EUROPE continued...

1219 Doos Nederlandse blokken en velletjes postfris/(on)gebruikt uit 1943-2001 in div. aantallen en in wisselende kwaliteit. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1220 Nederland doos met groot aantal NATO enveloppen. Tevens wat literatuur. Low Estimate € 100

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1221 Verhuisdoos Nederland wb. collectie 1864-1994 in meerdere album met div. postfris na 1945, voorraadboeken postfris vanaf 1970, album FDC's, div. jaarcollecties etc. Low Estimate € 80

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1222 Doos PTT leveringen deels nog in enveloppen wb. guldenperiode zowel gebruikt als postfris en deels dubbel aanwezig alsmede Europeriode 2001 t/m 2011 gebruikt aanwezig. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1223 Doos postfris Nederland uit 1982-2000 in ca. 90 jaarcollectie PTT en wat div. verpakkingen. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1224 Doos Nederland postfris en gebruikt meest jaren 90 in jaarcollecties en PTT leveringen wb. tevens automaatboekjes va. 1964 met wat betere 9 boekjes en set Amphilex-velletjes**. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1225 Doos gestempelde nieuwtjes Nederland 2011-2017 grotendeels nog in verpakking Collectclub Post.nl. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1226 Doos Nederlandse Automaat/postzegelboekjes uit 1/64 in div. aantallen ca. 500 à 550 stuks. Lijst bijgevoegd. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1227 Doos Nederland wb. collectie postfris/(on)gebruikt 1852-1999 in 3 Lindner-T albums en collectie kinderzegels 1924-1986 postfris/(on)gebruikt in speciaal album. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1228 Nederland 1852-1999. Startverzameling postfris/(on)gebruikt in 3 Davo albums. Low Estimate € 75

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1229 Doosje met 35 EO poststukken ca. 1820-1865, vrijwel alle Zuid-Holland. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1230 Doos Nederland wb. collectie postfris/(on)gebruikt 1869-2002 in 3 albums, PTT-mapjes 217 t/m 265 en cassette met 8 provincievelletjes. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1231 Doos Nederland wb. startcollectie in album 1864-1970, insteekboek doubletten postfris/(on)gebruikt wb. jaren 50 en postfris jaren 80/90 met iets O.G., alsmede wat los materiaal Nederland en wat diversen. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1232 Collectie Nederland 1928-2000 in 4 Davo albums met div. jaren 30 ongebruikt en na 1953 ook veel postfris aanwezig. Tevens startcollectie '100 jaar Vorstinnen' in Davo album. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1233 Collectie Nederland 1864-1999 in 4 Davo albums gebruikt/ongebruikt en va. 1970 postfris en met name na 1945 goed gevuld. Low Estimate € 70

Closing..Feb-16, 05:00 AM