Back to VERZAMELINGEN IN ALBUMS

Records 1 to 25 of 52

van Dieten Stamp Auctions Sale: 651

VERZAMELINGEN IN ALBUMS
EUROPA EN GEBIEDEN
image Sale No: 651
Lot No:2220

LOMBARDY and VENICE, specialized collection 1825-1866 cancellations incl. several very rare ones, pairs, strips and appr. 80 covers, some with beautiful multi-colour frankings and cancels in 5 binders. Beautiful lot for the specialist (Image)

Closed..Apr-12-2024, 15:00:00 EST

image Sale No: 651
Lot No:2224

BELGË 1849-1999, gebruikte voorraad in super dik insteekboek, propvol gestoken, wb. vele goede nummers en series, variëteiten en stempelmateriaal en mooie afdeling klassiek, zie ook achterin met nog zo'n 1200 medaillons van 10 en 20 cent!, over het algemeen in keurige kwaliteit. Enorme cataloguswaarde! (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2288

BRITISH COMMONWEALTH, Jammu and Kashmir 1866-1894, collection in 1 stockbook and 1 album with some better numbers, colour- and paper varieties, covers, etc. Interesting lot! (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2304

SCANDINAVIA, nice collection in a stockbook with booklets, postcards, covers, sheets and varieties. Visit our website for a better impression (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2311

UNITED EUROPE 1956-2001, complete MNH collection incl. blocks in 5 Lindner albums (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2312

VATICAN 1929-1972, collection */** in an album with f.i. Provisorien and several other good sets in very nice quality (Image)

NEDERLAND
image Sale No: 651
Lot No:2128

PUNTSTEMPELS op ruim 140 poststukken, uitgebreide verzameling op zegels, merendeels emissie 1872, tevens op enkele postwaardestukken, van de nummers 1, 2, 5, 6 (2x), 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 43, 44 (op nrs. 9, 19 en 34), 45, 46, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 67 (zonder krul, 1875 en met krul, 1891), 68 (2x waarvan 1x met naamstempel Wassenaar, 1869), 70, 71, 72, 73 (2x waarvan 1x met naamstempel Simpelveld, 1873), 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 95, 96 (met naamstempel Jaarsveld, 1871), 97, 99 (zonder extra punt, met punt tussen 9 en 9, en met punt na 99), 101, 102, 105, 106 (2x), 107 (2x waarvan 1x met naamstempel Raamsdonk, type V.60a, 1874), 108, 109 (groenblauw), 110 (met takjestempel, 1870), 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118 (op port P1 naar Rhenen, 1870), 119, 120, 121 (met naamstempel Fijnaart, zie ook Jans, p.338), 123, 125, 126 (met takjestempel en naamstempel Wyk en Aalburg, 1881), 129, 131, 132, 133, 135 (2x), 152, 157, 161, 162, 163, 166, 168, 170, 171, 172, 173 (met naamstempel Donkerbroek, mogelijk uniek, zie Jans, p.384), 174, 175, 176 (blauw), 177, 181, 184, 185, 187, 193, 195 (met naamstempel Boekel, zie Jans, p.410), 202, 207, 209, 212, 215, 216, 217, 218, 223, 224, 228, 229, 238, 239, 242, 245 en 247. Veel prachtige afstempelingen, ook enkele aangetekend, diverse buitenlandse bestemmingen, meerdere op poststuk schaarse kantoren, een zelden op deze wijze aangeboden prachtkavel in Leuchtturm ringband! (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2129

STEMPELVERZAMELING Emissie 1872, waarin allerlei typen en variaties, per abuis afgestempelde administratieve en buitenlandse stempels, poststukken, etc. op diverse waarden w.o. 2½ gulden, allemaal nauwgezet beschreven, in insteekboek. Bijzonder aantrekkelijk kavel! (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2130

EMISSIES 1867 EN 1869 PUNTSTEMPELS, verzameling tussen nrs. 1-135 op zo veel mogelijk verschillende waarden w.o. paren en strippen, diverse op 1 cent zwart, 1½ en 50 cent, veel mooie en zo volledig mogelijke afstempelingen op zegels in doorgaans goede kwaliteit, op volgorde in insteekboek (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2131

EMISSIE 1891 PUNTSTEMPELS, verzameling tussen nrs. 1-135 op zo veel mogelijk verschillende waarden van de 3 t/m 50 cent, met zo volledig mogelijke afstempelingen, op zegels in gevarieerde tot goede kwaliteit, op volgorde in insteekboek (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2132

PUNT-, kleinrond-, grootrond- en langebalk-afstempelingen in 3 boeken, waarbij div. aardige ex.! (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2133

KLEINRONDSTEMPELS op Emissie 1872, prachtige verzameling van postkantoren, opgezet per provincie, merendeels in uitgezochte kwaliteit w.o. Bodegrave, Dragten, Hardingsveld, Katwijk a/Z, Maarssen, Oirschot, Sas van Gent, Sluis, Velzen, Venraij, Vught, Warmond en Zutfen, op diverse waarden, tevens met 10 poststukken, in insteekboek. Tevens verzameling bijpost- en stationspostkantoren op losse zegels w.o. 'sGravenh:Balist:, 'sGravenh:Boekhst:, Rotterd:-Tulpstr: en 12 poststukken/briefvoorzijden in insteekalbum. Prachtkavel! (Image)

Opening EUR 740.00

image Sale No: 651
Lot No:2134

KLEIN- en GROOTRONDSTEMPELS, van spoor-, boot-, en tramlijnen op briefstukjes, poststukken en los, waarbij vele betere ex.! (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2135

GROOTRONDSTEMPELS, alfabetisch opgezet in 2 dikke insteekboeken wb. div. aardige afdrukken (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2136

GROOTRONDSTEMPELS, alfabetisch opgezet in dik insteekboek wb. vele complete afdrukken en div. betere ex. (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2137

GUMMISTEMPELS, uitgebreide, complete verzameling van ruim 150 ex. van de 4 postkantoren en alle daaronder ressorterende bijpostkantoren op knipsels van adreskaarten voor postpakketten uit 1925-1926 in zwart en/of violet, karmijn en blauw op zegels van het type Veth, met kopie informatief artikel Hospers (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2138

LANGEBALK- en KORTEBALKSTEMPELS, Uitgebreide verzameling in 23 dikke insteekboeken waarbij LB-stempels Romeins in 4 boeken, Arabisch in 4 boeken en KB-stempels 12-uurs in 5, en 24-uurs in 8 boeken, verder 1 boek betreffende Veldpost-stempels en 1 boek bijzondere PTT-dienststempels. Alles alfabetisch opgezet en voorzien van alle afdrukken van bestaande stempels. Een collectie in deze hoedanigheid en verregaande compleetheid door ons niet eerder aangeboden (Image)

Opening EUR 5,000.00

image Sale No: 651
Lot No:2142

POSTHISTORIE, album met 73 enveloppen Geuzendam nr. 31 ongebruikt, gebruikt, aangetekend en met bijfrankeringen (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2152

1852-1921, kleine gebruikte verzameling waarbij aardig 1e emissie, afstempelingen, typen en tandingen (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2153

1852-1942, o/* meest gebruikte verzameling in Davo album met talloze betere nummers o.a. 48, 61b/c, 80, 101, 104/05, 130/31, Telegram 1/6 en 8/12, BK 1/7 *, aardige afdeling roltanding en port wo. P67a/68b, hoge cat. waarde (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2154

1852-1944, o/*/** verzameling in Davo album met beter materiaal o.a. 48, 61b/c, 80, 90/101, 104/05, 130/31, Veth met en zonder watermerk, D1/8, Port met keerdrukken, etc. (Image)

Opening EUR 740.00

image Sale No: 651
Lot No:2155

1852-1945, o/* verzameling in klemband met talrijke goede nummers en series o.a. 1/12, 47/48, 80, 101, 104/05, 130/31, 163/65, D1/8, PW1/7, BK1/7, alsmede leuke afdeling port (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2156

1852-1956, gebruikte verzameling in gemengde kwaliteit, desondanks diverse aardige nummers aanwezig o.a. 1/3, 48, (fr/zfr), 80, 101, (attest Vleeming), 130/31, etc., etc., tevens enkele aardige afstempelingen, ets port enz. (Image)

image Sale No: 651
Lot No:2157

1852-1960, o/*/** verzameling in Leuchtturm album met beter materiaal o.a. 47, 48, 80, 104/05, 130/31, 346/49, 534/37, D1/8, IN 1/2, waarbij aardige ex. postfris en een hoge catalogus waarde! (Image)

Opening EUR 740.00

image Sale No: 651
Lot No:2158

1852-1962, o/*/** verzameling in Davo album, meest gebruikt tot ca. 1925, daarna dubbel verzameld zowel gebruikt als ongebruikt, vanaf ca. 1945 ongebruikt resp. postfris, bevat o.a. 48, 104/05, 105P *, 130/31, 534/37, het geheel in nette kwaliteit (Image)