Back to Netherlands valid stamps / Face value

Records 1 to 25 of 84

Heritage Auctions Europe Sale: 83

Netherlands valid stamps / Face value
Albums
Sale No: 83
Lot No:2200

Collectie "geïllustreerd verzamelen" in 4 luxe Davo albums, specialistisch verzameld op types, zo goed als bijna compleet. Frankeerwaarde +/- € 4240,-.

Low Estimate € 1700

Opening EUR 1,700.00
Sold...EUR 1,901.00

Closed..Jun-27-2024, 11:00:00 EST
Sold For 1901

Sale No: 83
Lot No:2201

Nederland Frankeergeldig 2009-2019 in 2 Importa ringbanden waarbij 1949x1 en persoonlijke zegels. Frankeerwaarde +/- € 3775,-.

Low Estimate € 1510

Opening EUR 1,510.00
Sold...EUR 1,631.00

Sold For 1631

Sale No: 83
Lot No:2202

Nederland 2001-2023 in 3 stockboeken en plastic zakje. Frankeerwaarde +/- €2250,-.

Low Estimate € 900

Sold...EUR 959.00

Sold For 959

Sale No: 83
Lot No:2203

Nederland frankeergeldig 1981-2016 handelsvoorraad in 3 dikke stockboeken. Frankeerwaarde +/- € 2250,-.

Low Estimate € 900

Sale No: 83
Lot No:2204

Nederland handelarenstock in 3 stockboeken 1973-1991/2001-2010 gestempeld en postfris (vaak 8x). Frankeerwaarde +/- € 2200,-.

Low Estimate € 880

Opening EUR 880.00
Sold...EUR 880.00

Sold For 880

Sale No: 83
Lot No:2205

Handelaren stock Nederland 2016-2018 postfris, meest velletjes met veel persoonlijke thema's zoals Janneke Brinkman Salentijn, Vogels, Bruna etc. Frankeerwaarde +/- € 2170,-.

Low Estimate € 870

Opening EUR 870.00
Sold...EUR 1,056.00

Sold For 1056

Sale No: 83
Lot No:2206

Nederland Frankeergeldig 2001-2022 in 3 Davo albums waarbij 1101x1 en cryptozegel. Frankeerwaarde +/- € 2040,-.

Low Estimate € 820

Opening EUR 820.00
Sold...EUR 851.00

Sold For 851

Sale No: 83
Lot No:2207

Handelaren stock Nederland postfris 2012-2014 waarbij veel velletjes zoals, mooi Nederland, persoonlijke zegels, Zilver en ook iets gestempeld. Frankeerwaarde +/- € 1850,-.

Low Estimate € 740

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 789.00

Sold For 789

Sale No: 83
Lot No:2208

Handelaren stock Nederland 2014-2016 postfris, meest velletjes met veel persoonlijke thema's zoals, Van Gogh, Janneke Brinkman Salentijn, Spar etc. Frankeerwaarde +/- € 1720,-.

Low Estimate € 680

Opening EUR 680.00
Sold...EUR 821.00

Sold For 821

Sale No: 83
Lot No:2209

Map met Nederland 151 velletjes van 10 (tarief) frankeergeldig meeste velletjes op de rand ingeplakt geweest. Frankeerwaarde +/- € 1650,-.

Low Estimate € 650

Sold...EUR 670.00

Sold For 670

Sale No: 83
Lot No:2210

Map met Nederlandse frankeerzegels (1421x1) los en in velletjes/blokken, veel velletjes ingeplakt geweest doch zegels postfris. Frankeerwaarde +/- € 1550,-.

Low Estimate € 620

Opening EUR 620.00
Sold...EUR 631.00

Sold For 631

Sale No: 83
Lot No:2211

Handelaren stock Nederland 2018-2020 postfris, overwegend velletjes van 6 en 10 w.o persoonlijke zegels en XL-zegels. Frankeerwaarde +/- € 1500,-.

Low Estimate € 600

Sold...EUR 802.00

Sold For 802

Sale No: 83
Lot No:2212

Nederland t/m 2019 in 3 Davo albums en 1 Importa. Frankeerwaarde (450x1) +/- € 1475,- tevens ook iets gestempeld.

Low Estimate € 590

Opening EUR 590.00
Sold...EUR 590.00

Sold For 590

Sale No: 83
Lot No:2213

Nederland Frankeergeldig 3 stockboeken postfris en gestempeld 1998-2007. Frankeerwaarde +/- € 1480,-.

Low Estimate € 590

Opening EUR 590.00
Sold...EUR 590.00

Sold For 590

Sale No: 83
Lot No:2214

Nederland collectie 1990-2016 in 2 luxe Leuchtturm albums. Frankeergeldig +/- € 1400,-.

Low Estimate € 560

Opening EUR 560.00
Sold...EUR 560.00

Sold For 560

Sale No: 83
Lot No:2215

Handelaren stock Nederland 2010-2011 postfris waarbij frankeerwaarde +/- € 1380,-. Tevens wat diverse w.o Blauwdrukken.

Low Estimate € 550

Opening EUR 550.00
Sold...EUR 567.00

Sold For 567

Sale No: 83
Lot No:2216

Nederland 1993-2016 collectie velletjes in 2 Davo luxe albums. Frankeerwaarde +/- €1300,-.

Low Estimate € 520

Opening EUR 520.00

Sale No: 83
Lot No:2217

Nederland persoonlijke postzegels in Safe album waarbij Luchtvaart, Flora&Fauna etc (548x tarief- 260x priority). Frankeerwaarde +/- € 1100,-.

Low Estimate € 440

Opening EUR 440.00
Sold...EUR 541.00

Sold For 541

Sale No: 83
Lot No:2218

Nederland 3 ringbanden PTT mapjes Nr 419 t/m 555b. Frankeerwaarde +-/ € 1070,-,

Low Estimate € 430

Opening EUR 430.00
Sold...EUR 430.00

Sold For 430

Sale No: 83
Lot No:2219

Nederland stockboek persoonlijke postzegels w.o Chinese Dierenriem, Typisch Nederland, Flora&Fauna, Rien Poortvliet etc. Frankeerwaarde (890x1) +/- €1090,-.

Low Estimate € 430

Opening EUR 430.00
Sold...EUR 541.00

Sold For 541

Sale No: 83
Lot No:2220

Nederland 1997-2013 in 2 Davo albums en een losse zak. Frankeerwaarde +/- € 960,-.

Low Estimate € 380

Opening EUR 380.00

Sale No: 83
Lot No:2221

Nederland Frankeergeldig waarbij prestige boekjes 1-89 (compleet) en 10 persoonlijke prestigeboekjes in 4 Davo albums. Frankeerwaarde +/- € 930,-.

Low Estimate € 370

Opening EUR 370.00
Sold...EUR 401.00

Sold For 401

Sale No: 83
Lot No:2222

Collectie Nederland in twee Davo albums, frankeergeldig circa €850,-

Low Estimate € 340

Opening EUR 340.00

Sale No: 83
Lot No:2223

Nederland frankeergeldig met persoonlijke zegels met Flora&Fauna, Nijntje, Tom Poes, Fabeltjeskrant etc. Frankeerwaarde (576x1) +/- € 775,-.

Low Estimate € 310

Opening EUR 310.00
Sold...EUR 391.00

Sold For 391
Sale No: 83
Lot No:2224

Nederland Frankeergeldig waarbij 209x1 in 2 insteekboeken. Frankeerwaarde +/- € 780,-.

Low Estimate € 310

Opening EUR 310.00
Sold...EUR 310.00

Sold For 310