EUROPE continued...

835 imageNederland kindvelletjes op onbeschreven FDC's E100, E122 , E129, E136, E 144, en E 153. Tevens E133 met dubbele koe. (Image) Low Estimate € 50

Closing..Feb-16, 05:00 AM
836 imageNederland NVPH nrs. 203/207, 252/255 en 274/277, alle postfris. Cat. 255.- (Image) Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 05:00 AM
837 imageNederland 1938-1939. Nrs. 305/309, 313/317, 318/322, 325/326 en 327/331 allen in postfrisse paren en meest in goede kwaliteit (1 ex. 309 iets abklatsch) (Image) Low Estimate € 40

Closing..Feb-16, 05:00 AM
838 imageNederland 1852. Nr. 1 ongebruikt (links smalrandig, doch niet aangesneden) en 2 ex. gebruikt wb. dun papier en groenblauw. (Image) Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
839 imageRuim 40 poststukken uit ca. 1900-1960, alle met Portzegels. (Image) Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
840 image1852, 5 stuks nr. 1 wb. 2x plaat IV, 1x plaat V en 4x plaat VI. Alle met positienummer en meest goed gerand. (Image) Low Estimate € 30

Closing..Feb-16, 05:00 AM
841 imageVelletje persoonlijke postzegel à 039. (Image) Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 05:00 AM
842 imageKavel persoonlijke postzegels postfris betreffende wielrennen op albumbladen wb. teven 2 prestigeboekjes. (Image) Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 05:00 AM
843 imageNederland hangverpakking: 1733, 1746b, 1756a en 1927-1929. Alle geopend geweest. (Image) Low Estimate € 25

Closing..Feb-16, 05:00 AM
844 image8 ongebruikte Spoorwegbriefkaarten S313 en S315 met diverse types. (Image) Low Estimate € 20

Closing..Feb-16, 05:00 AM
845 image1947-1948. Nrs. 474 t/m 489 alle in postfris in paar. Pracht ex. (Image) Low Estimate € 20

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1200 Grote partij postfris uit 1980-1999 in vellen en veldelen/velletjes van 10 wb. teven wat jaren 70. Enorme kostprijs! Low Estimate € 500

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1201 40 enveloppen-dozen met 15 à 16000 onbeschreven FDC's uit E 50-E725 in div. aantallen. Tevens doos FDC's Ned. Antillen. Low Estimate € 400

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1202 Doos postfrisse vellen en veldelen uit 1976-1982. Oude frankeerwaarde ruim Fl. 11,000,- Low Estimate € 250

Closing..Feb-16, 05:00 AM
1203 Doos Nederland postfris meest 1980-1999 wb. veel complete vellen, 2 insteekboeken met veldelen en 4 startcollecties 1960-1989 in albums. Tevens wat Davo albumbladen en Hawid klemstroken. Low Estimate € 200

Closing..Feb-16, 05:00 AM