EUROPE continued...

377 Nederland rolzegels 1965-1985. Insteekboek rolzegels (wb. veel strippen v. 5) wb. Juliana en profil, Juliana Regina, Cijfer 1976 en div. gelegenheid. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
378 'De Canon van Nederland' 50 velletjes persoonlijke postzegels (0,44), in speciaal album. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
379 Nederland 1969-2009 in 3 Davo de luxe albums. Collectie postfris/(on)gebruikt en va. 1991 uitsluitend Groningen stempels (en compleet). Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
380 Nederland 1939-2002 insteekboek met ruim 150 plaatfouten postfris en merendeels genummerd volgens Mast catalogus. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
381 Nederland 1852-1981 in insteekboek. Collectie gebruikt zonder topnummers doch overig goed gevuld wb.ook iets ongebruikt/postfris. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
382 Nederland 1945-1982 in 3 albums. Collectie postfris/(on)gebruikt met veel postfris jaren 50 en startcollectie automaatboekjes met div. betere 9 boekjes. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
383 Nederland 1852-1996 in 2 Leuchtturm stiftbanden. Startcollectie postfris/(on)gebruikt met veel postfris jaren 50/60 en va. 1952 vrijwel compleet. Tevens Legioenblokken* en Amphilexvelletjes**. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
384 Startcollectie Nederland 18523-1996 overwegend gebruikt en goed gevuld doch zonder topnummers in Davo album. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
385 Ringband automaatboekjes uit 1-23 wb. 6b/6d en 9b, 9cF, 9d, 9f/fF en 9g/gF. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
386 'De Canon van Nederland' 48 velletjes persoonlijke postzegels (0,44), in speciaal album. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
387 Nederland 1852-1994 in 2 album. Collectie overwegend gebruikt met veel combinaties uit automaatboekjes/blokken, wat Roltanding Luchtpost en Dienst. Mooie startverzameling! Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
388 5 insteekboeken diversen postfris/(on)gebruikt wb. postzegelboekjes en voor ca. € 150.- frankeergeldig (meest tarief 1) Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
389 'De Canon van Nederland' 45 velletjes persoonlijke postzegels (0,44), in speciaal album. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
390 Collectie automaatboekjes 1964-1998 in ringband wb. alle beter nrs. 6 en 9 (enkele boekjes met nr. op kaftje), meest in prachtkwaliteit. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM
391 Nederland collectie onbeschreven W enveloppen in 3 Importa albums tussen nr. 1 en 237. Low Estimate € 100

Closing..Feb-15, 05:00 AM