EUROPE continued...

1249 Doos postfris Nederland engros uit 1970-1999 in insteekboek en op insteekbladen. Tevens Nederland gebruikt (PTT verpakkingen) uit 1998-2005 en wat Davo supplementen uit 2007-2010. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1250 Startcollectie Nederland 1869-2000 in 2 Davo albums, zeer matig gevuld tot 1960 en nadien veel ongebruikt/postfris t/m 2000 wb. tevens div. Ptt leveringen uit 1980-2000 in enveloppen. Teven album FDC's jaren 80 en div. filatelistische covers. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1251 2 Davo albums Nederland wi. 1957 t/m 1999 postfris aanwezig alsmede wat jaren 40 en iets divers. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1252 Doos met startcollectie Nederland postfris/(on)gebruikt 1852-2001 in 2 Davo albums. Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1253 Nederland verzameling Zilveren postzegels in 6 albumpjes. Uitgave van de Nederlandse Munt. Hoge aanschafwaarde! Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1254 Brieven, FDC's, postwaardestukken, ansichtkaarten etc wb. ouder materiaal. Leuke koop! Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1255 Doos diversen, meest Nederland wb. startcollectie in album, covers/FDC's, luchtpostcovers (wb. moderne ballonpost) en doubletten diverse landen wb. 1 Rm. Zeppelin Duitse Reich gebruikt. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1256 Doos met 4 mappen poststukken vrijwel ale met grootrondstempel wb. postvrij, ansichtkaarten en gefrankeerde stukken. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1257 Doos met 150 à 200 Ecu-brieven uit 1-41. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1258 Doos Nederland wb. startcollectie Nederland tot 1998 in 2 Davo albums en PTT-mapjes 1 t/m 238b in 6 albums. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1259 Bakje met enkele honderden decemberzegels/frankeerzegels ongestempeld en zonder gom. Hoge frankeerwaarde! Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1260 Doos Nederland wb. 4 Davo de luxe albums 1852-1999 met startverzameling postfris/(on)gebruikt zeer matig gevuld doch div. modern postfris aanwezig. Tevens 2 insteekboeken doubletten. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1261 Diverse zegels Nederland waarbij jaarsets (Fl.), FDC's Nederland, Aruba, Suriname en Nederlandse Antillen jaren 90/2000. Tevens Nederland nr. 1/ 2 gebruikt. Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1262 Doosje met ruim 1000 zegels uit 1872-1896 wb. veel verschillende waardes Willem III en Hangend haar. Kwaliteit nogal gevarieerd doch interessant voor stempels/plaatfouten. Low Estimate € 20

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1263 Nederland engros gebruikt in zakjes en bundels waarbij ouder materiaal, groot aantal. Tevens een insteekboek Zuid-Amerika. Low Estimate € 20

Closing..Feb-16, 05:00 AM