EUROPE continued...

1604 Nederland, 2 verhuisdozen waarin 13 albums wb. E1 echt verzonden naar Indonesië (fraai/zeer fraai) 2 doosjes covers, NL jaarsets, verzameling in 3 Davo albums etc.. Tevens enige munten van diverse landen en 2 fl 25,= bankbiljetten. Low Estimate € 125

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1605 Verhuisdoos Nederland in 9 albums wb. collectie ongebruikt/postfris 1945-1986, FDC's uit E12-E215 (wb. betere jaren 50), wat Kinderbedankkaarten, covers, 1e dagbladen, PTT-mapjes(Fl) etc. Tevens wat motief Fauna. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1606 Verhuisdoos (zeer zwaar) met ruim 2200 PTT-mapjes Nederland uit nrs. 1-145 en enkele nadien. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1607 Verhuisdoos Nederland wb. collectie postfris/(on)gebruikt 1869-1994 in 6 albums, deels dubbel verzameld, startcollectie automaatboekjes met enkele betere, doos PTT leveringen jaren 80/90 zowel gebruikt als postfris, insteekboek div. Nederland wb. 2 oude p Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1608 Verhuisdoos Nederland wb. Startverzameling 1852-1997 in 2 albums, start/restverzameling 1852-1998 in 2 albums en startverzameling 1945-1970 in album. Tevens 7 insteekboeken diversen wb. veel postfris Nederland jaren 79/99 incl. wat jaarcollecties. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1609 Verhuisdoos Nederland tussen 1852 en 2004 met voorraad postfris/(on)gebruikt wb. Amphilex-velletjes 1967, blokken, rolzegels etc.. Hoge cat. waarde. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1610 Verhuisdoos Nederland wb. blokken van 4*/** periode 1946-1986, jaarcollecties PTT uit 1976-1999, PTT-mapjes uit 1/220 in 3 albums en restantvoorraad postfris/(on)gebruikt 1970-1998 in winkelboek. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1611 STADSPOST. Verhuisdoos (halfvol) met vele honderden, echt gelopen stadpoststukken van veel verschillende diensten en regio's. Zelden aangeboden in deze hoeveelheid! Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1612 Verhuisdoos Nederland 1980-2000 met jaarcollecties PTT (meest 5x aanwezig), PTT-mapjes (Fl.) en PTT leveringen. Enorme kostprijs. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1613 Veerhuisdoos Poststukken/FDC's/Covers etc. in 13 albums wb. poststukken va. 1872 (meest eenvoudig materiaal) Fdc's en wat voorloper FDC's (va. 1946), gelegenheidscovers etc. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1614 Verhuisdoos Nederland wb. 2 insteekboeken gestempeld uit 1899-1968 (deels in kleine aantallen wo. complete series), doos PTT mapjes (Fl.), 3 albums FDC's en album brieven/series uit 1956-1964. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1615 Verhuisdoos Nederland in 15 insteekboeken, meest postfris engros 1980-1999 alsmede 2 albums FDC's jarfen 80. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1616 Verhuisdoos Nederland wb. engrospartij FDC's/covers jaren 70/80 met ook Kindblokken en automaatboekjes (deels wat bruine randjes), doos met 6 à 700 automaatboekjes meest modern wb. toeslagboekjes, enkele rollen rolzegels wb. Juliana Regina, doos maximumka Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1617 Startcollectie Nederland 1872-2001 in 3 Importa juweel albums matig tot zeer matig gevuld doch va. 1973 vrijwel compleet postfris aanwezig alsmede collectie FDC's uit E128/E580 in 4 albums. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1618 Verhuisdoos N.O.R. waarbij wat modern postfris China, verzameling Nederland tussen 1852 en 2002 postfris (on)gebruikt en OR in 4 Davo albums en 3 fdc albums. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM