Back to Stamps Netherlands and (former)overseas territorie

Records 1 to 25 of 83

Heritage Auctions Europe Sale: 83

Stamps Netherlands and (former)overseas territorie
Air Post stamps Netherlands
image Sale No: 83
Lot No:42

LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 100

Closed..Jun-27-2024, 11:00:00 EST

image Sale No: 83
Lot No:43

LP12-13 - ongebruikte Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 40

Covers/Postal stationary Netherlands
image Sale No: 83
Lot No:78

P17, 29, 31, 33 & 34 - gebruikt op portenvelop (Mod.no.272) en langebalkstempel Vianen 3.11.10, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Curaçao
image Sale No: 83
Lot No:505

Curaçao 1873-1949 in Davo album. Zeer mooie collectie gebruikt/ongebruikt/postfris en veelal dubbel aanwezig wb. oa. 22*, 26-28**, 57-67**, 74/74a* (in paar en in blok), 74a**, 75-81**, 81*, 89-99** +**+o, 104-120** + o, 128-137**, 178-181** + o, LP 1-3**(keur Brun), LP 82-88** en o, Port 31-33* en o, Port 34-43* etc. etc. Pracht koop! (Image)

Low Estimate € 1000

image Sale No: 83
Lot No:506

Curaçao/Ned. Antillen 1873-1999. Collectie ongebruikt/postfris wb. Zonder gom (als uitgegeven) en va. 1892 met gom (incl. nr. 22 met minimaal plakkerspoor) en veel postfris in 2 Leuchtturm klembanden. Tevens Aruba. Prachtkoop! (Image)

Low Estimate € 750

Sale No: 83
Lot No:507

Curaçao 2010-2012 gebruikt en postfris va. 2012-2022, Sint Maarten en Caribisch Nederland idem dito in 2 Davo albums.

Low Estimate € 500

image Sale No: 83
Lot No:508

Vrij complete collectie Curaçao/Antillen in 1 davo album voornamelijk ongebruikt, waarbij Nr 4, 11, 19-23, 104-120, 211-233, Luchtpost 82-88, port 1-20 en Port Engelse druk 31-33. Voor impressie zie foto. (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 83
Lot No:509

Curaçao en Nederlandse Antillen 1873-2009 ongebruikt/postfrisse collectie in 3 Davo albums.

Low Estimate € 100

Sale No: 83
Lot No:511

Curaçao, Nederlandse Antillen, Aruba 1873-2010 (**/*/0) met automaatboekjes, blokken, luchtpost en port. In 2 Importa albums

Low Estimate € 50

Sale No: 83
Lot No:512

Curaçao/Ned. Antillen 1873-2007. 4 voorraadboeken postfris/(on)gebruikt wb. ook wat ouder Curaçao postfris en veel 'modern' postfris wb. teven wat Aruba.

Low Estimate € 20

Dutch Indies
image Sale No: 83
Lot No:79

260 - postfrisse 50 cent donkergrijs Koningin Wilhelmina 1938 met watermerk, pr.ex., catw. € 750 (Image)

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00

image Sale No: 83
Lot No:80

277 - ongebruikt/postfrisse 20 cent roodlila Koningin Wilhelmina 1974 in veldeeltje van 14 stuks wb. 10x postfris, 7x pr.ex., catw. € 700 (Image)

Low Estimate € 40

image Sale No: 83
Lot No:81

289 - ongebruikt zonder gom, 25 gulden oranje Koningin Wilhelmina 1941, catw. € 325 (Image)

Low Estimate € 40

image Sale No: 83
Lot No:496

Nederlands Indië/ Ned. Nieuw Guinea 1864-1963 in Davo album. Collectie gebruikt/ongebruikt en vaak beide aanwezig, zeer goed gevuld wb. 1-16 gebruikt en 1 + 3-16 ongebruikt, idem 17-80, 115-128**, 129-134**, 79a (Cert. BKD, 1998), 149-159 * en o, 160-166* en o, 246-265**(260 cert. C. Muis, 2010), 280** en o, 287**, 289** en o, Port P3C **(Cert. NKD, 2016 doch zonder garantie), P1-4, D1-D7**, D2f**, 5f*z. fr.(Cert. Ned. Bond), Brandkast 1-7*, 383-388**, RIS serie * en o en NNG compleet gebruikt plus ongebr./postfris. Prachtkoop! (Image)

Low Estimate € 1000

Sold...EUR 1,900.00

Sold For 1900

image Sale No: 83
Lot No:497

Nederlands Indië voornamelijk ongebruikt in Davo album, Waarbij Nr 2 (tanding rechts?), Jaarbeurs Bandoeng, Japanse bezetting Malakka/Sumatra/Java, Port. Voor Impressie zie foto. (Image)

Low Estimate € 200

image Sale No: 83
Lot No:498

Nederlands Indië ongebruikte collectie in Davo album, Nr 7 (specimen), 21, 23-30, 81-98, Jaarbeurs Bandoeng 2x (niet gekeurd), Untea etc. Voor impressie zie foto. (Image)

Low Estimate € 175

Opening EUR 175.00

Sale No: 83
Lot No:499

Nederlands Indië in Davo album leuke starterscollectie met bijvoorbeeld "Jaarbeurs Bandoeng (niet compleet), Nr 165 (*), Brandkast, Untea etc.

Low Estimate € 75

Sale No: 83
Lot No:500

Nederlands Indië 1883-1947 meest ongebruikt in Davo album.

Low Estimate € 50

Sale No: 83
Lot No:501

Collectie puntstempels Nederlands Indië (op nrs. 9.) met 118 verschillende nrs. meest mooie afdrukken. Tevens 6 insteekkaarten met ook andere waardes.

Low Estimate € 40

Sale No: 83
Lot No:502

Handelaren stock Nederlands Indië/Indonesië in 1 stockboek 1868-2001 **/*/0 in gevarieerde kwaliteit met dienst, buiten bezit, port etc.

Low Estimate € 40

Sale No: 83
Lot No:503

Davo album Nederlands Indië en Nederlands Nieuw Guinea, waarbij port, dienst, luchtpost etc **/*/0.

Low Estimate € 20

Sale No: 83
Lot No:504

Nederlands Indië in Davo album ongebruikt postfris, Untea en Nieuw Guinea.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

First Day Covers Netherlands
image Sale No: 83
Lot No:51

E28 - Kinderzegels 1956 - onbeschreven met open klep, rechterzijde cover iets verkleurd, catw. € 225 (Image)

Low Estimate € 20

Sold...EUR 33.00

Sold For 33

image Sale No: 83
Lot No:52

E51pa - Zomerzegels 1962 - onbeschreven met open klep, afgekeurd ontwerp afbeelding Frans Hals, pr.ex., catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 75

image Sale No: 83
Lot No:53

E51pp & E51 - Zomerzegels 1962 - onbeschreven met open klep, proefdruk in beige ipv zilverdruk, pr.ex., catw. € 360 (Image)

Low Estimate € 75