1282 Doos N.O.G. wb. startcollectie Nederland met div. postfris eind jaren 30 en na 1945 veel ongebruikt tot ca. 1965. Tevens FDC's uit E48-E310, ringband automaatboekjes, div. combinaties en Schaubek album met startverzameling O.G. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1283 Kistje postfris Nederland jaren 30 wb. wat series. Tevens iets Nederlands-Indië. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1284 Doos Nederland en O.G. in oud AVRO album, 2 oude insteekboeken en wat albumbladen met veel vooroorlogs materiaal wb. postfris. Bezichtiging aanbevolen. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1285 Doos diversen Nederland en O.G. op albumbladen en insteekkaartjes wb. Nederlandse plaatfouten/varianten, tandingen, wat beter Port wb. P59*, Curaçao nr. 81*, LP 18/25*/** en Port 7III(*), 1e emissie Suriname en div. opdrukvarianten. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1286 6 albums FDC's Suriname uit 1960-2007 wb. meerdere doubletten (ook van de modernere) en wat brugparen etc. in doos. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1287 Doos divers Nederland en O.G. met tal van betere plaatfouten (oa. 507P2, 538P, 644P, 691P, 722P, 725P, 727P, 728P) deels in postfrisse blokken van 4, div. beter materiaal wb. Nederland 97/98*, 101* (dun), Curaçao 80/81*(pr. ex). Tevens Nederland 1078fa (z Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1288 imagePost(waarde)stukken Nederlands-Indië en Nederland wb. 1e vluchten en gelegenheidsstempels. Leuk lot! (Image) Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1289 Insteekboek Nederland en O.G. wb. doubletten, wat modern postfris (€) wat poststukken, blokken van 4 etc. Tevens 3 grootformaat poststukken (naar Ned. Indië) in fotolijstjes Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1290 Doos Nederland en O.G. in voorraadboek en map doubletten automaatboekjes. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1291 Doos automaat/postzegelboekjes uit 1-64 alsmede doosje boekjes O.G. en wat Indonesië. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1292 Doos Nederland en O.G. wb. FDC's, Postzegel/automaatboekjes, startverzameling etc. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1293 Doos Nederland wb. collectie 1945-1999 postfris/(on)gebruikt in 3 albums, startcollectie 1867-1954 gebruikt en 5 insteekboeken div. Nederland wb. tevens Nederlands Indië en Vaticaan. Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1294 Doos Nederland en O.G. wb. aardig gevulde startcollectie Nederland 1852-1998. Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1295 Doos O.G. van Nederland wb. startcollectie in Davo-album en 2 insteekboeken postfris/(on)gebruikt. Low Estimate € 35

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1296 Doos Nederland en O.G. in 9 insteekboeken albums wb. postfris jaren 50 Nederland, FDC's uit E93-E357 en postfris O.G. uit 1949-1977. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 08:00 AM