Collectie "geïllustreerd verzamelen" in 4 luxe Davo albums, specialistisch verzameld op types, zo goed als bijna compleet. Frankeerwaarde +/- € 4240,-.
Low Estimate € 1700
Opening EUR 1,700.00
Sold...EUR 1,901.00
Closed..Jun-27-2024, 11:00:00 EST
Sold For 1901
Sale No: 83
Lot No:2201
Nederland Frankeergeldig 2009-2019 in 2 Importa ringbanden waarbij 1949x1 en persoonlijke zegels. Frankeerwaarde +/- € 3775,-.
Low Estimate € 1510
Opening EUR 1,510.00
Sold...EUR 1,631.00
Sold For 1631
Sale No: 83
Lot No:2202
Nederland 2001-2023 in 3 stockboeken en plastic zakje. Frankeerwaarde +/- €2250,-.
Low Estimate € 900
Sold...EUR 959.00
Sold For 959
Sale No: 83
Lot No:2203
Nederland frankeergeldig 1981-2016 handelsvoorraad in 3 dikke stockboeken. Frankeerwaarde +/- € 2250,-.
Low Estimate € 900
Sale No: 83
Lot No:2204
Nederland handelarenstock in 3 stockboeken 1973-1991/2001-2010 gestempeld en postfris (vaak 8x). Frankeerwaarde +/- € 2200,-.
Low Estimate € 880
Opening EUR 880.00
Sold...EUR 880.00
Sold For 880
Sale No: 83
Lot No:2205
Handelaren stock Nederland 2016-2018 postfris, meest velletjes met veel persoonlijke thema's zoals Janneke Brinkman Salentijn, Vogels, Bruna etc. Frankeerwaarde +/- € 2170,-.
Low Estimate € 870
Opening EUR 870.00
Sold...EUR 1,056.00
Sold For 1056
Sale No: 83
Lot No:2206
Nederland Frankeergeldig 2001-2022 in 3 Davo albums waarbij 1101x1 en cryptozegel. Frankeerwaarde +/- € 2040,-.
Low Estimate € 820
Opening EUR 820.00
Sold...EUR 851.00
Sold For 851
Sale No: 83
Lot No:2207
Handelaren stock Nederland postfris 2012-2014 waarbij veel velletjes zoals, mooi Nederland, persoonlijke zegels, Zilver en ook iets gestempeld. Frankeerwaarde +/- € 1850,-.
Low Estimate € 740
Opening EUR 740.00
Sold...EUR 789.00
Sold For 789
Sale No: 83
Lot No:2208
Handelaren stock Nederland 2014-2016 postfris, meest velletjes met veel persoonlijke thema's zoals, Van Gogh, Janneke Brinkman Salentijn, Spar etc. Frankeerwaarde +/- € 1720,-.
Low Estimate € 680
Opening EUR 680.00
Sold...EUR 821.00
Sold For 821
Sale No: 83
Lot No:2209
Map met Nederland 151 velletjes van 10 (tarief) frankeergeldig meeste velletjes op de rand ingeplakt geweest. Frankeerwaarde +/- € 1650,-.
Low Estimate € 650
Sold...EUR 670.00
Sold For 670
Sale No: 83
Lot No:2210
Map met Nederlandse frankeerzegels (1421x1) los en in velletjes/blokken, veel velletjes ingeplakt geweest doch zegels postfris. Frankeerwaarde +/- € 1550,-.
Low Estimate € 620
Opening EUR 620.00
Sold...EUR 631.00
Sold For 631
Sale No: 83
Lot No:2211
Handelaren stock Nederland 2018-2020 postfris, overwegend velletjes van 6 en 10 w.o persoonlijke zegels en XL-zegels. Frankeerwaarde +/- € 1500,-.
Low Estimate € 600
Sold...EUR 802.00
Sold For 802
Sale No: 83
Lot No:2212
Nederland t/m 2019 in 3 Davo albums en 1 Importa. Frankeerwaarde (450x1) +/- € 1475,- tevens ook iets gestempeld.
Low Estimate € 590
Opening EUR 590.00
Sold...EUR 590.00
Sold For 590
Sale No: 83
Lot No:2213
Nederland Frankeergeldig 3 stockboeken postfris en gestempeld 1998-2007. Frankeerwaarde +/- € 1480,-.
Low Estimate € 590
Opening EUR 590.00
Sold...EUR 590.00
Sold For 590
Sale No: 83
Lot No:2214
Nederland collectie 1990-2016 in 2 luxe Leuchtturm albums. Frankeergeldig +/- € 1400,-.
Low Estimate € 560
Opening EUR 560.00
Sold...EUR 560.00
Sold For 560
Sale No: 83
Lot No:2215
Handelaren stock Nederland 2010-2011 postfris waarbij frankeerwaarde +/- € 1380,-. Tevens wat diverse w.o Blauwdrukken.
Low Estimate € 550
Opening EUR 550.00
Sold...EUR 567.00
Sold For 567
Sale No: 83
Lot No:2216
Nederland 1993-2016 collectie velletjes in 2 Davo luxe albums. Frankeerwaarde +/- €1300,-.
Low Estimate € 520
Opening EUR 520.00
Sale No: 83
Lot No:2217
Nederland persoonlijke postzegels in Safe album waarbij Luchtvaart, Flora&Fauna etc (548x tarief- 260x priority). Frankeerwaarde +/- € 1100,-.
Low Estimate € 440
Opening EUR 440.00
Sold...EUR 541.00
Sold For 541
Sale No: 83
Lot No:2218
Nederland 3 ringbanden PTT mapjes Nr 419 t/m 555b. Frankeerwaarde +-/ € 1070,-,
Low Estimate € 430
Opening EUR 430.00
Sold...EUR 430.00
Sold For 430
Sale No: 83
Lot No:2219
Nederland stockboek persoonlijke postzegels w.o Chinese Dierenriem, Typisch Nederland, Flora&Fauna, Rien Poortvliet etc. Frankeerwaarde (890x1) +/- €1090,-.
Low Estimate € 430
Opening EUR 430.00
Sold...EUR 541.00
Sold For 541
Sale No: 83
Lot No:2220
Nederland 1997-2013 in 2 Davo albums en een losse zak. Frankeerwaarde +/- € 960,-.
Low Estimate € 380
Opening EUR 380.00
Sale No: 83
Lot No:2221
Nederland Frankeergeldig waarbij prestige boekjes 1-89 (compleet) en 10 persoonlijke prestigeboekjes in 4 Davo albums. Frankeerwaarde +/- € 930,-.
Low Estimate € 370
Opening EUR 370.00
Sold...EUR 401.00
Sold For 401
Sale No: 83
Lot No:2222
Collectie Nederland in twee Davo albums, frankeergeldig circa €850,-
Low Estimate € 340
Opening EUR 340.00
Sale No: 83
Lot No:2223
Nederland frankeergeldig met persoonlijke zegels met Flora&Fauna, Nijntje, Tom Poes, Fabeltjeskrant etc. Frankeerwaarde (576x1) +/- € 775,-.
Low Estimate € 310
Opening EUR 310.00
Sold...EUR 391.00
Sold For 391
Sale No: 83
Lot No:2224
Nederland Frankeergeldig waarbij 209x1 in 2 insteekboeken. Frankeerwaarde +/- € 780,-.