PORT continued...
541 imageP9BI, 15 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. (origineel papiervezeltje) met cert. Vleeming (2016) € 1750 (Image)

Est. EUR 400

Closing..Mar-12, 11:59 PM
542 imageP3 t/m 10 en 12, alle BII, ongebr., meest prachtex. € 1650 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
543 imageP6BII, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. met cert. NVPH (2008) € 1350 (Image)

Est. EUR 400

Closing..Mar-12, 11:59 PM
544 imageP6BII-III-III-I, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, in postfris blok van vier met 'n enkel miniem origineel puntje en in type I een niet waarneembaar gelig vlekjes. Cert. Vleeming (2017) € 4450 (Image)

Est. EUR 1,500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
545 imageP11BII, 25 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. met enkele minieme vezeltjes, cert. Vleeming (2017) € 2600 (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
546 og/nh imageP12BII en I, Een Gulden lichtblauw en rood, Kt.12½ x 12 in verticaal paar, resp. type II en I, type II ongebruikt, type I postfris met variëteit: "weggevallen D in Gulden". Zeldzaam! (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
547 nh imageP3BIII (potloodnotitie) en P4III (cert. Muis 2008), beide Kt.12½ x 12, postfrisse prachtex. of vrijwel prachtex. € 360 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
548 og imageP3 t/m 12, alle type BIII, Kt.12½ x 12, ongebr., meest prachtex. € 1557 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-12, 11:59 PM
549 nh imageP6BIII, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. met rechtervelrand, enkele minieme originele puntjes en cert. Vleeming (2017) € 1000 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-12, 11:59 PM
550 nh imageP6BIII, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, in luxe postfris blok van vier met cert. NVPH (2008) € 4000 (Image)

Est. EUR 1,000

Closing..Mar-12, 11:59 PM
551 nh imageP7BIII, 10 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris rechterrandstuk, enkele originele puntjes en cert. Vleeming (2017) € 1000 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-12, 11:59 PM
552 og imageP3, 4, 4, 9, 10, 11 en 12, alle BIV, kt.12½ x 12, ongebr. zeer fraaie tot prachtex. € 2170 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-12, 11:59 PM
553 (og) imageP6BIV, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, ongebruikt prachtex. zonder gom (€ 1625) (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
554 og imageP7BIV, 10 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, ongebruikt zeer fraai ex. met cert. Vleeming (2017). Zeldzaam! € 1625 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
555 nh imageP10BIV, 20 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, prachtex. met de gebruikelijke onregelmatige boventanding en cert. Muis (2006) € 460 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
556 (og)/og imageP3CI ongebr., P9CI zonder gom, P10CI ongebr. en P11CI zonder gom, ov. goed getande prachtex. € 1100 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
557 (og) imageP4CI, 1½ cent lichtblauw, Kt.11½ x 12, ongebr. prachtex. zonder gom met certificaat Ned. Bond (1958) (€ 1600) (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
558 og imageP3, 4, 5, 8 en 12, alle CII, Kt.11½ x 12, ongebruikte meest prachtex. € 1070 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
559 nh imageP8CII, 12½ cent lichtblauw, Kt.11½ x 12, postfris prachtex. met iets licht gelig getinte gom en cert. Vleeming (2015) € 2000 (Image)

Est. EUR 750

Closing..Mar-12, 11:59 PM
560 og imageP3CIII, P9CIII en P10CIII, Kt.11½ x 12, ongebr. prachtex. € 480 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM