EUROPE continued...

1649 Verhuisdoos Roodfrankeringen op A5 en/of vensterenveloppen. Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 05:00 AM
NETHERLANDS / Plaatfouten en misdrukken Nederland
158 image333 - postfris in horizontaal randpaar met ruime perforatieverschuiving (ca. 5 mm.), pr.ex. (Image) Low Estimate € 35

Closing..Feb-15, 05:00 AM
159 imageV2135cc - postfris velletje bijplakzegels 10x 10 cent 2006 (TNT) 'volledig ongestansd', pr.ex. (Image) Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 05:00 AM
NETHERLANDS / Portzegels Nederland
90 imageP1-2 - postfrisse 5 cent bruin op oranje & 10 cent karmijn op blauw 1870, cert. Moeijes 1993 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 5750 (Image) Low Estimate € 750

Closing..Feb-15, 05:00 AM
91 imageP27-28 - postfrisse serie Port 1906-1910 overdrukt in zwart, cert. Moeijes 1986 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 800 (Image) Low Estimate € 20

Closing..Feb-15, 05:00 AM
92 imageP29-30 - postfrisse serie Port 1906-1906 met overdruk in rood, tanding zie zegels, catw. € 65 (Image) Low Estimate € 10

Closing..Feb-15, 05:00 AM
93 imageP44-60 - postfrisse serie Port ½ t/m 50 cent lichtblauw 1912-1920, pr.ex., catw. € 555 (Image) Low Estimate € 150

Closing..Feb-15, 05:00 AM
94 imageP67a-68b - postfrisse serie keerdrukparen 1924 met en zonder witte tussenstrook, cert. Moeijes 1985 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 825 (Image) Low Estimate € 200

Closing..Feb-15, 05:00 AM
NETHERLANDS / Poststukken Nederland
113 image1 - gebruikt op briefomslag van Harlingen naar Sneek 11.3.18?6 (Image) Low Estimate € 10

Closing..Feb-15, 05:00 AM
114 image1 - gebruikte 5 cent blauw (volrandig pr.ex.) op briefomslag van Utrecht 26.03.1864 naar Culemborg, pr.ex. (Image) Low Estimate € 40

Closing..Feb-15, 05:00 AM
115 image1 - gebruikte 5 cent blauw in paar met Franco kastjestempel op complete vouwbrief van Rotterdam 21.08.1861 naar Leeuwarden (Image) Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 05:00 AM
116 image1 - gebruikte 5 cent blauw plaat V pos.38 op juist gefrankeerde briefomslag van 's-Gravenhage 23.01.1862 naar Leiden (Image) Low Estimate € 30

Closing..Feb-15, 05:00 AM
117 image1o - gebruikte 5 cent blauw tot lichtblauw in strip van 5 met aanhangend zegel, plaat V pos. 66-70 en 75, met het juiste tarief gefrankeerd van Rotterdam 5-10-1863 naar Lyon (Frankrijk), attesten Dr. A. Louis 1992 en H. Vleeming 2017, bovenzijde zegels po (Image) Low Estimate € 350

Closing..Feb-15, 05:00 AM
118 image2 - gebruikt hoekrandstuk (plaat V pos.75) op brief van Amsterdam 12.10.1859 naar Maastricht (Image) Low Estimate € 50

Closing..Feb-15, 05:00 AM
119 image2 - gebruikt randstuk (plaat VI pos.91) op complete brief (z.fr.) van Maastricht 7.11.1860 naar Mechelen - grenstarief (Image) Low Estimate € 70

Closing..Feb-15, 05:00 AM