Rietdijk veilingen B.V. Sale: 422
Asia
Macao
Sale No: 422
Lot No:1064
MACAO [1985-2011]. Postfrisse verz. van 68 verschillende velletjes in dik insteekboek. (Image)
Closed..Apr-21-2024, 18:00:00 EST
Sale No: 422
Lot No:1103
MACAO [1981-1997]. Postfrisse verz. en deels dubbel aanwezig in Safe ringband, stockboek, jaarsets en los incl. boekjes, blocks en velletjes. (Image)
Sale No: 422
Lot No:2581
MACAO [1992-2019]. Verz. van 290 postfrisse blocks vanaf nr. 19 in ringband. (Image)
Closed..Apr-22-2024, 18:00:00 EST