445 O.G. 1873-1987 in 2 Davo albums. Starcollectie O.G. wb. Wat beter Ned. Indië wo. Klassiek, 63/80*, 149/159 (hoekstempeltjes), 166*, wat beter Curaçao, Antillen tot 1987 en wat Suriname tot 1975. Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 08:00 AM
446 Goed gevulde startcollectie O.G. van Nederland 1873-1976 postfris/(on)gebruikt in 2 klembanden. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 08:00 AM
447 Suriname 1873-1976 in Davo de luxe album. Startcollectie postfris/(on)gebruikt aanvankelijk zeer matig gevuld doch na 1948 goed gevuld. Tevens Ned. Nieuw-Guinea compleet ongebruikt aanwezig incl. UNTEA. Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 08:00 AM
448 Nederland Nieuw-Guinea 1950-1962 in blanco album. Collectie overwegend postfris wb. div. veldeeltjes, wat poststukken en UNTEA serie. Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 08:00 AM
449 Startcollectie Suriname postfris/(on)gebruikt met wat klassiek en oud en na 1945 vrijwel compleet aanwezig, in Davo cristal album. Low Estimate € 40

Closing..Feb-15, 08:00 AM
450 2 insteekboeken O.G. meest 60/70er jaren postfris in blokken van 4 en iets ouder Suriname. Low Estimate € 30

Closing..Feb-15, 08:00 AM
451 imagePartijtje albumbladen met en zonder zegels meest 2014/15 wb. Curaçao, Aruba etc. (Image) Low Estimate € 25

Closing..Feb-15, 08:00 AM
452 Davo de luxe-album voor Nederlands-Indië en Nederlands Nieuw-Guinea met minimale startcollectie en lege Davo de luxe band Nederland VIII. Beide met hoes. Low Estimate € 5

Closing..Feb-15, 08:00 AM
NETHERLANDS AND OVER- SEA / Nederland en Overzeese Gebiedsdelen
1275 Doos Nederland en O.G. op bladen in 9 mappen wb. Port Nederland en startcollecties Nederlands-Indië (wb. 1e vluchten), Curaçao/Ned. Antillen (wb. 104/120*) en Suriname va. 1873. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1276 Doos met startverzameling Nederland en O.G. in 4 Davo albums wb. Nederland 1872-1995 postfris/(on)gebruikt (va. 1925 goed gevuld), Ned. Indië/N.N.G. 1872-1962, Antillen/Aruba t/m 1995 (wb. veel postfris) en Suriname 1946-1975. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1277 Doos diversen wb. Nederland en O.G. va. 1852 op albumbladen en in insteekboek met div. beter genoteerd als. Ned. 48, 49, 105, 130/131 etc. Tevens div. buitenland wb. Luxemburg Europa 1956** (vrijwel pracht). Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1278 Doos Nederland waarbij veel gestempeld voor 1940 in kleine aantallen. Tevens postfris en ongebruikt waarbij enige met nieuwe gom. Zeer hoge cat. waarde! Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1279 Collectie O.G. in 3 albums wb. Nederlands-Indië 1870-1948 (matig gevuld), Ned. Nieuw-Guinea */** compleet, incl. UNTEA**, Curaçao (matig gevuld, Aruba 1986-2006** (compleet) en Suriname 1873-1975, va. 1930 heel aardig gevuld met veel postfris. Tevens leeg Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1280 Doos Nederland en O.G. in 7 albums wb. collectie Ned. Indië 1899-1948*, Suriname 1891-1976 postfris/(on)gebruikt, Indonesië 1949-1971 postfris/(on)gebruikt, Ned. Nieuw-Guinea compleet*, Curaçao/Antillen 1900-1976, startverzameling Antillen/Suriname en Ned Low Estimate € 125

Closing..Feb-16, 08:00 AM
1281 Doos O.G. in 5 insteekboeken en 1 ringband wb, Curaçao/Nederlandse Antillen tot 1997 (wb. veel postfris inlc. doubletten), Aruba 1987-1999** (in paren) en wat divers. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 08:00 AM