Argentinië 1858/2000 Verzameling in insteekboek, vanaf klassiek met veel ** thema, zm/m/ntz (Image)
Closed..Oct-15-2023, 06:00:00 EST
Sale No: 175
Lot No:4245
Brazilië, vele periodes, enkele tientallen post(waarde)stukken, zm/m. (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 175
Lot No:4246
Symbol:**/*/
Chili 1853/2013 Zeer uitgebreide verzameling in 3 LX insteekalbums, zeer veel mooi thema, maar ook beter ouder materiaal, zelden aangeboden, zm/m (Image)
Sale No: 175
Lot No:4247
Chili ruim 50 post(waarde)stukken vanaf klassiek, zm/ntz (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 175
Lot No:4248
Symbol:MIX
Guatemala, bijzondere verzameling voornamelijk ouder materiaal met o.a. 1897, de lastige 75c. en 150c. (beide 2x), opdrukvariëteiten, ongetand, LP 1937, brieven en postwaardestukken, prachtkoop voor specialist en verzamelaar, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 175
Lot No:4249
Nicaragua Type N° (Scott) C346 lot van twee Waterlow & Sons Ltd. progressieve drukproeven (midden plus kader en midden) voor de uitgifte van Capt. Dean L. Ray (USAF) van 1954, het complete ontwerp met de 10c.-waarde, ongetand en postfris ** en geperf (Image)
Opening EUR 4.00
Sale No: 175
Lot No:4250
Symbol:**/*/
Zeer interessante samenstelling met betere zegels, ook vervalsingen met beschrijving voor referentie o.a. Bolivia, Brazilië, Mexico, La Guaira, St. Thomas, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 175
Lot No:4251
Diverse luxe post uitgiften w.o. Cuba, Colombia, Brazilië, Argentinië, zm. (Image)
Sale No: 175
Lot No:4252
Symbol:**/*/
Verzamelingen met dubbels w.o. El Salvador, Dominicaanse Republiek, Mexico, Nicaragua, Costa Rica, Cuba, zm/m/ntz (Image)
Verzamelingen in insteekboeken w.o. Paraguay, Colombia, Chili, Ecuador, Bolivia, Peru, ook wat Midden-Amerika, zm/m/ntz (Image)
AMERIKA U.S.A.
Sale No: 175
Lot No:4228
Symbol:MIX
1851/1990 Zeer uitgebreide verzameling in 2 volle Schaubek albums met zeer goed gedeelte klassiek, w.o. hoge waarden, Confederate States, veel Back of the book, interessante koop voor specialist, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 175
Lot No:4229
Symbol:**/*/
1851/1981 Verzameling met dubbels w.o. betere zegels in insteekboek, veel zegels, tevens enkele jaarsets, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 175
Lot No:4230
Symbol:*/0
1883/1985 Eenvoudige verzameling in 2 ringbanden, ntz (Image)
Opening EUR 10.00
Sale No: 175
Lot No:4231
1914/1918 Lot van 4 mooie brieven uit Amerika naar Europa (De Panne, Het Belgisch Leger, Londen, Rotterdam) met censuur, zm/m (Image)
Opening EUR 10.00
Sale No: 175
Lot No:4232
1922/1925 Verzameling precancels, alle op beroemde personen 1922/25 in blokken van 4 (480 blokken) in ringband, cataloog bijgevoegd, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 175
Lot No:4233
1931 Wilkins-Ellsworth Trans-Arctic Submarine Expedition cover carried aboard and bearing England + United States mixed franking, complete with contents including the return receipt that was attached to it (!), special expedition cachet in violet on the f (Image)
Sale No: 175
Lot No:4234
1983/1991 Blokken van 4, samenstelling in insteekboek, zm (CWI Yv. €833) (Image)
Opening EUR 10.00
Sale No: 175
Lot No:4235
Symbol:**/0
Samenstelling met o.a. beter klassiek op bladen en blokken 1997, zm/m/ntz (Image)
Sale No: 175
Lot No:4236
Diverse periodes, ruim 150 poststukken, w.o. met censuur, zm/m. (Image)
Sale No: 175
Lot No:4237
Verzameling in album en voorraad insteekboeken, zm/m/ntz (Image)