261 o imageFRANCO zonder kader op 5 cent nr. 1n-Pl.IV-66 (EY.125), 10 cent nr. 2o-Pl.IX-7 (EY.125) en 15 cent nr. 3c, pos. 65 (EY.250), alle prachtex. met mooie afst. (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
EMISSIE 1852 - POSTSTUKKEN
262 on cover imageUTRECHT B (EY.50) op 5 cent nrs. 1b-Pl.I-49 en 53 (beide prachtex.) op complete rouwbrief van 20-9-1853 via Willemstad 21-9 naar de WeledelAgbare Heer Burgemeester van Dinterloprinsland (= Dinteloord en Prinsenland) (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
263 on cover image5 Cent nr. 1-Pl.II in verticaal randpaar (links iets smal, overigens breed gerand) op vouwbrief van Rotterdam 3-6-1854 over Willemstad 4-6 (superbe afstempeling!) naar een ambtenaar van de gemeente Princeland (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
264 on cover imageONDERDENDAM B (EY.100) op 5 cent nr. 1b (prachtex.) op frisse briefomslag van Warffum (az. naamstempel) via Onderdendam 19-10-1853 naar Groningen 19-10 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
265 on cover imageENSCHEDE B (EY.75) op 5 cent nr. 1b-Pl.I-77(€) (links smal gerand, overigens juist breed gerand) op zeer frisse, lokaal op 30-6-1854 verzonden briefomslag (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
266 on cover imageDEVENTER A (EY.100) op 5 cent nr. 1d-Pl.II-14/15 (prachtpaar) op briefomslag van 21-11(-1854) naar Amsterdam 21-11 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
267 on cover imageHARLINGEN C (EY.250, roodzwarte stempelafdruk) op 5 cent (breedgerand prachtex.) op briefomslag van 26-10-1859 naar Leeuwarden 26-10 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
268 on cover image5 Cent melkblauw nr. 1m-Pl.IV-99/100 in prachtpaar op complete brief van Amsterdam 12-6-1861 naar Utrecht 12-6 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
269 on cover image10 Cent nr. 2j-Pl.V, pracht randstuk op briefomslag van Arnhem 2-4-1860 naar Utrecht 3-4 met op vz. ´Na Posttijd´. Ex Berghuijs (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
270 on cover image'sHERTOGENBOSCH A op 10 cent nr. 2b-Pl.I-25 (aan drie zijden zeer breed gerand prachtex.) op complete brief van Oss (az. naamstempel) via 'sHertogenbosch 18-8(-1852) naar Eindhoven 18-8 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
271 on cover imageHARDERWYK A (EY.400) op 10 cent nr. 2b-Pl.I (prachtex.) op complete brief van 24-12(-1852) via Zutphen naar een gepensioneerd paardenarts te Vorden (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
272 on cover imageROZENDAAL C (EY.100) op 10 cent (prachtex.) op frisse, complete brief van 24-2-1857 naar 'sGravenhage 24-2 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Mar-12, 11:59 PM
273 on cover imageZegels van verschillende platen op een brief. 10 Cent nr. 2n-Pl.VIII-5 (boven aangesneden) en nr. 2p-Pl.X-62 (prachtex.) tezamen op cpl. vouwbrief van Rotterdam 11-5-1863 naar Luik 12-5 met op vz. ´P.D.´ en az. ´Hollande Nord N.2 12-5´ (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
274 on cover imageBrief van Rotterdam naar Rotherham. 10 Cent nr. 2g-Pl.IV pos. 11/12 en 13/14 (zegel pos. 11 links aangesneden) op envelop van Rotterdam 12-6-1858 over Londen 14-6 naar Rotherham 14-6 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Mar-12, 11:59 PM
275 on cover image10 Cent nr. 2m-Pl.VII in strip van vier (links en rechts wat smal gerand, overigens prachtstrip) op briefomslag van Rotterdam 28-2-1862 naar Londen 1-3 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
276 on cover imageLEEUWARDEN B klein (EY.175) op 15 cent (breed tot zeer breed gerande zegel, linksonder in de rand ingeknipt) op briefomslag van 28-2-1854 naar de staatsman te 'sGravenhage 1-3 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
277 on cover imageGOES B (EY.500) op 15 cent (aan drie zijden zeer breed gerand) op briefomslag van 17-3-1854 naar Utrecht 18-3 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
278 on cover imageGOUDA A op 15 cent (linksonder iets smal, overigens prachtex.) op ongedateerde, wat smoezelige briefomslag (want door vele vieze handen gegaan) naar Delmenhorst bij Bremen, in Duitsland geschreven 'reicht nicht' (dus ontoereikend gefrankeerd), met diverse aanduidingen voor het na te heffen port. Prettige puzzel voor de liefhebber (Image)

Est. EUR 75

Closing..Mar-12, 11:59 PM
NEDERLAND
279 o image4A/6A (10 cent rechtsonder hoekvouwtje), wreed van een brief naar Parijs 20-3-1865 gescheurde tricolore (Image)

Est. EUR 100

Closing..Mar-12, 11:59 PM
280 og image11IA, 25 cent donkerviolet, Kt.12¾ x 11¾, ongebruikt goed gecentreerd, met groot gedeelte originele gom en prachtig van kleur met cert. NVPH (1989) € 3300 (Image)

Est. EUR 750

Closing..Mar-12, 11:59 PM