EUROPE continued...

1264 Doos diversen Nederland wb. PTT-mapjes, Tele/Eurobrieven, div. nieuwtjes jaren 90 en wat Muntsets. Low Estimate € 20

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1265 Doos diversen wb. postfris Nederland uit 1970-1999 en motiefcollectie 'Willem-Alexander en Maxima' in speciaal album. Low Estimate € 15

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1266 Doos postfris Nederland in PTT-mapjes(Fl.) en op kaartjes en in jaarcollecties (Fl.) Low Estimate € 10

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1267 Doos Nederland wb. FDC's jaren 70/80, div. postfris uit 1980-2000 in PTT leveringen, jaarcollecties of PTT-mapjes. Low Estimate € 10

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1268 Doos fdc s Nederland, ruim 1.000 stuks merendeels onbeschreven. Low Estimate € 10

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1269 Doos PTT-mapjes gulden periode en veldelen * jaren 70/80 Nederland. Low Estimate € 10

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1270 Doos PTT-mapjes en wat blokjes en boekjes. Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1271 Doos postfrisse kindblokken en moderne automaatboekjes. Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1272 Moderne kilowaar in schoenendoos waarbij grootformaat Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1273 Doos PTT-mapjes (Fl.) uit 1-200 in 3 albums en wat speciale mapjes los. Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1274 Doos onbeschreven FDC's Nederland uit 1966-1983 in aantallen tot 10x aanwezig deels nog in verpakking. Groot aantal. De opbrengst komt geheel ten goede van het 'Koningin Wilhelmina Fonds'. Low Estimate € 5

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1600 Studieverzameling automaatboekjes uit 1-24 in 15 Lindner ringbanden met kaftvarianten, primaire/secundaire en andere plaatfouten, Telblokjes, registerstrepen etc. Zeer uitgebreid verzameld (documentatie bijgevoegd) met in totaal ca. 1400 boekjes met veel Low Estimate € 1500

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1601 Zeer mooie engrosparij FDC's uit E35-E775 in 14 albums met div. kleine aantallen op nummer gesorteerd t/m 2018 (ook met doubletten). Tevens ook oudere FDC's voor 1953 ogenschijnlijk onbeschreven doch zonder garantie. Low Estimate € 750

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1602 Nederland 1852-2017 in 4 verhuisdozen. Zeer grote voorraad gebruikt Nederland va. nr. 1 in 77 insteekboeken met heel veel gebruikt materiaal wb. complete series va. 1907 met vrijwel alle toeslag en gelegenheidsseries in div. aantallen, klassiek deel in ge Low Estimate € 750

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1603 Verhuisdoos Nederland in 14 insteekboeken wb. winkelboeken met postfris/(on)gebruikt voorraad merendeels na 1975 doch ook div. ouder en gestempeld Eurowaardes tot ca. 2007. Low Estimate € 150

Closing..Feb-16, 05:00 AM