Back to Worldwide

Records 1 to 25 of 3356

Van Looy and Van Looy Stamp Auctions Sale: 175

Worldwide
ALBANIË
image Sale No: 175
Lot No:2969

N° 4 (Mi.) 1913 - 5pa. okergeel op fragment met keur Calves e.a., zm (Mi. €500) (Image)

Closed..Oct-15-2023, 06:00:00 EST

image Sale No: 175
Lot No:2970

PA 22/28 Opdruk van 1929 met keurstempels, zm (Yv. €1.000) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:2971

BF 6d + ongetand '1959 Ruimtevaart' (2x), zm (Yv € 240) (Image)

Opening EUR 34.00

AMERIKA Diverse landen
image Sale No: 175
Lot No:4244
Symbol:**/*/

Argentinië 1858/2000 Verzameling in insteekboek, vanaf klassiek met veel ** thema, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4245

Brazilië, vele periodes, enkele tientallen post(waarde)stukken, zm/m. (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:4246
Symbol:**/*/

Chili 1853/2013 Zeer uitgebreide verzameling in 3 LX insteekalbums, zeer veel mooi thema, maar ook beter ouder materiaal, zelden aangeboden, zm/m (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4247

Chili ruim 50 post(waarde)stukken vanaf klassiek, zm/ntz (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:4248
Symbol:MIX

Guatemala, bijzondere verzameling voornamelijk ouder materiaal met o.a. 1897, de lastige 75c. en 150c. (beide 2x), opdrukvariëteiten, ongetand, LP 1937, brieven en postwaardestukken, prachtkoop voor specialist en verzamelaar, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4249

Nicaragua Type N° (Scott) C346 lot van twee Waterlow & Sons Ltd. progressieve drukproeven (midden plus kader en midden) voor de uitgifte van Capt. Dean L. Ray (USAF) van 1954, het complete ontwerp met de 10c.-waarde, ongetand en postfris ** en geperf (Image)

Opening EUR 4.00

image Sale No: 175
Lot No:4250
Symbol:**/*/

Zeer interessante samenstelling met betere zegels, ook vervalsingen met beschrijving voor referentie o.a. Bolivia, Brazilië, Mexico, La Guaira, St. Thomas, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4251

Diverse luxe post uitgiften w.o. Cuba, Colombia, Brazilië, Argentinië, zm. (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4252
Symbol:**/*/

Verzamelingen met dubbels w.o. El Salvador, Dominicaanse Republiek, Mexico, Nicaragua, Costa Rica, Cuba, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4253
Symbol:**/*/

Aardige verzamelingen Brazilië, Argentinië, Cuba, Venezuela, Uruguay, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4254
Symbol:**/*/

Verzamelingen in insteekboeken w.o. Paraguay, Colombia, Chili, Ecuador, Bolivia, Peru, ook wat Midden-Amerika, zm/m/ntz (Image)

AMERIKA U.S.A.
image Sale No: 175
Lot No:4228
Symbol:MIX

1851/1990 Zeer uitgebreide verzameling in 2 volle Schaubek albums met zeer goed gedeelte klassiek, w.o. hoge waarden, Confederate States, veel Back of the book, interessante koop voor specialist, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4229
Symbol:**/*/

1851/1981 Verzameling met dubbels w.o. betere zegels in insteekboek, veel zegels, tevens enkele jaarsets, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4230
Symbol:*/0

1883/1985 Eenvoudige verzameling in 2 ringbanden, ntz (Image)

Opening EUR 10.00

image Sale No: 175
Lot No:4231

1914/1918 Lot van 4 mooie brieven uit Amerika naar Europa (De Panne, Het Belgisch Leger, Londen, Rotterdam) met censuur, zm/m (Image)

Opening EUR 10.00

image Sale No: 175
Lot No:4232

1922/1925 Verzameling precancels, alle op beroemde personen 1922/25 in blokken van 4 (480 blokken) in ringband, cataloog bijgevoegd, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4233

1931 Wilkins-Ellsworth Trans-Arctic Submarine Expedition cover carried aboard and bearing England + United States mixed franking, complete with contents including the return receipt that was attached to it (!), special expedition cachet in violet on the f (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4234

1983/1991 Blokken van 4, samenstelling in insteekboek, zm (CWI Yv. €833) (Image)

Opening EUR 10.00

image Sale No: 175
Lot No:4235
Symbol:**/0

Samenstelling met o.a. beter klassiek op bladen en blokken 1997, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4236

Diverse periodes, ruim 150 poststukken, w.o. met censuur, zm/m. (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4237

Verzameling in album en voorraad insteekboeken, zm/m/ntz (Image)

image Sale No: 175
Lot No:4238
Symbol:PWS

Mooie samenstelling voorgedrukte enveloppen Amerikaans formaat. (Image)