Germany and German Colonies Album - Europa en gebieden EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 642
Lot No:2035
OUD DUITSE STATEN 1849-1920, Bayeren en Württemberg, mooie opgezette verzameling o/* met betere nrs., in Lindner ringband (Image)
Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sale No: 642
Lot No:2037
DUITSE RIJK 1872-1945, meest gebruikte verzameling in 2 Lindner albums, met diverse aardige nrs. o.a. Mi. 344/50, 407/09, 499/507, 508/11 **, etc. (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 642
Lot No:2039
DANZIG en PORT GDANSK 1920-1939, keurig opgezette verzameling o/* in Lindner ringband, vaak dubbel verzameld met betere nrs. (Image)
Sale No: 642
Lot No:2040
SAAR en SAARLAND 1920-1959, o/* in 2 Lindner ringbanden, keurig opgezette verzameling met betere nummers (Image)
Sale No: 642
Lot No:2043
BERLIJN 1948-1990, geheel gebruikte verz. in Davo album met o.a. 35/41 en 61/63, tevens DDR met 286/288, etc., in Schaubek album (Image)
Sale No: 642
Lot No:2046
BUNDESPOST en BERLIJN 1948-2007, mooie geheel gebruikte collectie met postzegelboekjes en combinaties, met veel goed materiaal uit de beginjaren, vaak ook op brief of kaart, tevens kleine verz. DDR 1965-1972, het geheel in 3 albums (Image)
Sale No: 642
Lot No:2047
BUNDESPOST en BERLIJN 1949-1985, cpl. gebruikte verz. (ex. Blok 1 van Berlijn) in keurige kwaliteit in 2 Davo albums, wb. div. ex. gekeurd. Mooie collectie met hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 642
Lot No:2067
EUROPA, o/*/** verzameling blokken en velletjes van West Europese landen in 2 albums, wb. diverse beter genoteerde nummers o.a. Duitse Rijk blok 1 en 3, Duitsland blok 1, DDR Marx blokken, Frankrijk blok 3, Monaco blok 1, Luxemburg blok 3 en 7, Vaticaan blok 1, Zwitserland blok 11, etc., etc. (Image)
Sold...EUR 950.00
Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No:2263
WERELD, mooie partij postwaardestukken gebruikt, meest Duitsland, in 2 verhuisdozen
Sale No: 642
Lot No:2285
DUITSLAND, doosje met ruim € 800 frankeergeldig materiaal
Sale No: 642
Lot No:2286
WERELD POSTHISTORIE, doosje met ruim 40 poststukken waarbij goede ex. Duitsland o.a. Zeppelin (Image)
Sale No: 642
Lot No:2347
DUITSLAND, Duitse Rijk, Gebieden, Bund, Berlijn en DDR, o/*/** in 13 albums en 16 insteekboeken, in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 642
Lot No:2374
DUITSLAND, vanaf de Oude Duitse Staten wb. aardig Bayern en Württemberg, Duitse Rijk wb. div. goede nrs. o/*/**, Danzig, Memel, Saar, en SBZ, alsmede iets Bizone, Bund en iets diversen in 6 albums en 5 insteekboeken. Mooie koop met zeer hoge cataloguswaarde in verhuisdoos
Sale No: 642
Lot No:2382
DUITSE RIJK, BERLIJN en BUNDESPOST, */** en iets gebruikt in 3 Davo de Luxe albums en 7 insteekboeken, wb. enkele aardige postfrisse nrs./series en blokken van Duitse Rijk en enkele goede series beginperiode Berlijn
Sale No: 642
Lot No:2424
DUITSE RIJK 1872-1944, o/* mooi opgezette verzameling met betere nrs. in 3 Lindner ringbanden, tevens 2 insteekboeken met doubletten
Sale No: 642
Lot No:2474
DUITSLAND 1850-1947, Oude Staten, Duitse Rijk, Bezette Gebieden, Danzig, Memel, Saar, Koloniën, SBZ, etc., o/*/** in 2 albums, 13 insteekboeken en 1 map, wb. div. goede nrs., series en blokken en zhcw. (Image)
Sale No: 642
Lot No:2482
DUITSLAND 1996-2010, postfris in album, map en insteekboek, frankeergeldig € 475
Sale No: 642
Lot No:2490
DUITSLAND, partij tot ca.2004 in 10 albums, 4 insteekboeken en mapje met aardig Duitse Rijk, DDR, etc., wb. beter materiaal in 2 dozen
Sale No: 642
Lot No:2522
DUITSE RIJK 1872-1945, o/* in 2 albums en 2 insteekboeken, wb. div. aardige nrs. en series
Sale No: 642
Lot No:2523
BERLIJN 1948-1990, o/*/** in 2 albums en 2 insteekboeken, wb. zwart- en roodopdrukken, doubletten, etc.
Sale No: 642
Lot No:2526
DUITSLAND ca.2001-2017, modern materiaal in 3 insteekboeken en album met veel boekjes, frankeerwaarde € 2200
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 642
Lot No:2529
DUITSLAND, Oud Duitse Staten, Duitse Rijk, Bezette Gebieden WO-I en II, Danzig, Saar, Franse Zone, Bizone, SBZ en Bund, o/*/** in 10 Safe albums in 2 dozen
Sale No: 642
Lot No:2546
DUITSLAND, Duitse Rijk, Gebieden W.O.I en II, Danzig, Saar, DDR, Bund en Berlijn, o/*/** in 29 insteekboeken, in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 642
Lot No:2578
DDR 1949-1990, cpl. gebruikte en iets ongebr./pfr. verz., wb. extra's in 4 Abria en 1 Schaubek album
Sale No: 642
Lot No:2593
MOTIEF Muziek, o/*/** in 3 Lindner albums, wb. div. aardige nummers o.a. Duitse Rijk 499/507, alsmede 4 insteekboeken met diverse thema's en landen