Back to Stamps Netherlands and (former)overseas territorie

Records 1 to 25 of 370

Heritage Auctions Europe Sale: 79

Stamps Netherlands and (former)overseas territorie
(Former)overseas territories
image Sale No: 79
Lot No:1290

Zeer mooie collectie postfris/(on)gebruikt O.G. van Nederland met zeer veel betere zegels inclusief div. BEZIT BUITEN kop- en hoogstaand JAVA, Kopstaande Dienstopdrukken (deels met keur Ned. Bond), beter Port van alle gebieden (wb. Ned. Indië 1-4*) Voor i (Image)

Low Estimate € 1000

Closed..Jun-22-2023, 12:00:00 EST

image Sale No: 79
Lot No:1291

Curaçao/Ned. Antillen 1873-1998 in 2 Davo albums. Collectie Curaçao ongebruikt en Antillen v.a 1954 overwegend postfris. Curaçao vrijwel compleet (ex. 81) wb. ook beter luchtpost oa. 2/3**, 18-25** en op Brief, 82-88* (84-86 wat bruine tandpuntjes) aardig (Image)

Low Estimate € 650

image Sale No: 79
Lot No:1292

Collectie Nederlands Indië 1864-1949 met deels zowel gebruikt als ongebruikt aanwezig (en iets postfris) wb. tevens diverse tandingen, Port en Dienst alsmede Curaçao 1873-1948 en Suriname 1873-1945. (Image)

Low Estimate € 350

image Sale No: 79
Lot No:1293

O.G. 1864-1962 in klemband. Collectie gebruikt/ongebruikt aanvankelijk wat getint doch na 1910 overwegend goed met divers beter genoteerd in nette kwaliteit. (Image)

Low Estimate € 350

image Sale No: 79
Lot No:1294

O.G. van Nederland met Nederlands Indië 1864-1948, Ned. Nieuw Guinea 1950-1963, Curaçao/Antillen/Aruba 1873-1989 en Suriname 1873-1975. Collectie postfris/(on)gebruikt heel aardig gevuld met div. beter genoteerd en meest in goede kwaliteit in 2 blanco alb (Image)

Low Estimate € 300

image Sale No: 79
Lot No:1295

Collectie Nederlands Indië 1864-1948 met beter materiaal Ned. Nieuw Guinea*/** en Suriname 1873-1975 (va. 1945 veel postfris) wb. oa. Do.X serie (LP8-14) ongebruikt met Attest Lipsius (2011). (Image)

Low Estimate € 250

Sale No: 79
Lot No:1296

Startcollectie O.G. in 2 Davo albums wb. Ned. Indië 160-166** (z.fr./pr.), Curaçao 141-151*, Ned. Antillen 218-233* en overig veel ongebruikt/postfris Antillen en wat Suriname.

Low Estimate € 200

Sale No: 79
Lot No:1300

Startcollectie O.G. 1864-1972 incl. Indonesië in Holland album wb. Indië deel hier en daar getint en overig aardig gevuld met oa. Suriname Port 1-8 gebruikt.

Low Estimate € 75

Sale No: 79
Lot No:1301

3 albums FDC's wb. Suriname 1956-1975 en Nederlandse Antillen 1 t/m 436 (2010). Tevens Nederlands Nieuw Guinea FDC's 1-11 onbeschreven en 11 stuks UNTEA OP 2 FDC's.

Low Estimate € 75

Sale No: 79
Lot No:1302

Suriname ** 1991-2003 en Indonesië ** 1989-2001 verzamelingen waarbij veel thematisch materiaal en gelimiteerde oplage blokjes van Indonesië in 2 stokboeken.

Low Estimate € 60

Sale No: 79
Lot No:1303

Stockboek O.G. met wat beter Curaçao klassiek en iets luchtpost en postfris Ned. Antillen.

Low Estimate € 50

Sale No: 79
Lot No:1304

Album O.G. met startcollectie Nederlands Indië, Ned. Nieuw Guinea compleet ongebruikt incl. UNTEA en Indonesië 1949-1965 ongebruikt met complete RIS serie*. Tevens iets Japanse bezetting.

Low Estimate € 50

Sale No: 79
Lot No:1307

Nederlandse Antillen 1950-1999, Aruba 1986-1999, Ned. Nieuw Guinea en Suriname 1948-1975 verzameling in 3 Davo albums.

Low Estimate € 30

Sale No: 79
Lot No:1308

Aruba ** een verzameling in Davo luxe album met cassette 1986 - 1998 en de supplementen 2000 - 2006 en iets zegels hierin.

Low Estimate € 20

Air Post stamps Netherlands
image Sale No: 79
Lot No:184

LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, attest Vleeming 2023 (postfris zonder gebreken), catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 100

image Sale No: 79
Lot No:188

LP12-13 - ongebruikte Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 40

Brandkastzegels Netherlands
image Sale No: 79
Lot No:215

BK1-7 - ongebruikt/postfrisse serie Brandkastzegels 1921, 2,25 gld ongebruikt en 7½ gld minimaal plakkerspoor, overige waarden postfris in pr. kwaliteit, catw. € 1230 (Image)

Low Estimate € 250

image Sale No: 79
Lot No:216

BK1-7 - ongebruikte serie Brandkastzegels 1921, met de gebruikelijke gom, z.fr./pr.ex., catw. € 845 (Image)

Low Estimate € 150

image Sale No: 79
Lot No:217

BK1-7 - ongebruikte serie Brandkastzegels 1921, met kleine bemerkingen, z.fr., catw. € 845 (Image)

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00

Cancellations Netherlands
image Sale No: 79
Lot No:379

11 - Beverwijk op 28, 1 gulden grijsviolet Willem III, pr.ex., catw. € 150 (Image)

Low Estimate € 20

image Sale No: 79
Lot No:382

15 - Boxtel op 39, 15 cent geelbruin Prinses Wilhelmina, pr.ex., catw. € 100+ (Image)

Low Estimate € 15

Opening EUR 15.00
Sold...EUR 15.00

Sold For 15

image Sale No: 79
Lot No:384

21 - Emmen op 23, 15 cent oranjebruin Willem III, keur Koopman, pr.ex., catw. € 200+ (Image)

Low Estimate € 50

image Sale No: 79
Lot No:385

23 - Delfzijl op 11, 25 cent donkerviolet Willem III, pr.ex., catw. € 200, pracht afdruk (Image)

Low Estimate € 40

image Sale No: 79
Lot No:387

30 - Dragten op 38, 12½ cent grijs Prinses Wilhelmina, pr.ex., catw. € 125 (Image)

Low Estimate € 30

image Sale No: 79
Lot No:388

31 - Driebergen op 34, 3 cent oranje Prinses Wilhelmina, pr.ex., catw. € 150 (Image)

Low Estimate € 20