521 nh imageInhoud uit PB28a met variëteit: tussen de zegels ongeperforeerd, postfris prachtex. (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
522 nh imageHangverpakking 1735C, 50 voor de baby, postfris. Schaars! € 300 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
LUCHTPOST
523 nh imageLP1/3, 10, 15 en 60 cent, postfrisse prachtex. € 250 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
524 nh imageLP1/3 en 6/8, Allegorische voorstellingen en Mercurius, alle in postfrisse prachtblokken van vier € 1320 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-12, 11:59 PM
PORT
525 og imageP1A en P2, 5 cent bruin op oranje en 10 cent karmijn op blauw in zeer breed gerande, ongeperforeerde luxe blokken van vier met volle originele gom, sedert de NVPH editie in 1991 beschreven als proeven, die door J.B. Moens uit Brussel in de jaren 1870-1875 in de handel zijn gebracht. Desondanks zeldzame blokken, en zeker in deze kwaliteit. Beide blokken met verouderd certificaat Koopman (1977) (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
526 og/nh imageP1AA, 5 cent bruin op oranje, Kt.13¼ kl.g., blok van vier, waarin de onderste twee ex. postfris! Prachtstuk met cert. Koopman (1977) € 1950 (Image)

Est. EUR 750

Closing..Mar-12, 11:59 PM
527 nh imageP1AB, 5 cent bruin op oranje, Kt.13¼ kl.g., in postfris prachtblok van vier, zegel rechtsboven kleine originele papier-onregelmatigheid, cert. Vleeming (2014) € 3000 (Image)

Est. EUR 1,000

Closing..Mar-12, 11:59 PM
528 og/nh imageP2A, 10 CENT KARMIJN OP BLAUW, KT.13¼ KL.G. IN ONGEBRUIKT BLOK VAN VIER WAARIN DE ONDERSTE TWEE ZEGELS POSTFRIS. HET LINKER ONDER EX. HEEFT EEN MINIMALE OPPERVLAKTEBESCHADIGING (PAPIERKORRELTJE VERWIJDERD-HELAAS), CERT. KOOPMAN (1977) € 8500 (Image)

Est. EUR 3,000

Closing..Mar-12, 11:59 PM
529 o imageP1ABf, 5 cent type V en 2Bf, 10 cent met kringetje onder de N, gebruikte prachtex. (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
530 og imageP3/P12, de complete serie met opdruk Specimen, ongebruikte prachtex. € 800 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
531 nh imageP3AI, 1 cent lichtblauw met leiddraad-fout nr.6, postfris prachtex. € 75 + (Image)

Est. EUR 40

Closing..Mar-12, 11:59 PM
532 og imageP4AI, P5AI en P8AI, ongebr. prachtex. € 365 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
533 og imageP3, 4, 8, 9, 10 en 11, alle AII, Kt.13½ x 13¼, ongebr. prachtex. € 1387 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
534 nh imageP3AIII, 3DIII, 4DII en 5DIII, alle postfrisse prachtex. € 355 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
535 og imageP3, 4, 8, 9, 10 en 11, alle AIII, Kt.13½ x 13¼, ongebr. meest prachtex. € 982 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
536 og imageP11A-IV, 25 cent lichtblauw, Kt.13½ x 13¼, ongebruikt prachtex. met flinke plakkerrest € 700 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
537 og imageP5, 7, 8, 10, 11 en 12, alle BI ongebr., meest prachtex. € 1170 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Mar-12, 11:59 PM
538 imageP6BI, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. (enkele originele puntjes in de gom) met cert. Vleeming (2017) € 1100 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-12, 11:59 PM
539 imageP6B, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, in blok van vier waarin 2 x type I en 2 x type III, zeer fraai postfris blok, enkele vlekjes en puntjes in de gom € 4200 (Image)

Est. EUR 500

Closing..Mar-12, 11:59 PM
540 imageP7BI, 10 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. (enkele originele gompuntjes) met cert. Vleeming (2017) € 1100 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Mar-12, 11:59 PM