Sale No: 652
Lot No:2765
EUROPE CEPT 1949-2001, extensive and almost complete mint never hinged collection with miniature sheets, fore-runners and other related issues in 5 Davo albums. Also 2 stockbooks with divers material (Image)
Closed..Oct-12-2024, 01:00:00 EST
Sale No: 652
Lot No:2772
FRENCH COLONIES 1859-1947, o/* collection in 9 old Yvert albums with better material, despite the fact that some stamps are lightly stuck (with some t.l.c. easily unstuck) a nice lot which is the perfect object to continue. The lot is well depicted on out website (Image)
Sale No: 652
Lot No:2775
BRITISH COMMONWEALTH, o/(*)/*/** sets and ranges on Safe cards in 2 albums with a lot of better numbers and sets, varieties, cancellations etc. All in overall decent quality with a catalogue value exceeding £ 33.000,- (Fiscals counted as noted in the catalogue). The complete lot is depicted on our website, take your time for the viewing (Image)
Sale No: 652
Lot No:2796
SCANDINAVIA, specialized collection Railway-stamps in 1 volume with some varieties and package cards (Image)
Sale No: 652
Lot No:2803
VATICAN 1929-1970, */** in Marini album with several better numbers and sets i.e. 39/44*, 147/48**, 161/62**, 185/86**, postage due 1/6** etc. Nice lot in overall good quality! (Image)
Sale No: 652
Lot No:2804
VATICAN 1929-2022, o/*/** collection in 3 Davo albums and 1 stockbook with several better numbers i.e. Mi. 17/20, 21/36, 39/44, 45/50, 51/58, 67/72, 148, 161/62, 185, 206, Block 1 etc. The modern period including blocks, miniature sheets and booklets. (Image)
NEDERLAND
Sale No: 652
Lot No:2657
PRENTBRIEFKAARTEN, Postzegeltaal, 198 kaarten van div. landen in album
Sale No: 652
Lot No:2658
POSTSTEMPELS Groningen stad en provincie, schitterende verzameling van punt-, halfrond- franco, franco-takje, kleinrond-, grootrond-(tot in 1926 van 2e Exloërmond) naam-, Martin-, langebalk-, rol-, drukwerkrol- en wat andere stempels, op losse zegels van diverse emissies (vanaf 1852) en waarden (w.o. 10 gulden nr. 80), zegels op knipsels, knipsels zonder zegels, enkele stempelvariëteiten (kopstaand karakter), veel luxe afstempelingen van kleine en zeer kleine kantoren, trajectstempels etc. in insteekboek (Image)
Sale No: 652
Lot No:2660
PUNTSTEMPELS op emissie 1867, verzameld op type en tanding en waarbij div. betere afstempelingen en mooie afdrukken in blanco album (Image)
Sale No: 652
Lot No:2661
PUNTSTEMPELS. Verzameling van nrs. 1-135 op emissies 1872 en Cijfer 1876, op verschillende waarden w.o. enkele fl. 2,50, ongeacht de tanding, in uitgezochte kwaliteit met volledige en duidelijke afstempelingen op zegels in overwegend prima kwaliteit, keurig opgezet in 2 insteekboeken (Image)
Sale No: 652
Lot No:2662
NAAM-OF LANGSTEMPELS, ca. 300 stuks, veelal op Emissie 1872 (Image)
Sale No: 652
Lot No:2663
KLEINROND-, PUNT-, EN NAAMSTEMPELS, ruim 1050 stuks, wb. betere stempels, in gemengde kwaliteit, in insteekboek. (Image)
Sale No: 652
Lot No:2664
KLEINRONDSTEMPELS, POST- EN HULPPOSTKANTOREN, collectie in 2 insteekboeken waarbij div. betere en div. mooie afdrukken. De kwaliteit is een beetje wisselvalling, maar de cataloguswaarde is enorm vlgs. inzender ruim € 37.000,- (Image)
Sale No: 652
Lot No:2665
KLEINRONDSTEMPELS, collectie Bijkantoren, Trajecten en Stations-stempels in insteekboek, waarbij div. betere en vele mooie afdrukken. Cataloguswaarde vlgs. inzender € 11.000,- (Image)
Sale No: 652
Lot No:2666
KLEINRONDSTEMPELS, ruim 2400 stuks in iets wisselvallige kwaliteit, wb. vele fraai en prachtex. alfabetisch opgezet in 2 insteekboeken (Image)
Sale No: 652
Lot No:2667
GROOTRONDSTEMPELS, prachtige verzameling van zo volledig mogelijke afstempelingen w.o. in violet op losse zegels (allemaal in klemstroken) van diverse emissies en waarden, inclusief port en Boxmeer in violet (2x) op LP3, van post-, bijpost- en hulppostkantoren, stations, spoorwegtrajecten, postagenten, tevens luxe Cornjum op brief, in insteekboek (Image)
Sale No: 652
Lot No:2668
GROOTRONDSTEMPELS, insteekboek met ruim 400 veelal mooie afdrukken (Image)
Sale No: 652
Lot No:2669
LANGEBALKSTEMPELS, alfabetische opgezette verz. wb. vele schitterende afdrukken in dikke ordner, alsmede insteekboek met idem, uitsluitend op emissie 1923 (Image)
Sale No: 652
Lot No:2673
EMISSIE 1867, verz. met ca. 180 brieven op bestemmingen verzameld in 2 blanco albums waarbij div. aardige en betere ex. (Image)
BELASTINGZEGELS 1870-1927, zegels en documenten in ringband wb. betere ex. (Image)
Sale No: 652
Lot No:2678
EMISSIE 1872, 86 betere tot zeer goede poststukken w.o. (enkel)frankeringen (o.a. 24A) incl. strippen en blokken van 4 en van 6 (5 cent), aangetekend (stempels, strookjes incl. eerste horizontale strookje, expresse (pennotitie met juiste frankering, strookje), aangegeven waarde, bericht van ontvangst, rebut, in buitenland beport, diverse binnen- en buitenlandse bestemmingen, stempels w.o. halve cirkel, bijzondere tarieven, knipsels van postwaardestukken als frankering gebruikt, onbestelbaar, gehalveerde zegel (5 cent), in Leuchtturm-ringband, merendeels met verklarende informatie bijgevoegd. Een kavel dat u zeker moet zien! (Image)
Sale No: 652
Lot No:2681
DE RUYTER 1907, gespecialiseerde verzameling van de nrs. 87/89 en Port 31/43 waarbij vele mooie Grootrond- en LB-afstempelingen, plaatfouten en 29 portstukken in dik insteekboek (Image)
Sale No: 652
Lot No:2683
POSTHISTORIE, ca. 160 poststukken met diverse frankeringen, veel Veth en Lebeau, w.o. per expresse strookjes en stempels), aangetekend, in te vorderen waarden, postbuskaartjes, roltanding, kwartierstempels uit Rotterdam, brievenbus, veel port w.o. allerlei modellen vensterenveloppen met inhoud, Postalia stempels, vroege frankeermachinestempels, Plikarten, iets Indië, controle op Antrax (gifpoeder), overzicht gummistempels op knipsels, etc. etc. Leuk kavel! (Image)
Sale No: 652
Lot No:2684
POSTWAARDESTUKKEN, ruim 115 verzonden en ongebruikte ex. w.o. bijgefrankeerde 2½ cent briefkaarten, spoorwegkaarten (w.o. versnijding), MB&T-kaarten, verhuiskaarten, particulier bedrukt (uit 'Kleine Geuzendam'), etc. merendeels Veth en Lebeau, in Safe-ringband (Image)