Stamps Netherlands and (former)overseas territorie (Former)overseas territories
Sale No: 79
Lot No:1290
Zeer mooie collectie postfris/(on)gebruikt O.G. van Nederland met zeer veel betere zegels inclusief div. BEZIT BUITEN kop- en hoogstaand JAVA, Kopstaande Dienstopdrukken (deels met keur Ned. Bond), beter Port van alle gebieden (wb. Ned. Indië 1-4*) Voor i (Image)
Low Estimate € 1000
Closed..Jun-22-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 79
Lot No:1291
Curaçao/Ned. Antillen 1873-1998 in 2 Davo albums. Collectie Curaçao ongebruikt en Antillen v.a 1954 overwegend postfris. Curaçao vrijwel compleet (ex. 81) wb. ook beter luchtpost oa. 2/3**, 18-25** en op Brief, 82-88* (84-86 wat bruine tandpuntjes) aardig (Image)
Low Estimate € 650
Sale No: 79
Lot No:1292
Collectie Nederlands Indië 1864-1949 met deels zowel gebruikt als ongebruikt aanwezig (en iets postfris) wb. tevens diverse tandingen, Port en Dienst alsmede Curaçao 1873-1948 en Suriname 1873-1945. (Image)
Low Estimate € 350
Sale No: 79
Lot No:1293
O.G. 1864-1962 in klemband. Collectie gebruikt/ongebruikt aanvankelijk wat getint doch na 1910 overwegend goed met divers beter genoteerd in nette kwaliteit. (Image)
Low Estimate € 350
Sale No: 79
Lot No:1294
O.G. van Nederland met Nederlands Indië 1864-1948, Ned. Nieuw Guinea 1950-1963, Curaçao/Antillen/Aruba 1873-1989 en Suriname 1873-1975. Collectie postfris/(on)gebruikt heel aardig gevuld met div. beter genoteerd en meest in goede kwaliteit in 2 blanco alb (Image)
Low Estimate € 300
Sale No: 79
Lot No:1295
Collectie Nederlands Indië 1864-1948 met beter materiaal Ned. Nieuw Guinea*/** en Suriname 1873-1975 (va. 1945 veel postfris) wb. oa. Do.X serie (LP8-14) ongebruikt met Attest Lipsius (2011). (Image)
Low Estimate € 250
Sale No: 79
Lot No:1296
Startcollectie O.G. in 2 Davo albums wb. Ned. Indië 160-166** (z.fr./pr.), Curaçao 141-151*, Ned. Antillen 218-233* en overig veel ongebruikt/postfris Antillen en wat Suriname.
Low Estimate € 200
Sale No: 79
Lot No:1300
Startcollectie O.G. 1864-1972 incl. Indonesië in Holland album wb. Indië deel hier en daar getint en overig aardig gevuld met oa. Suriname Port 1-8 gebruikt.
Low Estimate € 75
Sale No: 79
Lot No:1301
3 albums FDC's wb. Suriname 1956-1975 en Nederlandse Antillen 1 t/m 436 (2010). Tevens Nederlands Nieuw Guinea FDC's 1-11 onbeschreven en 11 stuks UNTEA OP 2 FDC's.
Low Estimate € 75
Sale No: 79
Lot No:1302
Suriname ** 1991-2003 en Indonesië ** 1989-2001 verzamelingen waarbij veel thematisch materiaal en gelimiteerde oplage blokjes van Indonesië in 2 stokboeken.
Low Estimate € 60
Sale No: 79
Lot No:1303
Stockboek O.G. met wat beter Curaçao klassiek en iets luchtpost en postfris Ned. Antillen.
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No:1304
Album O.G. met startcollectie Nederlands Indië, Ned. Nieuw Guinea compleet ongebruikt incl. UNTEA en Indonesië 1949-1965 ongebruikt met complete RIS serie*. Tevens iets Japanse bezetting.
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No:1307
Nederlandse Antillen 1950-1999, Aruba 1986-1999, Ned. Nieuw Guinea en Suriname 1948-1975 verzameling in 3 Davo albums.
Low Estimate € 30
Sale No: 79
Lot No:1308
Aruba ** een verzameling in Davo luxe album met cassette 1986 - 1998 en de supplementen 2000 - 2006 en iets zegels hierin.
BK1-7 - ongebruikt/postfrisse serie Brandkastzegels 1921, 2,25 gld ongebruikt en 7½ gld minimaal plakkerspoor, overige waarden postfris in pr. kwaliteit, catw. € 1230 (Image)
Low Estimate € 250
Sale No: 79
Lot No:216
BK1-7 - ongebruikte serie Brandkastzegels 1921, met de gebruikelijke gom, z.fr./pr.ex., catw. € 845 (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 79
Lot No:217
BK1-7 - ongebruikte serie Brandkastzegels 1921, met kleine bemerkingen, z.fr., catw. € 845 (Image)
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Cancellations Netherlands
Sale No: 79
Lot No:379
11 - Beverwijk op 28, 1 gulden grijsviolet Willem III, pr.ex., catw. € 150 (Image)