 6 zegels nr.104, 113, 142 en 144, kaftvariant Horn I en H, klein deel van het nietje achterzijde afgebroken, overigens een fris boekje en uiterst zeldzaam. Certificaat Vleeming (2018) € 2500 (Image)

Est. EUR 750

Closing..Mar-12, 11:59 PM
719 nh imageP1, 5 cent bruingeel, postfris prachtex. met rechter velrandje € 1050 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-12, 11:59 PM
720 nh imageP1, 5 cent bruingeel, Kt.13½ x 14 kl.g. in postfris prachtblok van vier, enkele originele zwarte puntjes in de gom € 4200 (Image)

Est. EUR 1,000

Closing..Mar-12, 11:59 PM