1297 Doos Nederland wb. collectie postfris 1971-1999 in album, div. Nederland postfris jaren 90, deels op albumsupplementen, in kistje etc., insteekboek O.G. */** wb. ook Rep. Suriname, etc. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1298 Doos met startcollectie Nederland 1872-2000 wb. jaren 50 deels wat vastgeplakt alsmede Nederlands-Indië en iets O.G. in 3 albums. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1299 Doos post(waarde)stukken Nederland mewt langebalkstempels in 8 mappen/albums partij briefstukjes Nederland en Nederlands-Indië en wat zegels Nederlands-Indië. Nogal wisselende kwaliteit. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1300 Doosje Nederlands-Indië 1900-1945 gestempeld engros in zakjes. Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1301 Doosje PTT-mapjes Antillen en max. kaarten Nederland Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 08:00 AM
NETHERLANDS- INDIES / Nederlands-Indië
453 imageVerzameling Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea postfris/(on)gebruikt tussen 1864 en 1962 in een Lindner album wb betere frankeerzegels, porten, luchtpost en dienst verzameld op tanding en types. Prachtkoop! (Image) Low Estimate € 600

Closing..Feb-15, 08:00 AM
454 imageNederlands-Indië/Ned. Nieuw-Guinea 1870-1962 in Davo album. Collectie ongebruikt met types en tandingen, div. beter genoteerd (zie fotocollage), Luchtpost, Port, Dienst, Japanse bezetting, beginseries Indonesië (wb. RIS) etc. Hoge cat. waarde! (Image) Low Estimate € 450

Closing..Feb-15, 08:00 AM
455 imageNederlands-Indië 1864-1948 in album. Collectie gebruikt en gespecialiseerd op tandingen wb. uitgebreid emissie 1870, opdruk varianten, stempelmateriaal, Port met types, en wat plaatfouten) Luchtpost en Dienst. Tevens Japanse bezetting (wb. types en stempe (Image) Low Estimate € 350

Closing..Feb-15, 08:00 AM
456 imageNederlands-Indië 1864-1948 in klemband. Collectie gebruikt /ongebruikt vrijwel compleet, doch topnummers incl. Dienst en Brandkast met nogal wat bemerkingen wo. nagestempeld/nagetand. Bezichtiging noodzakelijk! (Image) Low Estimate € 300

Closing..Feb-15, 08:00 AM
457 imageNederlands-Indië/Ned. Nieuw-Guinea 1864-1963 in Davo album. Collectie gebruikt/ongebruikt, vrijwel compleet aanwezig meest in goede kwaliteit. (Image) Low Estimate € 250

Closing..Feb-15, 08:00 AM
458 imageVerzameling Nederlands-Indië postfris(on)gebruikt 1864-1948 in een Lindner album wb. diverse Java opdrukken hoog en kopstaand, bezit buiten, tandingen etc.. (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-15, 08:00 AM
459 Nederlands-Indië/Ned. Nieuw-Guinea 1864-1962 in Davo album. Collectie postfris/(on)gebruikt met oa. nrs. 1 t/m 165 gebruikt/ongebruikt en nadien aardig gevuld wb. tevens Nieuw-Guinea aanwezig. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 08:00 AM
460 Nederlands-Indië/Ned. Nieuw-Guinea 1870-1962 in ringband. Startcollectie postfris/(on)gebruikt met oa. Nederlands-Indië 160/166* in prachtkwaliteit. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 08:00 AM
461 Voorraadboek postfris va. 2010 met Caraïbisch Nederland, Curaçao en St. Maarten t/m 2015. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 08:00 AM
462 Gestempelde voorraad Nederlands-Indië in oud voorraadboek. Low Estimate € 25

Closing..Feb-15, 08:00 AM