Records 1 to 25 of 1406

van Dieten Stamp Auctions Sale: 647

BRANDKAST
image Sale No: 647
Lot No:1080

BK1/7, 15 cent t/m 7½ gulden, cpl. postfrisse prachtex. met cert. Dr. Louis en NVPH(1997) € 1500 (Image)

Closed..Apr-07-2022, 17:00:00 EST

image Sale No: 647
Lot No:1081

BK1/7, 15 ct. t/m 7½ gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 1500 (Image)

CURAÇAO
image Sale No: 647
Lot No:1139

11 en 12, 1½ gld. donker- en lichtblauw en 2½ gld. bruingeel en violet in luxe ongebruikte hoekrandblokken van vier € 840 + (Image)

image Sale No: 647
Lot No:1140

35/41, Koningin Wilhelmina 10 t/m 50 cent, 30 cent heeft horizontale vouw, ov. waarden prachtex. met cert. Muis (2010) € 1100 (Image)

image Sale No: 647
Lot No:1141

LP1/3, 50 cent, 1 en 2 gulden overdrukken in postfrisse blokken van vier, elke waarde gesigneerd Sanabria e.a. € 1000 (Image)

image Sale No: 647
Lot No:1142

LP18/25, Prins Bernhard-Fonds, cpl. postfrisse serie met opdruk Specimen en rond gat-doorboring € 1000 (Image)

image Sale No: 647
Lot No:1143

ANTILLEN, 230/33, 1 t/m 10 gulden Koningin Juliana, postfrisse prachtex. € 425 (Image)

image Sale No: 647
Lot No:1736
Symbol:#

Incoming Mail Interneringskamp. Bijgefrankeerd postwaardestuk uit de Sovjet-Unie in mei 1941 aangetekend verzonden over New York en San Francisco 7-7-1941, via Willemstad 24-7 (az. R-strookje, tevens aldaar gecensureerd) naar Hansi Magnus Grünberg in het Interneringskamp te Bonaire (in N.W.I. = Ned. West-Indië). Uitzonderlijk poststuk in vele opzichten en een begeerlijk tentoonstellingsstuk voor iedere Curaçao-collectie! (Image)

Sold...EUR 550.00

image Sale No: 647
Lot No:1737
Symbol:#

Mededeling van Adreswijziging met 10c Disberg van Willemstad 11-5-1963 naar Schiedam, tevens Nederlandse adreswijzigingskaart met 25c Disberg, beschreven maar niet afgestempeld (Image)

DIENST
image Sale No: 647
Lot No:1083

D1/8, Armenwet, compl. postfrisse prachtex. € 800 (Image)

image Sale No: 647
Lot No:1084

D1/8, Armenwet, cpl. postfrisse prachtex. € 800 (Image)

image Sale No: 647
Lot No:1086

D8, ½ cent met rode opdruk Armenwet in postfris hoekrandblok van vier, prachtex. € 1200 (Image)

image Sale No: 647
Lot No:1087

D16/19, in postfrisse blokken van vier € 480 (Image)

image Sale No: 647
Lot No:1088

D16/19, 10 postfrisse prachtseries € 1200 (Image)

image Sale No: 647
Lot No:1089

D25/26, 2 en 4 cent, postfrisse prachtex. € 750 (Image)

DIVERSE STEMPELS OP LOSSE ZEGELS
image Sale No: 647
Lot No:1146

Naamstempel AXEL in rood op zeer fraaie 5 cent nr.4 (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

image Sale No: 647
Lot No:1147

Naamstempel GORREDIJK in schreefloze letters in rood, op prachtex. 5 cent nr.4 (Image)

image Sale No: 647
Lot No:1148

Naamstempel HOOGCARSPEL in zwart op 15 cent geel nr.6, pr.ex. (Image)

image Sale No: 647
Lot No:1149

257 = Middelharnis op 10 cent nr.37a, pracht.ex. € 125 (Image)

EMISSIE 1852 - GEPLAAT
image Sale No: 647
Lot No:599

1a-Pl.I-12/13, 5 cent diepdonkerblauw in iets smal, maar volrandig prachtpaar met afstempeling Nymegen-A (Image)

image Sale No: 647
Lot No:600

1a-Pl.I-36/37, 5 cent diepdonkerblauw, prachtpaar met gevlekte afst. (Image)

image Sale No: 647
Lot No:601

1a-Pl.I-83/84, 5 cent diepdonkerblauw, gebruikt prachtpaar (Image)

image Sale No: 647
Lot No:602

1b-Pl.I-12/13, mooi gerand prachtpaar met deel van linker buurzegel en afst. Leeuwarden-B (Image)

image Sale No: 647
Lot No:603

1b-Pl.I-21/22, breed gerand prachtpaar met afst. Zutphen-A en penvernietiging (Image)

image Sale No: 647
Lot No:604

1b-Pl.I-32/33, mooi gerand prachtpaar met afst. Leeuwarden-B (Image)